Přejít k hlavnímu obsahu

Ikona Barbra Streisand našla svoji pravou lásku až po padesátce, ale čekání se jí vyplatilo

Barbra Streisand, ikona světového showbyznysu, je známa nejen svým hudebním talentem a hereckým uměním, ale také svými složitými romantickými vztahy. Ačkoli byla během svého života zapletena do několika takových vztahů, svoji pravou lásku našla až v pozdějším věku, po padesátce.

Svatba Jargáty bude? Jaromír Soukup prolomil hradbu mlčení a naznačil plány do budoucna

On ji prý uhnal na sexy nohy, ona jeho patrně na svou bezprostřednost. Ať už to bylo jakkoli, Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) jsou pojem, na který si český mediální rybníček zvykl poměrně brzy a i rád. Zvlášť poté, co vyšlo najevo, že Aguš bude znova chovat. Ale nechybí k tomu něco?
svetzeny.cz

Romantické vztahy jí začaly po padesátce chybět

Po skončení svého vztahu s hercem Elliottem Gouldem, který byl jejím prvním manželem a otcem jejího syna Jasona, a několika dalších krátkodobých vztazích se Barbra Streisand zaměřila na svou kariéru a svou roli matky. Byla aktivní ve své umělecké činnosti, natáčela filmy, nahrávala alba a vystupovala na koncertech po celém světě. Byla známá svou nezávislostí a silnou osobností, která ji vedla k vlastnímu sebevyjádření a prosazování svých uměleckých vizí. Nicméně, když Streisand překročila hranici padesáti let, začala cítit touhu mít někoho po svém boku.

Barbra Streisand a James Brolin se seznámili na společenské akci v roce 1996. Setkání Streisand s Brolinem bylo uskutečněno díky společné zálibě v koních, kterou sdíleli. Oba byli vášnivými jezdci a jejich společná láska k těmto zvířatům je přivedla dohromady. James Brolin byl již v té době zkušeným hercem, který se proslavil svými rolími v televizních seriálech a filmech.

Nejčastější chyby ve vztazích, které jste dělali ve 30: Nedostatek komunikace je jen začátek

Nikde není psáno, že když je nám hodně přes třicet nebo čtyřicet, neděláme chyby. Ale přeci jen, máme za sebou pár zkušeností, nějaké to zklamání nebo rozchod, díky kterým jsme se posunuly dál. Chyby, které děláme ve svých vztazích jako mladí, vidíme většinou s odstupem let úplně jasně. Které jsou ty nejčastější?
svetzeny.cz

Našla zralou lásku

Streisand a Brolin začali spolu trávit více času a jejich vztah se začal rozvíjet. Brzy zjistili, že mají mnoho společného, a to nejen v jejich zájmech, ale také v životních hodnotách. Oba byli zralí lidé, kteří měli za sebou své životní zkušenosti, a to je spojilo ještě více. Streisand se cítila přitahována Brolinovou upřímností, pozorností a péčí, kterou jí projevoval. Brolin zas obdivoval její inteligenci, talent a silnou osobnost. Jejich vztah se rychle vyvíjel a brzy se stali neodlučitelným párem. Streisand, která byla v minulosti velmi opatrná ohledně svého soukromí, se tentokrát rozhodla, že svůj vztah s Brolinem nebude skrývat. Otevřeně spolu chodili na veřejnosti a často se společně objevovali na různých společenských akcích.

Streisand a Brolin se stali párem v době, kdy už měli za sebou oba několik manželství. Streisand byla dvakrát provdána a Brolin dokonce třikrát ženatý. Jejich předchozí zkušenosti z manželství jim poskytly větší moudrost a perspektivu ohledně vztahů. Společně se naučili ocenit hodnotu komunikace, důvěry, respektu a tolerance ve vztahu. Streisand a Brolin byli společně angažovaní ve veřejné činnosti a věnovali se charitativním a environmentálním záležitostem. Brolin byl také vášnivým pilotem a společně se Streisand sdíleli lásku k cestování a dobrodružství.

První rok Písařovicové a Brzobohatého: Láska jim kvete a tchyně Gregorová Danielu zbožňuje! Jak je na tom ex Kuchařová?

Jestli šlo rozchod Ondřeje Brzobohatého (39) a Taťány Kuchařové (35) označit za bouřlivý, je to možná stále ještě slabé slovo. Zatímco Ondra taktně mlčel, z Táni létaly hromy – blesky. A to i na účet současné partnerky Daniely Písařovicové (43), se kterou se měl scházet ještě za doby trvání jejich manželství. Kam se posunuly osudy bývalých manželů rok od provalení celé kauzy?
svetzeny.cz

Svoji lásku zpečetili sňatkem

Po několika letech společného života se Streisand a Brolin rozhodli, že se vezmou. V roce 1998 se stali manželi a jejich svatba byla velmi skromná. Přestože byli oba slavní a jejich svatba byla sledována médii, snažili se ji držet co nejvíce v soukromí. Barbra Streisand a James Brolin jsou stále spolu a jejich vztah je úspěšný. Po svatbě v roce 1998 zůstali manželé až dodnes. Jejich vztah je považován za jednu z nejstabilnějších a nejtrvalejších slavných vztahů v Hollywoodu. Streisand a Brolin se vzájemně doplňují a podporují ve svých kariérách, ale také ve svých osobních životech. Jejich vztah je založen na vzájemné úctě, důvěře a hluboké lásce.

Zdroj článku