Přejít k hlavnímu obsahu

„Já nemusím, já už ho vidím”. Z holčičky z reklamy je po 20 letech pěkná kočka

V Čechách snad neexistuje člověk, který by neznal legendární vánoční reklamu na Kofolu. Ta se do paměti diváků zapsala tak, že ji televize vysílá již 20 let! Jak dnes vypadá a co dělá holčička, která dostala v reklamě hlavní roli? Je z ní pořádná kočka!

Ne ne, já nemusím, já už ho vidím

Tato legendární věta i po dvaceti letech rozesměje snad každého, kdo reklamu vidí. Reklama již neodmyslitelně patří k vánočním svátkům a milují ji všichni. Malá holčička, kterou v reklamě hraje Sandra Flemrová, se svým hereckým výkonem zapsala do historie českých reklam. Z natáčení si toho sama moc nepamatuje, protože jí v té době byly tři roky. Při natáčení vánoční reklamy na Kofolu mně byly tři roky. Pamatuji si jen pár záblesků jako například koulovačku se štábem. Reklama se mně ale přesto silně zapsala do života,“ svěřila se Sandra Flemrová. Tatínka holčičky si v reklamě zahrál Josef Polášek, český divadelní a filmový herec a komik, kterého můžete znát například z filmu František je děvkař z roku 2008.

Po úspěchu, který malá Sandra zažila s reklamou na Kofolu, se zúčastnila ještě několika dalších castingů na reklamní spoty. Štěstí jí ale v těchto případech moc nepřálo, a tak se rozhodla věnovat pouze škole.

Kofola - Vánoční spot 2020, CZ

Kofola. Když ji miluješ, není co řešit. Už 60 let!
youtube.com

Z holčičky je sestřička

Sandra se rozhodla věnovat škole. Studovala Vyšší odbornou školu zdravotnickou. Když byla v posledním ročníku, školu oslovila dentistka, která sháněla do své ordinace sestřičku. A když se zeptala, kdo by měl o tuto pozici zájem, Sandra neváhala a přihlásila se. Školu tak dokončila s titulem diplomovaná zubní technička. Dnes pracuje jako sestřička v zubní ordinaci v Plzni a pacienti zřejmě vůbec netuší, že asistentku paní zubařce dělá holčička, která bedlivě vyhlížela prasátko se “zahnutými zuby nahoru”.

Zpátky do role

Po dvaceti letech se na televizní obrazovky přeci jen vrátila. A to se stejnou značkou, pro kterou tehdy natáčela vánoční reklamu. Zájem o spolupráci sice Sandra vyjádřila již před pár lety, ale nebyla k jejímu využití žádná příležitost. Ta se ale naskytla až loni, a tak se Sandra a společnost Kofola znovu spojily. Tentokrát se stala tváří kampaně pro vratné lahve, což jí je, dle jejích slov, tematicky blízké. A ačkoliv si z natáčení vánoční reklamy Sandra téměř nic nepamatuje, někde hluboko uvnitř má tento zážitek zřejmě stále zakořeněný.

Takhle vypadá Sandra Flemrová dnes:

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Sandra Flemrová v reklamě a dnes

Patricie Pagáčová exkluzivně pro Svět Ženy promluvila o mateřství, ale i o návratu do nekonečného seriálu Ulice

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s Patricií Pagáčovou, která nám prozradila, jak se cítí v roli maminky, jak zvládá skloubit domácí povinnosti s těmi pracovními ale i to, zda se plánuje vrátit do seriálu Ulice a jaké další projekty ji v blízké budoucnosti čekají.
svetzeny.cz
Zdroj článku