Přejít k hlavnímu obsahu

Svatba Jargáty bude? Jaromír Soukup prolomil hradbu mlčení a naznačil plány do budoucna

Info ikona
Hanychová, Soukup

On ji prý uhnal na sexy nohy, ona jeho patrně na svou bezprostřednost. Ať už to bylo jakkoli, Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) jsou pojem, na který si český mediální rybníček zvykl poměrně brzy a i rád. Zvlášť poté, co vyšlo najevo, že Aguš bude znova chovat. Ale nechybí k tomu něco?

Bylo to rychlé! Né, že ne. Ale některým věcem rychlý spád sluší a ruku na srdce – u Agáty Hanychové a stejně kontroverzního mediálního magnáta Soukupa patrně nikdo ani nepředpokládal dlouhý proces. Tak jako tak tu máme nový „happy pár“. A mluví se i o tom, že dostane patřičný status.

Mladší dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta roste do krásy a vystupuje tak ze stínu starší sestry Shiloh

svetzeny.cz

Další holka do domu

Termín porodu už klepe na dveře. Podle nedávného vyjádření samotné Agáty přivítá na světě Kryšpín, kterého má Aguš s Mirkem Dopitou, a Mia, jejíž geny zase připadají do rodiny Jakuba Prachaře, na světě další sestřičku. Ta má dostat jméno Rozárka. Tedy snad. Hanychová totiž v jednom z posledních vyjádření připustila, že by to mohlo být i jinak. „Já jsem začala přemýšlet, že se mi jméno Rozárka úplně nelíbí. Tak začínám uvažovat nad jinými jmény. Rozárkou si nejsem stoprocentně jistá, takže bůh ví,“ citovalo její vyjádření eXtra.cz.

Ať už to ale dopadne jakkoli, jisté je jedno. Bude to to nositelka příjmení Jaromíra, jak ostatně potvrdila i sama Aguš, avšak už tedy s patřičnou dávkou jistoty. „Rozárka bude Soukupová," řekla eXtra.cz. Na tom by nebylo ani nic překvapivého, obě dvě děti Agáty z předešlých vztahů jsou nositeli jmen po otci, to by ale Soukup nesměl dodat: „A Agáta bude také Soukupová!“ Něco se tedy možná chystá.

Nejsvůdnější ikona 80. a 90. let si zničila dokonalý obličej plastikami

svetzeny.cz

Svatba na spadnutí?

Vypadá to, že veselka je tedy ve hře. Někdy v budoucnu určitě! Oba rodiče ale mají teď trochu jiné starosti – porodit zdravou dceru. „Nebojím se, ale jsem nervózní, mám starost o Agátu i o Rozárku. U porodu budu určitě. A místo mého pořadu se bude muset dát film. Diváci to přežijí," má aktuálně jasno Jaromír.

Text: Daniela Beniak

Zdroj článku