Přejít k hlavnímu obsahu

Čtení z dlaně: Co o vás prozradí čáry na pravé a levé ruce?

Podej mi ruku a já o tobě zjistím víc, než víš ty sám... Pokud vám tohle někdo řekne, buďte si jistí, že umí číst z dlaní a odhalí i nejtemnější zákoutí vaší duše. Co všechno se dá vyčíst z pravé a levé ruky?

Otevřená dlaň je víc než občanský průkaz, rodný list nebo zdravotní karta. Zvláště pro chiromantika, který si v ní přečte všechno včetně bolestí na duši. Každá ruka přitom ukazuje něco jiného.

Levá a pravá ruka

Pravákovi čtěte z levé ruky a dozvíte se jeho budoucnost. Má v ní načrtnutý projekt své životní cesty. V pravé ruce má zaznamenanou svou minulost a prožité zkušenosti. Můžete z ní zjistit, jak se jeho plány a touhy naplňují. U leváka je tomu zase naopak.

Obecně se dá říci, že pokud jsou znaky v levé ruce o hodně výraznější, vězí v takovém člověku mnohem více, než se jeho okolí doposud domnívá. Nezrealizoval všechny své možnosti a velká část jeho talentu v něm ještě někde hluboko dřímá. Je-li ale takovému člověku už hodně přes třicet let, pravděpodobně svůj talent jen tak plně nerozvine, protože je příliš pasivní. Potřebuje mít vedle sebesilnou osobnost, která ho povede.

Čakry v těle mají na váš život velký vliv. Jak poznáte, že máte některou zablokovanou?

Necítíte se dobře a nevíte proč? Jste často nemocní, máte špatnou náladu, nic vás nebaví? Na vině mohou být zablokované čakry. I když pro ně neexistují lékařské důkazy, východní medicína jim přisuzuje velký vliv na duševní i fyzické zdraví člověka.
svetzeny.cz

Naproti tomu silné a zdůrazněné hlavní znaky v pravé ruce hovoří o aktivní osobnosti schopné nadšení. Při téměř stejných znacích na obou dlaních jde o vnitřně vyrovnaného člověka, který ale většinou nikdy nepřekročí své hranice.

V dlaních toho máme ukryto spoustu. Kdo se naučí číst v čarách, pahorcích a dalších kresbách, které brázdí naše dlaně, může se dozvědět o charakteru člověka, jeho osobnosti, prožitém dětství,vztahu k financím… Snadno zjistí, jaké životní poslání je této osobě přiřknuto, jaký osud má připravený, jaká kariéra ho čeká, jaké má dosažené vzdělání, vlohy a talent, i to, jak se staví k rodinnému životu a jakým je partnerem či rodičem.

PROHLÉDNĚTE SI SVOJI DLAŇ

● V její spodní třetině najdete zónu instinktů neboli těla. Je-li zvlášť výrazná, jste vitální a dynamičtí. Přesně víte, co od života chcete.

● Uprostřed dlaně se nachází zóna rozumu. Máte-li ji zvlášť výraznou, dominuje u vás rozum. Při všem, co děláte, jste velmi střízliví a praktičtí.

● V horní třetině dlaně je zóna citů. Jestliže je zvlášť výrazná, hrají ve vašem životě rozhodující roli emoce. Váš život hodně ovládají city.

CO VŠECHNO JE K „PŘEČTENÍ“ V DLANI?

Další znamení na dlani

Hvězdičky – upozozňují na varovné signály, na nebezpečí, které můžete zvrátit.

Čtverečky – jsou znamení síly. Ukazují na situace, u nichž je třeba bystrý rozum a chladná hlava.

Řetězení – představují sklony k tápání, nevyrovnanosti.

Přerušení čar – naznačuje slabost, nízké sebevědomí.

Kruhy – ukazují na mimořádné vlohy a schopnosti.

Křížky – symbolizují zápas.

Trojúhelníky – umocňují dobré síly, jsou nositeli příjemných a šťastných náhod.

Rok 2021 podle numerologie: Který měsíc je vhodný pro riskování a kdy naopak bude potřeba zvolnit?

Číslo roku 2021 je pětka. Co to znamená pro váš rok a jaké budou jednotlivé měsíce? To vám prozradíme.
svetzeny.cz

Horoskop: Takto bude vypadat váš milostný život v roce 2021

Co vás na nový rok čeká z hlediska lásky a sexu podle znamení zvěrokruhu? Velký horoskop pro rok 2021 vám odhalí budoucnost.
svetzeny.cz