Přejít k hlavnímu obsahu

Leoš Mareš oslavil ‚‚měsíčniny’’ své dcery Alex v posteli. ‚‚Celý tatínek,’’ píší fanoušci

Info ikona
Leoš Mareš

Moderátor Leoš Mareš (45) se s fanoušky podělil o fotku z rodinného alba, kdy leží s dcerou Alex v posteli. Fanoušci i slavné osobnosti se rozplývají a shodují se, že dcerka je celý tatínek!

Leoš Mareš se své prvorozené dcerky nemůže nabažit. S fanoušky sdílel rozkošnou fotografii, kde spí v posteli a v náručí drží svou měsíční dceru Alex. ‚‚Polední klid. Jo a dneska mi je měsíc. Alex,’’ napsal Leoš k fotografii a lavina komentářů na sebe nenechala dlouho čekat. Všichni se shodují, že malá Alex je celý Leoš! ‚‚To je malá Leoška,’’ přidává vtipný komentář jedna ze sledujících a další se hned přidává: ‚‚Leoš vypranej na 90’’

Dvojice toužila po miminku už delší dobu

Že se Leošovi i Monice splnil sen, o tom není pochyb. Prakticky ihned po svatbě je fanoušci i novináři neustále bombardovali otázkami. Nakonec až otázky a odpovědi, které vedl Leoš na svém Instagramu s Monikou po svém boku, odtajnily, že se dvojice o miminko pokouší, ale je k tomu třeba i ‚‚štěstí’’. ‚‚Někdy je potřeba i štěstí,’’ doplnil Leoš rozpačitou Moničinu odpověď na otázku, jestli plánují miminko. ‚‚To se nedá naplánovat,’’ řekla Monika v roce 2020. 

Štěstí jim přálo a Monika se stala poprvé maminkou. Leoš je otcem už potřetí, ovšem poprvé nese jeho příjmení holčička. 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.