Přejít k hlavnímu obsahu

Víkendová tarotová předpověď: Dle kartářky dá Rytíř mečů věci do pohybu, Ďábel vnáší pochybnosti

Info ikona
Tarot

Co nás čeká a nemine o velikonočním víkendu? Na tuto otázku odpovídá zkušená kartářka Alice Cross. Zjistěte, co značí vytažené karty – Rytíř mečů a Ďábel. Jejich energie ovlivní naše životy, na co je třeba se o následujícím víkendu soustředit?

Rytíř mečů dá věci do pohybu

Info ikona
Rytíř mečů

Kartářka a alchymistka Alice Cross pro 16. dubna, tedy Bílou sobotu, vytáhla kartu Rytíře mečů. Ta symbolizuje, že se věci dají do pohybu. Pokud vám přišlo, že v jakékoliv záležitosti nenastává posun, teď se to změní. Dnes byste měli využít svou chytrost, zapište si každý nápad, který vám vytane na mysli, věřte tomu, že se jedná o dobrou myšlenku. Den se ponese v duchu rychlosti a rozvoje. Tato karta je akcelerátorem, vše se v tento den urychlí. Pokud se vám něco nedaří v tento den dle vašich představ, určitě tomu nepřestávejte věnovat pozornost. Buď se věnujte vylepšení dané záležitosti, nebo popřemýšlejte, zda má cenu v tom pokračovat.

Rytíř mečů je bojovníkem za svého pána. Vy se jím dnes také staňte, neváhejte se postavit za své kolegy, nadřízené, rodinu či přátele. Ukažte, co ve vás je. Dnes buďte také loajální, neuchylujte se k nekalému jednání. Pokud jste na Bílou sobotu v nové práci, snažte se ukázat v tom nejlepším světle. Zůstaňte věrni svým ideálům a hodnotám. Při obchodních jednáních jednejte chytře a pohotově. Komunikace v tento den bude snadná. Co se týče vztahů, Rytíř mečů přináší flirt bez závazků. Dle Alice Cross byste se měli zdržet intrikování ve vztazích, vymstilo by se vám to. Pozor také na výbuchy vzteku, ty mohou být dnešní výzvou. Raději zapracujte na tom, ať působíte šarmantně, nenechte se strhnout emocemi.

Ďábel vnáší pochybnosti

Info ikona
Tarot ďábel

Kartářka Alice Cross pro velikonoční neděli vytáhla kartu Ďábla. Ten vstupuje na scénu přesně v den, který je plný příležitostí ke splnění snů. V tento den bychom se měli vždy zamyslet nad tím, co opravdu od života chceme, zda je náš sen tím skutečně pravým pro nás. Tak se stane, že se začnou objevovat pochybnosti – je to opravdu sen, který si přejete zhmotnit, nebo jenom chvilkový rozmar, který vás zklame? Ďábel nás zkouší, zjišťuje, zda opravdu víme, po čem naše srdce skutečně touží. Na druhou stranu není nutné tuto kartu vnímat jen negativně, i když její název a vyobrazení mnohdy budí strach. Také nám dodává odvahu pustit se do věcí, pro které máme skutečnou vášeň.

Tato karta nás může zkoušet i v tom smyslu, že se snaží dokázat, že je silnější než-li my. Je třeba, abyste si v neděli dali do pořádku finance a resty s nimi spojené, pokud nějaké máte. Zkontrolujte raději, zda jste zaplatili veškeré složenky a nemáte někde zapomenutý dluh. Také tato karta říká, že byste se na peníze neměli přehnaně fixovat a propadat chamtivosti. Dle kartářky Alice Cross karta Ďábla varuje předtím, abyste kvůli materiálnu nezapomněli na svou duši. Také tato karta může souviset s nedostatkem sebevědomí, pochybnostmi o sobě, neznalostí, klamem a nezpracovanými myšlenkami skrytými v podvědomí. Varuje také před přílišnou závislostí na práci

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com