Přejít k hlavnímu obsahu

Prokletá telefonní čísla: Lepší je na ně nevolat, mohou vám do života přinést i smrt!

Děsivé telefonáty bývají oblíbeným motivem mnoha hororových snímků. Věděli jste ale, že i mimo filmové plátno existují telefonní čísla, která jsou údajně prokletá a na která byste raději neměli volat, protože by vám mohli přinést smůlu či dokonce přivolat smrt? Přečtěte si, která telefonní čísla to jsou a co se stane, když někdo na tyto čísla zavolá.

Číslo, které je spojené s oblíbeným hororovým seriálem

Začněme něčím méně děsivým. Telefonní číslo 618-625-8313 se stalo populárním díky seriálu Stranger Things. Jedná se telefonní číslo postavy v seriálu, Murrayho Baumana, na které se můžete skutečně dovolat. Bude se vám hodit telefonní předvolba +1 do Spojených států amerických. Číslo vám nabídne Baumanovu nahrávku ze záznamníku spolu s náznaky, na co se můžete v seriálu těšit příště. Není to tedy nijak zvlášť strašidelné, ale rozhodně jde o povedený nápad.

Číslo, na jehož konci s vámi bude mluvit váš dvojník, vás může proklít

V Japonsku jsou velmi oblíbené legendy o děsivých telefonních číslech, které vám mají umožnit spojit se s vaším dvojníkem. Rozhodně nedoporučujeme na toto číslo volat, ale pro ty, kteří by to chtěli zkusit, se jim bude hodit předvolba do Japonska +81. Samotná telefonní čísla jsou pak: 073-499-9999 nebo 090-2048-1972. Pro USA existuje číslo 909-390-0003, opět s americkou předvolbou +1. Údajně má jít původně o tzv. echo test, kdy na druhém konci opravdu uslyšíte svůj vlastní hlas, každopádně může jít o velmi znepokojivý zážitek. Kromě toho nad těmito čísly visí riziko smrtící kletby, takže byste měli jejich vytočení opravdu zvážit.

Jaké životní změny na vás v roce 2024 čekají podle horoskopu: Býci se budou stěhovat, Kozorozi si ušpiní ruce

Sice už nám pomalu končí leden, ale prakticky skoro celý rok 2024 je ještě před námi. Co vás letos čeká? Budete mít klidné období, ve kterém se nestane nic zvláštního, nebo vás čekají turbulence, krize, či snad radostná překvapení? Přečtěte si náš horoskop, ať víte, na jaké změny se můžete letos připravit.
svetzeny.cz

Děsivý telefonát s klaunem, který postraší vaše děti

S předvolbou +1 se můžete už do roku 2010 dovolat na telefonní číslo 407-734-0254. Toto číslo má údajně patřit děsivému vrásčitému klaunovi, Wrinkles, který nabízí, že za správnou cenu přijde k vám domů a postraší vaše děti. V roce 2014 se dokonce objevilo video, na kterém má být právě klaun Wrinkles. V roce 2019 bylo tajemství tohoto čísla konečně odhaleno, kdy vyšel dokumentární film Wrinkles the Clown, který odhaluje, že postava klauna je ve skutečnosti uměle vytvořenou legendou, za kterou nestojí žádná konkrétní osoba. To však nijak neubírá na tajemné atmosféře tohoto čísla, na které se dodnes můžete dovolat.

Příjemný hlas, který umí volající pořádně vyděsit

Na telefonním čísle 502-755-6381, opět s předvolbou +1, se dovoláte příjemně znějící ženě. Ta vám nejprve poděkuje, že jste zavolali na linku. Poté vám začne popisovat událost, kdy čtyři turisté vstoupili do jednoho lesa v polovině března, ale v dubnu zmizeli. V říjnu pak měli být v lese nalezeny ostatky tří lidí. „Úřady hledají informace jak o zemřelých, tak o pohřešované osobě,“ uvádí dále hlas. Poté je hlas přerušen a nahrazen jiným ženským hlasem, který naříká a vzlyká nad „tímto ubohým místem“ a „tímto ubohým údolím“. Nakonec se ozve třetí ženský hlas, který říká čísla: „Jedna. Šestnáct. Dvacet čtyři. Jedna. Šestnáct. Dvacet čtyři.“ a stále dokola, znovu a znovu. Je to poměrně děsivý zážitek, ale ve skutečnosti jde o jakousi reklamu na román This Wretched Valley od spisovatelky Jenny Kiefer.

Horoskop zdraví na únor 2024: Raci by se něměli přejídat, Váhy budou řešit problém s nohama

Únor patří k měsícům, kdy už si opravdu uvědomujeme, že nám dochází energie a většina z nás už nedočkavě vyhlíží jaro a spolu s ním i slunce. Na naše fyczické i psychické zdraví má vliv mnoho faktorů. Ovlivňuje ho i astrologie. Každé znamení zvěrokruhu bude řešit trochu jiné věci, ale obecně tento měsíc ovlivní naše ledviny. Proto si dávejte pozor nejen na nastydnutí, ale i na jejich očistu v podobě bylinkových čajů a detoxikačních šťáv. Co dalšího čeká zrozence jednotlivých znamení, pokud jde o zdraví?
svetzeny.cz

Záhadné číslo, na kterém s vámi mluvil nepřirozený hlas

V minulosti existovalo číslo, se kterým jste se mohli dovolat do údajné společnosti Eastwood Industries. Na druhém konci s vámi mluvil hluboký a hrozivý hlas, který byl mechanicky pozměněn a který vám sdělil, že volající na toto číslo budou zaznamenáni a vysledováni. Poté vám sdělil jednoduše: „Už nevolejte.“. Pokud jste nechali vzkaz, mohli jste později obdržet zpětný telefonát, kdy jste na druhém konci slyšeli divný křik. Ačkoliv existuje několik společností s tímto názvem, nezdá se, že by nějaká z nich byla s tímto číslem spojena. Číslo je od listopadu roku 2023 již nefunkční, ale stále existuje nahrávka telefonátu, kterou si můžete poslechnout zde.

Zdroj článku