Přejít k hlavnímu obsahu

Znamení zvěrokruhu: V jakém věku potkáte svou spřízněnou duši? Štíři ji najdou už velmi mladí, Střelci si počkají nejdéle

Info ikona
Horoskop

V jakém věku potkáte svou spřízněnou duši? Prozradí to vaše znamení zvěrokruhu. Bude to ve velmi mladém věku, jako je tomu například u Štírů, nebo si na svou životní lásku budete muset počkat delší dobu tak jako Střelci?

Beran

Berani jsou velmi impulzivní lidé, kteří se budou delší dobu hledat. Svou spřízněnou duši najdou, až když zklidní svou mysl a rozhodnou se usadit. Mohlo by to být kolem 25. roku života, kdy už budou mít dostudováno a začnou budovat svou kariéru a zázemí.

Býk

Býci svou spřízněnou duši najdou jako velmi mladí, je dost možné, že to bude už na střední škole. Toto znamení totiž nestojí o volné nezávazné vztahy, Býk touží po stabilitě a rodinném životě. Býk by svou spřízněnou duši mohl potkat kolem 18. roku života, za sebou tou dobou ale už bude mít i vztah, který mu nevyšel.

Blíženci

Blíženci svou spřízněnou duši potkají kolem 19. roku života, buď ještě na střední škole nebo o něco později na vysoké škole. U Blíženců je větší pravděpodobnost, že ji nechají jít, protože si budou chtít ještě užívat. Posléze se ale tito dva setkají o pár let později, a utvoří pár.

Číslo pět ovládá tento rok. Září bude plné milostné stability, ale i problémů. Pozor na finance

svetzeny.cz

Rak

Raci jsou romantické duše, které už od malička sní o svatbě a rodině. Svou spřízněnou duši potkají kolem 21. roku života, kdy už budou mít nějakou zkušenost se vztahy a budou vědět, co (ne)chtějí. Se svým partnerem toho budou chtít hodně zažít a na společně strávená mladá léta budou jednou rádi vzpomínat.

Lev

Lev není znamením, které by věřilo na pravou lásku. Myšlenka na to, že by se mohli usadit a mít vážný vztah, u nich přijde kolem 27. roku života. Svou spřízněnou duši tedy najdou o něco později než ostatní znamení zvěrokruhu.

Panna

Panny na spřízněné duše příliš nevěří, když už, tak za ně považují své přátele a rodinné příslušníky. Rozhodně nebudou vyvíjet iniciativu a spřízněnou duši hledat. Přesto všechno ale svou životní lásku potkají relativně brzy, mezi 19. a 22. rokem života.

Váhy

Váhy svou spřízněnou duši potkají přibližně okolo 20. roku života. V tu dobu si však nebudou jisté, zda je to ten pravý. Budou trochu zmatené, co budoucnost po boku tohoto partnera přinese, ale zpětně si Váhy uvědomí, že měly štěstí, že v tak mladém věku našly partnera, který jim bude oporou. Jejich partner se stane zároveň jejich nejlepším kamarádem.

Štír

U Štírů je pravděpodobné, že si najdou svého partnera ve velmi mladém věku, možná už na střední škole. V té době to sice nebudou vnímat příliš vážně, neuvědomí si, že našli svou spřízněnou duši, ale zůstanou s ním.

Zářijový horoskop pro každé znamení zvěrokruhu: Blíženci potkají dávnou lásku, Štíři budou žárlit, co čeká vás?

svetzeny.cz

Střelec

Střelec je povahou dobrodruh, pro kterého je svoboda na prvním místě. Toto znamení se do závazků příliš nežene, protože nechce být ničím omezováno. Na svou spřízněnou duši narazí pravděpodobně někdy těsně před dosažením 30. roku života.

Kozoroh

Kozoroh je pragmatik, který opravdu zvažuje, s kým jde do vztahu. Za svůj život mívají tito lidé jen pár vztahů, ale velmi stabilních. Stejně jako Střelec si na svou spřízněnou duši bude muset počkat i Kozoroh, potká ji těsně před dosažením 30. roku života.

Vodnář

I přestože v pubertě mívají Vodnáři pochybnosti, že se někdy zamilují, lásku svého života potkají už velmi mladí. Svou spřízněnou duši najdou kolem 22. roku života. S tímto člověkem je bude pojit vzájemné porozumění a důvěra.

Ryby

Ryby jsou stejně jako Raci romantické duše, které touží po svatbě a založení rodiny. Svou spřízněnou duši pravděpodobně potkají v 19 letech. Je pro ně důležité, aby jejich partner byl zároveň jejich nejlepším kamarádem, ochraňoval je a vyjadřoval jim podporu.

Zdroj: Times of India