Přejít k hlavnímu obsahu

Růžový úplněk ve Vahách nastane na Bílou sobotu: Přináší harmonii. Život může změnit Beranům, Rakům a Kozorohům

Info ikona
Úplněk

Již brzy nastane růžový velikonoční úplněk ve Vahách. Přináší nám kýženou harmonii, která vyrovnává agresivní beraní energii. Život může změnit celkem čtyřem znamením, Vahám, Beranům, Rakům a Kozorohům.

Růžový úplněk ve Vahách nastane na Bílou sobotu

Dubnovému úplňku se přezdívá různě, nejčastěji se označuje jako „růžový“. Někdy se mu také říká velikonoční úplněk. Přívlastek růžový dostal dle svého severoamerického pojmenování, v tuto dobu totiž vykvétají růžově kvetoucí rostliny, a tak se název nabízel. Názvy úplňků jsou totiž obvykle odvozeny od toho, co se zrovna v přírodě děje. Dubnovému úplňku se někdy také přezdívá „úplněk, kdy tají ledy“ nebo také „úplněk pučících rostlin a keřů“. Dále se také často úplňky nazývají dle zvířat. V dubnu se hodně objevuje téma znovuspatření zvířat v přírodě, a tak tu máme „úplněk, kdy se vracejí kachny“ či „úplněk, kdy husy snášejí vejce“. Ten letošní nastane 16. dubna, na Bílou sobotu. Odehraje se ve znamení Vah.

Horoskop: Týden jako na horské dráze začíná pro tři znamení zvěrokruhu. Panny a Vodnáři, držte se!

svetzeny.cz

Přináší harmonii

Celý růžový úplněk bude o harmonizaci. Je však třeba mít na paměti, že tu naproti sobě stojí dva protikladné vlivy. Slunce je ve znamení Berana, jehož energii bychom mohli popsat jako neústupnou, tvrdou, silnou, mocnou až agresivní a sobeckou. Jejím naprostým protipólem je uklidňující a harmonická energie Vah, kterou přináší velikonoční úplněk. Vzniklé napětí bude cítit ve vzduchu, ale nakonec převládne harmonie. Vahám vládne Venuše, planeta lásky. Proto se v tomto čase dostanou do popředí témata vztahů. Zatímco beraní energie nás v poslední době mohla navádět směrem k impulzivnímu jednání a dramatizaci, luna ve Vahách situaci uklidňuje. Pokud jste se chtěli s někým usmířit, nadešel ten pravý čas.

Info ikona
Růžový měsíc

Pozor bychom si dle astrologů měli dát na idealizaci a dívání se na svět skrze růžové brýle. To může zapříčinit konjunkce Jupiter – Neptun v době růžového úplňku. Na druhou stranu nám to do života vnáší i snění, tvořivost, notnou dávku fantazie, kreativitu a vizionářské myšlení. Možná v tuto dobu dostanete velmi dobrý nápad. Tento úplněk bude obzvláště magický, můžete vyzkoušet různé rituály – koupel, čarování i práci s měsíční vodou. Užijte si toto klidné období, již brzy bude následováno chaotickým zatměním v Býku, které přinese nečekané zvraty.

Horoskop: Nejkrásnější Velikonoce čekají na tři znamení zvěrokruhu. Střelci i Ryby, máte se na co těšit

svetzeny.cz

Život může změnit Beranům, Rakům a Kozorohům

Život může následující úplněk změnit 4 znamením: Beranům, Rakům, Kozorohům, ale také ještě Vahám, v jejichž znamení se odehrává. Pro Berany nadchází ideální období pro posun ve vztazích. Pokud přemýšlíte o tom, že byste udělali zásadní krok, tak teď je ten pravý čas, ať už se to týká vyznání citů, zasnoubení, svatby či založení rodiny.

Raci by si nyní měli dobře promyslet, jakým směrem se ubírat. Poslední dobou tápali, je třeba se rozhodnout, a začít pracovat na svých snech. Úplněk odhalí jejich nejniternější přání, ať se týkají osobního či profesního života. Může přijít „aha moment“, kdy dojde k prozření.

Váhy už dost možná nebudou tím samým člověkem po tomto úplňku. Čeká je odvážný krok do neznáma. Skutečně v tento čas mají šanci změnit svůj osud.

Kozoroh je kariérně orientovaný, a tak nikoho asi nepřekvapí, že o úplňku by jej mohla čekat profesní změna. Má šanci zazářit a strhnout na sebe pozornost. Ohledně kariéry a podnikání jej čekají jen samé pozitivní věci.

Zdroje: Almanac, Bustle, Elite Daily


 

Trápí vás nešťastné události, nevysvětlitelné nemoci nebo nacházíte střepy? Možná jste prokletí

svetzeny.cz