Přejít k hlavnímu obsahu

Nejsvůdnější ikona 80. a 90. let si zničila dokonalý obličej plastikami

Kim Basinger je americká herečka a modelka, která se proslavila v průběhu 80. a 90. let 20. století. Herečka byla symbolem krásy a dokonalé ženy, nyní byste ji ovšem jen těžko poznali. Ona sama ovšem nikdy veřejně nepřiznala, že by kdy nějakou úpravu či botox podstoupila. Co myslíte? Fotky hovoří jasně!

Hvězda 90. let Kelly z Beverly Hills 90210 oslavila půl století. Podívejte se, jak vypadá dnes svůdná kráska, která popírá botox

Milovníci devadesátek si těžko představí větší seriálový kult než Beverly Hills 90210, právě ten totiž po dobu několika let připoutával každou neděli k obrazovkám přes milion českých diváků, aby okoukli, co se děje v životech Steva, Brandona, Andrei, Valerie, Dylana, Kelly, Brendy, Davida a Donny a taky, co je nového v pověstném Peach Pitu. Silná sestava se nyní potkala po tři a třiceti letech od první klapky – i když už bohužel ne v plném počtu. Dylan McKay, vlastním jménem Luke Perry, podlehl přesně před čtyřmi lety mozkové příhodě. Hvězda večera ale byla jasná. Neuvěříte, jak prokoukla Jennie Garth!
svetzeny.cz

Život ikony

Kim Basinger se narodila v roce 1953 v městečku Athens v americkém státě Georgie. V roce 1976 se přestěhovala do Los Angeles, kde začala svou hereckou kariéru. První větší úspěch jí přišel v roce 1983, kdy hrála vedlejší roli ve filmu "Návrat do budoucnosti". V roce 1989 získala Oscara za nejlepší herečku ve vedlejší roli za film "Dík za každé nové ráno". V roce 1993 se objevila v kontroverzním filmu "Cool World", který kombinoval kreslené postavy s reálnými herci.

Modelkou je i její dcera

Kim Basinger byla také modelkou a v roce 1983 se stala tváří značky CoverGirl. V roce 1993 si zahrála v kontroverzním filmu "Striptýz", který se stal předmětem kritiky kvůli svému zobrazování ženského těla. Film však získal později kultovní status. V roce 1997 se Kim Basinger rozvedla se svým manželem, hercem Alecem Baldwinem. Mají spolu dceru Ireland, která se později stala modelkou. V roce 2018 se objevila ve filmu "Fifty Shades of Grey: Osvobození", kde hrála matku Christiana Greye.

Milovnice zvířat

Kim Basinger je také známá svou podporou ochrany zvířat a boje proti kožešinovému průmyslu. V roce 1995 dokonce vydala video "Animal Rights and Wrongs", které upozorňovalo na tuto problematiku.

Od smrti hvězdy Zkrocené hory uplynulo 15 let: Heath Ledger byl idolem žen po celém světě

Heath Ledger (†28) zemřel před 15 lety. Herec s velkým talentem, který okouzlil miliony diváků po celém světě. Osudným se mu stala kombinace léků, které jeho tělo nezvládlo. V roce 2008 tak náhle zemřel a zanechal zde tehdy teprve dvouletou dceru Matildu.
svetzeny.cz

Plastiku údajně nikdy nepodstoupila

Kim Basinger nikdy veřejně nepotvrdila, že by podstoupila nějaké plastické chirurgické zákroky. Nicméně, existují spekulace, že by mohla podstoupit nějaké menší úpravy, jako jsou botoxové injekce nebo facelift.

V roce 2002, když jí bylo 49 let, Basinger uvedla, že se již nemusí bát stárnutí a že se snaží žít co nejpřirozeněji. Také se vyjádřila proti tlaku na herečky, aby vypadaly mladistvě, a uvedla, že by měly být akceptovány v jakémkoli věku.

V roce 2019, když jí bylo 66 let, Basinger ukázala svou přirozenou krásu bez make-upu na Instagramu a vzdala se retušování svých fotografií. To bylo vítáno mnoha fanoušky, kteří ji chválili za to, že ukázala, že i v jejím věku je krása přirozená a autentická.

Ovšem fotky hovoří jinak...

Zrušená svatba: Miliardář Rupert Murdoch zrušil plánovanou veselku s o 26 let mladší partnerkou

Měla to být pátá svatba v řadě. Slavný miliardář, který má neutuchající slabost pro ženy, oznámil zásnuby 14 dní po svém čtvrtém rozvodu. Veselka měla být v létě, ovšem nyní je vše jinak. Murdoch oznámil zrušení zásnub a rozchod. Co se stalo?
svetzeny.cz
Neuvěřitelná proměna Kim Basinger během let
Zdroj článku