Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Nejkrásnější Velikonoce čekají na tři znamení zvěrokruhu. Střelci i Ryby, máte se na co těšit

Info ikona
Velikonoce

Velikonoce jsou za dveřmi a hvězdy mají pro tři znamení zvěrokruhu připravené skvělé chvíle. Komu bude sedět štěstěna na zádech?

Z astrologického hlediska začíná velikonoční týden letos konjunkcí Jupitera a Neptuna. Obě planety společně působí zvláštní silou na všech dvanáct znamení zvěrokruhu a dovolují zejména třem znamením zvěrokruhu prožít v příštích dnech pohádkové chvíle plné kreativity, energie a motivace. Patříte mezi ty šťastné?

Ryby

Jupiter a Neptun dávají Rybám během velikonočního týdne spoustu inspirace. Malování kraslic, jarní výzdoba bytu, zkoušení nového receptu – nápadité vodní znamení je v této kreativní fázi nezastavitelné. Ryby se mohou v příštích dnech spolehnout také na svůj vnitřní pocit! Pokud čekají na rozhodnutí, intuitivně učiní správnou volbu.

Štír

Štíři se během velikonočního týdne cítí úžasně svobodní a uvolnění díky síle planet. Místo toho, abyste se jako obvykle drželi zpátky a pozorovali, vodní znamení se naplno projeví. Zejména z kreativního hlediska se Štíři cítí ve špičkové formě a jsou připraveni realizovat různé nápady a fantazie v této kreativní fázi.

Střelec

I když vše nemusí dopadnout tak, jak si Střelci původně plánovali, není důvod, aby se o Velikonocích znepokojovali. Jupiter a Neptun zaplavují ohnivé znamení optimismem, silou vůle a asertivitou, což jim umožňuje bez námahy obrátit jakoukoli náročnou situaci ve svůj prospěch. To nabízí Střelcům nadějné vyhlídky ve všech oblastech, které by se mohly projevit i po Velikonocích.