Přejít k hlavnímu obsahu

Ženská znamení, která nemají štěstí v lásce: Nejhorší muže k sobě přitahují Raci, Panny, Kozorozi a Ryby

Info ikona
Woman

Mezi čtyři ženská znamení, která nemají štěstí v lásce, patří Raci, Panny, Kozorozi a Ryby. Přitahují k sobě ty nejhorší muže, nechají se využívat a mnohdy se trápí v toxických vztazích. Zjistěte, jak se tato znamení zklamávají v lásce.

Raci

Ženy narozené ve znamení Raka jsou velmi citlivé, empatické, hodné, milé a pečující. Mít takovou ženu po svém boku je učiněná výhra. Bohužel ne každý si toho váží. Ženy narozené ve znamení Raka mají tu smůlu, že k sobě často přitahují muže, kteří je jen využívají. Často jsou to „nemakačenka“, muži kteří lásku jen předstírají nebo manipulátoři. Zdá se, že k sobě přitahují ty nejhorší muže. Nejhorší je, že znamení Raka dává do vztahu všechno, a tak se mnohdy Raci v lásce opravdu velmi zklamou. Rozchod jim mnohdy způsobí bolest, ze které se dlouho vzpamatovávají. Raci totiž věří na nalezení spřízněné duše, mnohdy do vztahu vstupují plni naivity a očekávání. Když jim růžové brýle spadnou, nemohou uvěřit, jak mohli být tak dlouho slepí. Také velmi trpí tím, když setrvávají ve vztahu, který nefunguje. Ženy ve znamení Raka toho mnohdy snesou hodně.

Horoskop: Nejšťastnější den pro všechny znamení zvěrokruhu pro rok 2022 je za dveřmi

svetzeny.cz

Panny

Panny mají stejný „problém“ jako Raci. Jsou milé, pečující, starostlivé – tím k sobě mnohdy přitahují nesprávné muže, kteří se na nich snaží přiživit. Panny bývají ve vztazích dosti naivní. Jsou náročné na výběr partnera, ale když jim někdo padne do oka, tak milují celým svým srdcem. O to víc někdy ze vztahů odcházejí zraněné. Zjištění, že jim druhý není ochoten dát tolik lásky jako ony samy, mnohdy bolí. Na rozdíl od žen ve znamení Raka se vak přece jenom z těcht zklamání „oklepou“ rychleji. Nikdy se nebudou úplně vyhýbat randění jen kvůli tomu, že musely políbit pár žabáků. Věří v nalezení pravé lásky a spřízněné duše, nikdy nepřestanou snít o svojí „pohádce“.

Info ikona
Hádka

Kozorozi

Ženy narozené ve znamení Kozoroha mívají ve vztazích smůlu. Málokterá z nich nezažije zklamání v lásce. Kozorozi si vybírají partnera snad nejpečlivěji, jak mohou, ale i tak se jim nedaří. Mnohdy vázne načasování, Kozorozi si nechají utéct někoho, kdo se jim skutečně líbí. Neprojevují totiž city a než se odhodlají k činům, bývá osoba, na kterou si mysleli, už zadaná. Mnohdy je pro ně přednější kariéra, a tak si partnera hledají až v pozdějším věku, tím pádem už musejí vybírat z omezeného počtu mužů, protože je kolem nich řada z nich ženatých či zadaných. Kozoroh je zvyklý, že co si usmyslí, to dostane. Ve vztazích tomu tak není, s čímž se Kozorozi těžko smiřují. Ženy ve znamení Kozoroha jsou velmi pracovité a schopné, často bývají cílem pro „vyžírky“. Měly by si dávat pozor, koho si pouští k tělu.

Ochranné amulety, které se vám snadno vejdou i do nejmenší kapsy: Chalcedon vám přinese harmonii, hematit pohlcuje negativní energii kolem nás

svetzeny.cz

Ryby

Ryby jsou snílci, kteří na svět obecně pohlížejí skrze růžové brýle. Ženy narozené ve znamení Ryb mívají tendenci přehlížet špatné vlastnosti druhých. Týká se to samozřejmě i jejich soukromého života. Také dovedou obětovat hodně, aby druhým udělali radost. Hrozí jim tzv. spasitelský komplex, kdy se snaží pečovat o partnery, kteří si to nezaslouží – lásku jen předstírají a neopětují. Dobroty Ryb se tito partneři snaží zneužít. Naštěstí se Ryby relativně rychle dovedou vzpamatovat a jít dál.

Zdroj: Unwritten

Numerologie: Naučte se vypočítat číslo zítřejšího dne, které určuje vaši budoucnost. Číslo 5 značí prohru, číslo 9 konec

svetzeny.cz