Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Květen se ponese ve znamení optimismu. Číslo 6 čeká zkouška trpělivosti

Co vás v květnu čeká a nemine? Součet měsíce a roku dává optimistické číslo 3. Ta nám přináší hodně energie. Měly by nás čekat harmonické dny. Vypočtěte si svoje osobní číslo měsíce, které prozradí, jaký bude váš měsíc březen.

Číslem měsíce je optimistické číslo 3

Číslem letošního května je optimistická trojka (5 + 2 + 0 + 2 + 3 = 12, 1 + 2 = 3). V květnu by nás mělo potkat mnoho dobrého. Toto číslo se také pojí s kreativitou a dobrými nápady, pokud se živíte tvůrčí činností, mělo by se vám skvěle dařit. Dále symbolizuje toleranci, květen by měl být poklidný a ve znamení vzájemného respektu.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Zjistěte, co vám přinese rok 2023. Číslo 4 nedostane nic zadarmo, číslu 5 se změní celý život

Jaký bude váš rok 2023 dle numerologie? Díky velká numerologické předpovědi zjistíte, jestli budete mít štěstí v lásce, kariéře nebo financích. Komu se povede výborně a kdo bude řešit problémy?
svetzeny.cz

Co čeká v květnu vás? Zjistěte to dle čísla narození

Následující numerologická předpověď je založena na číslu narození. To zjistíte jednoduše, stačí sečíst den a měsíc narození (nepřičítá se rok).

Příklad: Narodili jste se 3. dubna (3.4.)

3 + 4 = 7 (vaše číslo narození)

Sčítejte tak dlouho, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9).

Příklad: Narodili jste se 18.12.

1 + 8 + 1 + 2 = 12

1 + 2 = 3 (vaše číslo narození)

Číslo 1

V květnu budete pro to, co milujete, ochotni riskovat mnohem více než jindy. Díky tomu budete schopni se prosadit. Dosažení vašich cílů je na dosah. Při rozhodování věřte své intuici. Jen pozor na to, abyste si neukousli moc velké sousto, je třeba i odpočívat.

Číslo 2

Numerologové vám v květnu radí jednat diplomaticky, předejdete tak konfliktům. Pokud budete naslouchat svému vnitřnímu hlasu a využijete svou emoční inteligenci, podaří se vám dobře zvládnout problémy. V květnu bude potřeba vymezit si hranice své dobroty, někde se vás bude snažit využívat.

Číslo 3

Květen je měsícem nových příležitostí, rozhodně se nedržte zpátky. Můžete dostat šanci podílet se na zajímavém projektu. Budete oplývat kreativitou a inspirovat ostatní členy týmu. Nebojte se být spontánní a jít do věcí po hlavě.

Číslo 4

V květnu budete mít tendenci bránit se nově příchozím věcem, ale to je špatně. Drží vás to zpátky. Měli byste být ochotní zkusit něco nového. Nelpěte na starých zvycích a osvědčených vzorcích. Je načase být otevřený novým nápadům. Vystupte z komfortní zóny a rozšiřte si obzory.

Číslo 5

Váš květen bude plný dobrodružství. Čeká vás cestování a nové zážitky. Nastanou situace, kdy se budete muset hodně rychle rozhodovat či se přizpůsobit okolnostem. Snažte se z toho nebýt nervózní a nejednejte impulzivně. Každé vaše rozhodnutí má své důsledky, to je třeba mít na paměti.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Magický dar podle data narození. Číslo sedm je jasnovidec, pětka mluví s duchy

Jaký magický dar vám byl nadělen? Dle numerologie se odvíjí od data narození. Stačí si vypočíst své životní číslo, abyste zjistili, zda máte vůdčí vlastnosti čaroděje, rozvinutou intuici empata nebo jste schopni třeba komunikovat s oním světem.
svetzeny.cz

Číslo 6

Květen pro vás bude zkouškou vaší trpělivosti. Nepodlehněte svým emocím a nejednejte impulzivně. Situaci zvládnete s grácií, když zachováte klid. Numerologové rovněž varují před přílišnou závislostí na nějaké osobě, kterou byste si v květnu mohli vybudovat či prohloubit.

Číslo 7

V květnu přijde čas, kdy se na chvíli zastavíte a ponoříte se do svého nitra. Je to skvělý měsíc pro osobní rozvoj i „vyčištění“ mysli. Tento měsíc budete mít naprosto skvělou intuici, proto se hodí v květnu udělat důležitá rozhodnutí. Váš vnitřní hlas vám napoví, jakou cestou se vydat.

Číslo 8

Květen pro vás bude mimořádně úspěšným měsícem. Je možné, že dostanete moc rozhodovat o velmi důležitých věcech. Držte se však při zemi a nejednejte autoritativně, jinak byste si někoho mohli znepřátelit. Také by to měl být finančně silný měsíc.

Číslo 9

V květnu je potřeba nechat jít vše, co vás již nečiní šťastnými. Nechte minulost za sebou a soustřeďte se na budoucnost, která vás čeká. Může se to týkat všech oblastí vašeho života, někdo ukončí přechozený vztah, jiný dá v práci výpověď. Nebraňte se změnám.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon