Přejít k hlavnímu obsahu

Velký horoskop na srpen pro každé znamení zvěrokruhu: Čeká vás štěstí v lásce, kariéře či financích?

Placeholder image

Co vás v srpnu čeká a nemine? Máme předpověď budoucnosti pro každé znamení zvěrokruhu, která zahrnuje oblast vztahů, kariérní příležitosti i finanční situaci. Bude pro vás srpen úspěšným a šťastným měsícem, nebo vás bude provázet smůla?

Beran

Čeká vás hádka z jedním z vašich blízkých přátel, budete totiž mít pocit, že vám nepřeje vaše úspěchy. Srpen si příliš neužijete, čekají vás výzvy v práci i partnerském vztahu. Měli byste si dávat pozor na to, abyste partnerovi neřekli něco, co vás bude mrzet. Dařit se vám bude pouze po finanční stránce, kdy můžete obdržet určitý finanční bonus. Pozor však na impulsivní nákupy zbytečností.

Býk

Na začátku srpna dojde k nedorozumění v kariérní oblasti, budete se cítit nedocenění, ale překonáte to a ukážete, co ve vás je. Nezadaní by si měli hlídat datum 3. srpna, to mají největší šanci na seznámení. Zadaní Býci budou ve vztahu v srpnu spokojení. Finančně na tom budete dobře, budete si moci dovolit dopřát si relaxační a zkrášlující procedury a rovněž možná investujete do vybavení domácnosti.

Blíženci

Ačkoliv první dny v srpnu budou ještě lehce stresující, zbytek měsíce si maximálně užijete. Čeká vás příjemné překvapení, které pro vás připraví někdo z rodiny. Vztah s partnerem bude tento měsíc naprosto skvělý, budete se cítit milovaní. Budete si užívat krásného počasí a v tomto měsíci si uděláte čas na své známé. V práci vás čekají pozitivní změny, může to být příchod nové posily či nový kurz, který absolvujete.

Rak

První půlku měsíce budete hodně řešit finance, může to souviset s nějakou zapomenutou platbou, ujistěte se, že máte vše zaplaceno, vyhnete se potížím. Nezaměstnaní Raci mají šanci najít práci skrze doporučení od známého. Zaměstnaní Raci se v srpnu setkají s osobou, která jim svěří nový projekt. V čase úplňku 22. srpna si uvědomíte, že pro partnera toho děláte hodně, ale zapomínáte na sebe.

Lev

Začalo období vlády vašeho znamení, to vám do první půlky měsíce bude přinášet samé pozitivní změny a nové příležitosti. Zejména se vám bude v srpnu dařit po finanční stránce, zvýšíte své zisky. V práci mohou nastat drobné neshody, na některé věci budete mít jiný názor než vaši kolegové a vedení. Ve vztazích se nic měnit nebude.

Panna

Srpen pro vás bude měsícem, kdy budete muset z nejrůznějších důvodů vystoupit ze své komfortní zóny, což se vám nebude ani trochu líbit. Máte rádi, když vše běží podle plánu, ale v srpnu vás čeká spousta improvizace zejména v kariérní oblasti. Budete hodně přemýšlet o vašem dalším směřování, to se může týkat i vztahu s partnerem, budete si klást otázku, zda je to ten pravý. Finančně se vám bude dařit dobře.


Váhy

Srpen bude pro vás naprosto skvělým měsícem. Nejvíce se vám bude dařit v práci, budete velmi kreativní a také budete mít dostatek inspirace. Pamatujte, že úspěch tkví v komunikaci, pokud se chcete kariérně posunout dál, přemýšlejte, jak věci formulujete. Váš vztah s partnerem bude harmonický naplánujete si i společné výlety. Budete na tom velmi dobře, co se týče financí.

Štír

V srpnu se zaměříte hlavně na svoji kariéru a budete usilovně přemýšlet nad vašim dalším směřováním a novými projekty. Budete hodně řešit, jak najít rovnováhu mezi pracovním a osobním životem. Nezadaní Štíři si v srpnu mohou najít někoho, s kým prožijí letní románek, který nebude mít dlouhé trvání. Pozor na přílišné utrácení, v srpnu budete mít velkou chuť utrácet peníze za nákupy a zážitky.

Střelec

Vaše divoká a bouřlivá povaha se v srpnu projeví naplno, budete si chtít užívat plnými doušky. Jak rychle se pro věci nadchnete, stejně tak rychle o ně ztratíte zájem. Ke konci měsíce budete řešit budování kariéry, může se objevit zajímavá pracovní nabídka. Finančně na tom budete velmi dobře. Na řešení vztahů vám v srpnu vůbec nezbude čas, nezanedbávejte svého partnera, jinak vám to vyčte.

Kozoroh

Srpen bude skvělým obdobím pro všechny nezadané Kozorohy. Protějšky budete přitahovat jako magnet a objeví se hned několik nových nápadníků. Bude se vám také dařit v kariéře, což je pro vás nejdůležitější. Kolem 22. srpna se vám může podařit navýšit vaše příjmy. Navíc se objeví další kariérní příležitosti.

Vodnář

Na srpen tohoto roku jednou nebudete vzpomínat zrovna dobře. Zejména v rovině emocí nastane pořádný chaos, je dost možné, že s partnerem budete řešit nějakou záležitost, která se udála v minulosti a nyní vyšla na povrch. Tato záležitost zcela zastíní všechny ostatní sféry vašeho života. Nebude to příjemné ani pro jednoho z vás a otevře to staré rány. Hrozí i rozchod, buďte proto opatrní se slovy.

Ryby

V srpnu se zaměříte hlavně na zdravý životní styl a duševní pohodu. Kariéra pro vás bude na druhé koleji. V partnerském vztahu zůstane vše při starém, nehrozí žádné hádky ani konflikty. Budete se snažit načerpat energii na nadcházející podzim. Pozor na vypjaté emoce v čase srpnového úplňku.