Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Nejšťastnější den pro všechny znamení zvěrokruhu pro rok 2022 je za dveřmi

Info ikona
horoskop

Každý den má potenciál být nejšťastnější. Jednoho dne se však všechna znamení zvěrokruhu mohou těšit na kosmickou dávku štěstí – a ta přichází rychleji, než si myslíte.

Plánujete speciální akci a potřebujete štěstí na své straně? Třeba na důležitý rozhovor s rodinou, prezentaci práce nebo třeba žádost o ruku? Když se podíváte na hvězdy, je jeden den, který astrologové vybrali jako ŠŤASTNÝ den roku 2022: sobota 5. března.

Proto je 5. březen nejšťastnějším dnem roku

Všechna znamení zvěrokruhu se mohou příští sobotu těšit na šťastné chvíle, které jim vpadnou do života. Tento den je také mezi astrology známý jako „Den zázraků“. To je astrologicky založeno na následující mocné hvězdné konstelaci: Životodárné slunce tvoří konjunkci (oba jsou prakticky nad sebou) s neúnavným Jupiterem, což znamená štěstí a expanzi. Tito dva jsou považováni za optimální kombinaci, a proto vzájemně posilují své pozitivní síly.

Ryby tento den ještě zlepší

Toto mimořádně příznivé spojení se odehrává v emocionálních Rybách. Ty jsou považovány za léčitele zvěrokruhu, rozpouštějící všechny mezilidské bariéry. Vodní znamení podporuje soucit a podněcuje představivost. V sobotu se plně soustřeďte na všechny nejlepší a nejdůležitější cíle v životě, protože Ryby mohou být někdy trochu melancholické a zasněné. Pak vás jedinečná hvězdná konstelace přenese do sedmého nebe a nejšťastnějšímu dni roku 2022 už nic nebude stát v cestě!