Přejít k hlavnímu obsahu

Psychologický test: Vyberte si jednu ze zamilovaných dvojic na obrázku a zjistěte, co nejvíce potřebujete ke šťastnému vztahu

Chtěli byste zjistit, zda s partnerem mluvíte stejným jazykem lásky a co nejvíce potřebujete k šťastnému partnerskému vztahu? Právě pro vás je určen náš jednoduchý psychologický test. Stačí se jen zadívat na koláž složenou z pěti obrázků a vybrat si dvojici, která se vám zdá nejšťastnější.

Princip testu

Na následujících fotografiích vidíte pět šťastných párů. Vaším úkolem je vybrat si jeden pár, který se vám zdá na první pohled nejšťastnější. V úplně ideálním případě si udělejte test nejprve vy sami a posléze nechte partnera, ať si test také vyzkouší nezávisle na vás. Tímto způsobem zjistíte, zda „mluvíte stejným jazykem lásky“ a oba dva jste ve vztahu stejně nastavení. Pokud vám vyjdou rozdílné výsledky, můžete si je porovnat a rovnou si s partnerem promluvit o tom, co každý z vás ve vztahu potřebuje. Až budete mít vybraný jeden z očíslovaných obrázků, pokračujte dolů, kde najdete číslovaný výklad.

Info ikona
Šťastné dvojice
Mohlo by se vám líbit

Pravidla, která zlepší vaše vztahy s okolím o 100%. Začněte je praktikovat ihned a změní se vám život

Jak by se měl chovat a smýšlet člověk, který má jen skvělé vztahy se svým okolím? Taková osoba se všemi vychází, na každého působí příjemně, lidé s ní chtějí být neustále v kontaktu a vyřazuje z ní pozitivní energie, kterou všichni obdivují. Takový člověk se řídí těmito pravidly:
svetzeny.cz

Obrázek číslo 1

Pokud jste si vybrali obrázek číslo 1, znamená to, že ve vztahu budete šťastní s partnerem, který si vás bude hýčkat. Potřebujete vedle sebe někoho, kdo vám dá pocit, že jste výjimeční a bude vás rozmazlovat dárky, romantickými gesty i svými činy. Nezaměňujte to prosím s materialismem, neznamená to, že byste s partnerem byly kvůli majetku a hmotným věcem, jde o ta gesta, projevy lásky a náklonnosti. Nepotřebujete, aby vám partner kupoval drahé věci, radost vám udělá i ručně natrhaná květina.

Obrázek číslo 2

Pakliže jste jako nejšťastnější dvojici určili dvojici, která se líbá v dešti, znamená to, že je pro vás hlavní přitažlivost, vzájemná chemie a doteky. K tomu, abyste se cítili milovaní, potřebujete od partnera často hladit, mazlit se s ním, držet se za ruce a objímat se. Nejlepším relaxem po dlouhém pracovním dni je pro vás masáž od partnera. Váš ideální večer vypadá tak, že se spolu s partnerem díváte na oblíbený film a přitom se vzájemně dotýkáte a mazlíte. Hlavní je pro vás být fyzicky nablízku svému partnerovi. Pokud by partner vaše doteky odmítal a nebyl tolik kontaktní jako vy, raní vás to.

Obrázek číslo 3

Jestliže se vám nejvíce zalíbila dvojice, která v objetí pluje na lodi, znamená to, že hlavní je pro vás ve vztahu s partnerem kvalitně trávit čas. Nedokážete si představit být vedle někoho, kdo je pracovně extrémně vytížený a neudělá si čas na společné chvilky. Se svým partnerem chcete trávit maximum možného volného času. Vážíte si společně stráveného času a chcete ho co nejlépe využít. Je dost možné, že s partnerem máte stejný koníček, často spolu vyrážíte na výlety a přátelé o vás mluví jako o nerozlučné dvojici. Pakliže byste vedle sebe měla partnera, pro kterého nebudete prioritou a raději bude trávit čas například s kamarády, začne váš vztah skřípat.

Mohlo by se vám líbit

Čtyři znamení, že váš minulý život ovlivňuje ten současný: Pokud je budete ignorovat, nikdy se vám nepřestanou dít špatné věci

Víte, jak je možné poznat, že váš minulý život ovlivňuje váš současný život? Zjistěte, která znamení vám napoví, že se tak děje. Není radno je ignorovat, protože v ten moment se ocitnete v bludném kruhu, kdy se karma postará o to, aby se vám určité události cyklily stále dokola.
svetzeny.cz

Obrázek číslo 4

Vybrali jste si dvojici, která leží v posteli a zamilovaně se na sebe dívá? Pak to značí, že ve vztahu je pro vás nejdůležitější verbální komunikace s partnerem. Váš partner je zároveň váš nejlepší kamarád, kterému se můžete se vším svěřit. Také to o vás vypovídá, že jste rádi chváleni, milujete, když vás partner zahrnuje komplimenty, nebo se s vámi chlubí před svými přáteli. Potrpíte si na romantické zprávy a vzkazy. Toužíte, aby vám partner říkal, jak si vás váží a proč vás má rád.

Obrázek číslo 5

Preferovali jste obrázek číslo 5, kde si šťastná dvojice užívá společnou snídani v posteli? V tom případě to znamená, že pro vás jsou vždy rozhodující partnerovy činy, na slova nedáte. Řídíte se tím, jak se partner chová. Nejvíce vás potěší, když se o vás postará – donese vám snídani do postele, udělá vám čaj a nakoupí léky, když jste nemocná, zkrátka víte, že vždy je tu pro vás a s čímkoliv budete potřebovat pomoct, to udělá. Nepotrpíte si na velká romantická gesta a drahé dárky, spíše vás potěší každodenní malé radosti.