Přejít k hlavnímu obsahu

Budíte se v noci? Zjistěte duchovní význam hodiny, kdy jste vzhůru

Info ikona
Psychologie

Budit se v noci je běžné. Pokud se otočíte na druhý bok a nevěnujete tomu žádnou pozornost, zřejmě tento článek není pro vás. Pokud ale hledáte odpovědi, možná vás zaujme, že hodina, ve které se budíte, vám může mnoho věcí prozradit. Objevte duchovní význam času, ve kterém se probouzíte.

Pokud se budíte pravidelně ve stejnou dobu, nejde jen o náhodu. Tělem prochází 14 hlavním merediánů, což jsou elektrické rozvody, které probíhají 3 až 5 milimetrů pod kůží a v jistých místech vystupují na povrch. Že nemáte tušení, o čem je řeč? Jsou to akupunkturní body.

Merediány jsou spojeny s částmi těla a tělesnými procesy, stejně jako skrze emoce a zážitky. Hodina, ve které se neustále budíte, vám může prozradit, který meredián zažívá narušení a co se vám tím snaží energie kolem nás říct.

Čas určuje, co se děje, když se probudíte. Pokud se budete každou noc probouzet mezi 3 a 5 hodinou, pravděpodobně to znamená, že se s vámi chce spojit nějaká vyšší síla a vy procházíte duchovním probuzením.

Probouzím se v 1 hodinu ráno

Fyzický význam: Můžete mít problémy s krevním oběhem (konkrétně srdcem) nebo žlučníkem.

Psychický význam: Snažíte se najít si své místo v životě a chcete se cítit bezpečně. Děláte si starosti jak vykročit, a možná máte problémy se svým vzhledem nebo váhou.

Duchovní význam: Potřebujete energii. Dáváte víc, než dostáváte, a vyčerpává vás to. Problém může být, že se neotevíráte k přijímání (problémy oběhu často souvisí s potlačováním „toku“), ale může to být také proto, že nevíte, jak si udělat radost, takže se spoléháte na myšlenku cílů nebo souhlasy jiných lidí.

Den narození: I ten ovlivňuje váš život. Jste „nedělátka“ nebo „pátečníci“?

svetzeny.cz

Probouzím se ve 2 hodiny ráno

Fyzický význam: Můžete mít problémy s trávením, které se týkají buď vašeho tenkého střeva nebo jater. Možná jíte nebo pijete příliš mnoho, nebo naopak extrémně málo.

Psychický význam: Pokud se v tuto dobu probouzíte, je to obvykle kvůli nevyřešeným energetickým “dluhům“, které jste si vytvořili v raném až středním dětství. Když jste byli mladí, vaše neschopnost zpracovat to, co se děje, z vás udělala buď osoby vyhýbající se, nebo odolné vůči okolnostem. Dodnes to na vás působí.

Duchovní význam: Musíte odstranit tyto staré, omezující, zděděné přesvědčení a představy, které o sobě máte a které jste získali, než jste si vůbec uvědomili, co se děje. Musíte doslova strávit, zpracovat a správně vstřebat věci z minulosti, abyste mohli jít dál.

Probouzím se ve 3 hodiny ráno

Fyzický význam: Možná máte problémy s plícemi. Může to být jednoduše neschopnost zhluboka dýchat a relaxovat.

Psychický význam: Potřebujete vedení a řád. Ačkoli se ve vašem životě začíná probouzet „něco“, mnoho z toho je pro vás stále nové, a tak se doslova probouzíte v duchovní „čarodějnické hodině“ (nemusí to být nutně špatná věc), abyste vstřebali více informací, které potřeba.

Duchovní význam: Vzhledem k tomu, že 3 hodiny ráno jsou časem, kdy je závoj mezi dimenzemi nejtenčí, je možné, že se s vámi snaží komunikovat energie (zemřelí blízcí, průvodci atd.). Je také možné, že se stáváte citlivějšími na jemné energie, a tak se vaše tělo probouzí, když se toho ve fyzickém světě děje více. Zůstaňte vzhůru a zapisujte si všechny přijaté zprávy nebo nápady, které se vám v tuto chvíli vynoří v hlavě.

Horoskop: 3 nejhorší znamení zvěrokruhu v posteli. Do tohoto výčtu nechcete patřit

svetzeny.cz

Probouzím se ve 4 hodiny ráno

Fyzický význam: Možná máte problémy s močovým měchýřem nebo potem. Toto je doba, kdy je vaše tělesná teplota nejnižší, takže je také možné, že vám je příliš horko nebo příliš zima.

Psychický význam: Možná ve svém osobním životě běháte příliš z extrému do extrému. Cítíte se najednou velmi naplněni a poté jste zase úplně zadupaní pochybnostmi. Věřte, že je to součást procesu a pomůže vám to pochopit rovnováhu a dualitu.

Duchovní význam: Jste v období vzestupu, stoupání a velkých změn ve svém životě. Když uvádíte do svého života to nové, musíte zapracovat na tom, abyste byli ochotni s čistým svědomím opustit to staré.

Probouzím se v 5 hodin ráno

Fyzický: Možná máte problémy s tlustým střevem nebo s výživou a dietou.

Psychický význam: Možná vás nepřesvědčí, že si zasloužíte lásku jiných lidí nebo vlastní pohodu. Pravděpodobně jste příliš pohlceni svým sebekritickým rozpoložením, abyste skutečně přijali všechny neuvěřitelné věci, které jste si pro sebe vybudovali. Musíte se nechat takříkajíc živit svou zahradou.

Duchovní: Dosáhli jste vrcholného bodu ve svém životě, ve kterém budete konečně soběstační, pozitivní, a budete vzkvétat. Musíte zapracovat na tom, aby z vás vyzařovala vaše vnitřní radost, a abyste byli zcela přítomni v tomto velkolepém okamžiku svého života.

Fešák Pierce Brosnan sdílel poctu své manželce k výročí. Podívejte se na dojemnou fotku, jak spolu dvojice stárne

svetzeny.cz