Přejít k hlavnímu obsahu

Kouzlo doteku! Nalákejte přítele na mazlení

Okamžiky, kdy jste partnerovi tála pod rukama, máte vryté do paměti víc než vlastní datum narození. Spočítat byste je ovšem mohla na prstech jedné ruky. Ale čím to je? Opravdu muže milostné laskání vůbec nebere?

Podle posledních výzkumů mužská touha po intimnostech neustále roste. Akorát si k nim musíte vybrat správnou chvíli. A tou rozhodně není středa večer, kdy se hraje Liga mistrů. Až ho ale přistihnete u obyčejného lenošení, klidně začněte odhalovat tajemství jeho erotogenních zón. Nemusí k nim totiž patřit jen ušní lalůčky nebo intimní partie. Jednou z nejcitlivějších oblastí je i mužské ego. Tak ho zkuste trochu polechtat! A hned potom se vrhněte na partnerovy ruce. Jeho dlaně mají přes 40 tisíc nervových zakončení, díky kterým se hravé okusování stane opravdovou slastí. Bude si přát, abyste nikdy neskončila!

Teď jsem na řadě já

Vedle správného načasování a strategie byste si měla připravit i pořádnou dávku trpělivosti. Jakmile totiž naznačíte střídání, partner se zatváří stejně, jako když se snažíte zacouvat autem do garáže. Když mu ale ukážete, jak fungují vaše spínače rozkoše, bleskurychle se naladí na stejnou vlnu. Nechte ho, ať se jen zlehka dotkne rty vašich očních víček. Bude mu běhat mráz po zádech. Stejně jako při laskání vašeho podbřišku. Následného milování se nebude moci dočkat. 

Sexem to nekončí

Při postelových scénách se muži až příliš podobají rychlovarným konvicím. Do varu se dostanou raz dva, upustí páru a okamžitě vypnou. Přesto je tu jedna věc, která je zaručeně probere. Jídlo! Muži ho zbožňují a nedokážou mu odolat. Objednejte si proto pizzu do peřin a nakrmte jeden druhého. Bude to zábava a nepřemýšlejte nad tím, jak mastné fleky vyperete. A aby stál hřeb večera za to, zahrajte si na hollywoodské hvězdy. Jennifer Lopez ve filmu Policajtka prosí Jamese Caviezela, aby jí dal pusu na místo, kam to ještě nikdy nikdo neudělal. Zkuste to také. Třeba vás váš partner překvapí, jak dokáže být originální.