Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Hvězdy prozradily, koho čeká nejlepší léto 2022. Radovat se mohou Štíři nebo Raci

Info ikona
Horoskop

Teplé měsíce nám podle horoskopu dávají novou naději: Léto letos údajně přichází rychleji, než se čekalo a přinese těmto znamením zvěrokruhu nezapomenutelný čas. Víme, venku to zatím na vedra nevypadá, ale nenechte se mýlit, možná hezké teploty přijdou dřív, než se nadějete.

Rok 2022 slibuje, že bude jiný a my do této vyhlídky vkládáme velké naděje. Ale pokud zima a předjaří byly trochu zklamáním a frustrováním, je snadné ztrácet naději. Ale ještě prosím nestrkejte hlavu do písku! Léto může přijít rychleji, než si myslíte, a s ním i sluníčko a příležitost k novému začátku. Mohlo by se dokonce ukázat, že to bude nejlepší léto vůbec, zvláště pro tato tři znamení zvěrokruhu.

1. Blíženci

Toto léto mohou Blíženci konečně porazit touhu neustále něco někomu dokazovat. Nejen, že prohlubují spojení se sebou samými a budují silný pocit vlastní hodnoty, ale také posilují spojení se svým okolím. Blíženci budou moci tento nově nalezený hlas během léta sdílet různými způsoby a možná dokonce najdou smysl života, který předtím neměli. Gratulujeme!

2. Rak

Teplé období konečně přináší šťastný konec potíží, které Raka trápily už nějakou chvíli. Je čas, aby vodní znamení vystoupilo ze stínu a hrdě vstoupilo do světla reflektorů. Dokáže se zbavit jakéhokoli perfekcionismu a sdílet své skvělé nápady se světem. S těmito dobrými pocity může být léto jedině skvělé! Rak sklízí úspěchy na pestrých hudebních festivalech a může se těšit na veselé grilování se svými blízkými.

3. Štír

Poslední měsíce byly pro Štíra trochu perné, ale léto slibuje nejen sluníčko, ale i pořádnou porci štěstí pro toto vodní znamení. Romantické vztahy jsou obnoveny a spojení s přáteli a rodinou jsou posílena. Se vší láskou v kufrech si znamení zvěrokruhu užije teplé měsíce na dovolené, koupání u jezera nebo procházky krásnými městy a prožijí nezapomenutelné léto. To je jisté!

Zdroj: Freundin, Horoskopy 2022

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.