Přejít k hlavnímu obsahu

Jaká znamení zvěrokruhu se k sobě hodí nejméně? Berani mohou zapomenout na Ryby, Blíženci na Štíra

Info ikona
Horoskop

Napadlo vás někdy, že láska může být skutečně napsaná ve hvězdách? Pro znamení zvěrokruhu jde o jasnou věc, vždyť každé znamení má svůj vlastní osobnostní rys. Přečtěte si, jak může vaše znamení zvěrokruhu ovlivnit romantickou komptabilitu s ostatními.

Info ikona
Vztahy

Beran

Lidé ve znamení Berana by se měli vyhnout pletkám s Rybami nebo Rakem. Ryby jsou velmi citlivé a prudká povaha Berana by pro ně mohla být příliš těžkou výzvou. I Raci mohou být velmi uraženi přímočarostí, kterou Beran oplývá. Zpočátku si sice budou upřímnosti vážit, ale později je začne rozčilovat. Ryby a Raky také může zpočátku přitahovat rozhodnost Berana, ale když jim dojde, že Beran řídí prakticky všechno i ohledně jejich vztahu, rychle ho frustrovaní opustí nebo si najdou jiného partnera. Beran navíc touží po životě venku, zatímco Rak je spokojený doma.

Býk

Býci a Lvi to spolu budou mít velmi těžké. Lvi totiž potřebují hodně pozornosti, komplimentů a posilování ega. Býci jim nebudou věnovat dostatečnou pozornost, protože o ni sami usilují. Býci chtějí mít vztah pod kontrolou, ale Lvi si také rádi přijdou na své. Zatímco Lvi jsou společenští, Býci tráví čas raději o samotě. Tahle znamení se zkrátka budou rozcházet téměř ve všem, ačkoliv vztah zpočátku může vypadat slibně díky bouřlivé romantice.

Blíženci

Pro Blížence je nejhorším znamením do vztahu Štír. Štíři jsou totiž nároční a ve vztazích mají velká očekávání. Ačkoliv jimi budou Blíženci zprvu fascinováni, později je začnou hluboké emoce Štíra dusit. Ve vztahu Blížence a Štíra každý dostane jen to, co vidí. Štíři ale touží po hlubším vztahu, proto se brzy stáhnou a Blíženci si začnou hledat někoho jiného.

Rak

Vodnář je pro Raka tvrdý oříšek. Rak i Vodnář se rádi starají o druhé, ale pokud jde o vztah, Vodnář je pro Raka příliš nestálý. Vodnáři milují svobodu a vyhýbají se závazkům, zatímco Raci touží po pocitu jistoty a důslednosti ve vztahu. Raci potřebují někoho, komu se mohou svěřit úplně s čímkoliv, zatímco Vodnáři mají občas problém Raky pochopit, když jim něco nedává smysl nebo jim to nepřipadá důležité.

Horoskop: Tři znamení zvěrokruhu čeká v blízké době zamilování! Rak i Panny mají svou lásku za rohem

svetzeny.cz

Info ikona
Rozchod

Lev

Lev by se nejvíce trápil ve vztahu s Kozorohem. Kozorohové totiž milují tradice a rutinu. Tvrdě pracují, zatímco Lvi se rádi pohybují po tenkém ledě. Lvi mají velké srdce, ale neumí příliš plánovat dopředu. Kozorohové by se z jejich chaotického jednání brzy zbláznili.

Panna

Panna se vůbec nehodí ke Střelci. I ta nejflexibilnější Panna bude rychle frustrovaná ze Střelce, který má problém s pořádkem, dodržováním plánů a plněním úkolů. Zpočátku si Panna může tento chaotický styl Střelce užívat, ale jakmile opadne prvotní nadšení, Panna bude muset po Střelci doslova uklízet.

Váhy

Váhy dokážou vyjít se všemi znameními, ale přesto je pro ně jedno nejméně kompatibilní – Panna. Váhy jsou přelétavé a nestálé, to je jedna z věcí, kterou Panny nejsou schopny tolerovat. Váhy jsou neustále taženy jiným směrem a Panna je pro ně příliš kritická. Jejich sexuální život může být zpočátku krásný a velmi romantický, ale po chvíli začne oba nudit.

Štír

Mnozí si myslí, že nejhorším znamením pro Štíra je Býk. Ale jsou to Váhy, které přivádějí Štíry k šílenství. Štíři mohou flirtovat s ostatními způsobem svým vlastním, ale nedopustí, aby to samé dělal i jejich protějšek. Váhy budou zpočátku nadšené ochotou Štírů dělat vše společně, ale po krátké době se Štíři začnou stahovat a toužit po samotě.

Vítání bohyně Vesny a zahánění Morany: Posilte své sebevědomí i ženský půvab díky jarním tradicím našich předků

svetzeny.cz

Info ikona
Rozchod

Střelec

Střelci milují spontánnost a intelektuální stimulaci, debaty a věci nechávají nedokončené, zatímco Kozorohům jde o konečný výsledek, udržování pořádku a klidu. Střelec může strávit hodně času snahou změnit seriózního Kozoroha, ale Kozoroh stejně brzy vztah přehodnotí a nejspíš si najde někoho více kompatibilního. Pokud se tato znamení přeci jen dají dohromady, bude to právě Střelec, kdo bude mít na starosti plánování schůzek a iniciativu v ložnici.

Kozoroh

Kozorohové vždy dokončí, co začnou. Proto se k nim příliš nehodí Blíženci, kteří milují klábosení a přelétání od jedné věci k druhé. Kozorohové mají rádi, když vědí, jaký bude jejich další krok, což rozhodně není něco, nad čím by Blíženci vůbec přemýšleli. Pokud má však Kozoroh náladu na flirt bez závazků, může vztah s Blížencem krátkodobě fungovat.

Vodnář

Štíři jsou pro Vodnáře dost matoucí. Pokud se tahle znamení dají vůbec dohromady, většinou vztah rychle končí, když se Štíři snaží přimět Vodnáře, kteří milují svobodu, aby se usadili. Štíři začnou být brzy ve vztahu mrzutí a přestanou se snažit, zatímco Vodnáři si budou dál dělat věci po svém.

Ryby

Blíženci nebo Váhy jsou pro Ryby špatnou volbou. Vodní znamení dokážou jít sice s proudem, ale Ryby na rozdíl od ostatních preferují klid a ticho. Je tu také problém s nevěrou, která je pro Blížence a Váhy častým prohřeškem a pro Ryby je naprosto nepřípustná.

Tarotový výklad od kartářky Alice Cross: Vyberte si jednu ze tří karet a zjistěte, jaká budoucnost vás čeká s kartou číslo 1, 2, nebo 3

svetzeny.cz

Zdroje: Suzie Kerr Wright – astroložka, PW