Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Týden jako na horské dráze začíná pro tři znamení zvěrokruhu. Panny a Vodnáři, držte se!

Info ikona
Horoskop

Nastupte, připoutejte se, vyrazte: Nadcházející dubnový týden bude pro tři znamení zvěrokruhu nahoru a dolů. Horská dráha čeká na Panny, ale i Blížence a vaše pocity z toho nebudou vynechány! Co vás čeká?

Druhý dubnový týden se neukáže jako šťastný pro každé znamení zvěrokruhu. Pro tři z nich je to divoká jízda na horské dráze, ať se jim to líbí nebo ne. Ale co by to bylo za život bez vzestupů a pádů, které nám dodávají pocit, že opravdu žijeme, že?

Blíženci

Blíženci rádi spoléhají na svůj šarm a charisma. Ve druhém dubnovém týdnu se jim to ale opravdu nedaří, jsou nepřístupní a najednou se cítí jako nejosamělejší osoby na světě. Možná má Blíženec jen příliš mnoho myšlenek v hlavě na to, aby byl nyní „miláčkem všech“. Nyní je čas dát si velikonoční pauzu, uklidnit doma i v sobě a znovu se začít soustředit.

Vodnář

Bouřlivé časy pro Vodnáře začínají – a přestože milují akci a dobrodružství, jejich dubnová divoká jízda na horské dráze pro ně není to pravé ořechové. Mezi velkými pocity štěstí, obavami a pochybnostmi se ho znovu a znovu strachují a prostě nemůžou najít klid. Co teď Vodnář potřebuje? Přátele a rodinu! Nejlepší je pozvat všechny na velikonoční brunch a nechat se milovanými lidmi zase přivést zpátky do života.

Leoš Mareš oslavil ‚‚měsíčniny’’ své dcery Alex v posteli. ‚‚Celý tatínek,’’ píší fanoušci

svetzeny.cz

Panna

Panně dochází v druhém dubnovém týdnu trpělivost a nejradši by se na všechno vykašlala tady a teď. Prožívá náročné období jak v pracovním, tak v soukromém životě a zmatky, kterými prochází, jí nedají spát. Vyplatí se ještě týden nebo dva počkat – tím hezčí odměna bude. Vše chce jenom trpělivost!

Zdroj: Horoskopy 2022