Přejít k hlavnímu obsahu

Psychologický test: Vyberte si jeden ze šesti klíčů a zjistěte, co to vypovídá o vaší osobnosti. Překvapí vás, jak to sedí!

Info ikona
Klíč

Chcete nahlédnout do svého nitra a dozvědět se o sobě něco nového? Pak pro vás máme připravený jednoduchý psychologický test, ze kterého zjistíte zajímavé věci, které se týkají vás a vašeho života. Nebudete věřit, kolik toho o vás prozradí výběr jednoho z šesti klíčů.

Jak test provést?

Pozorně si prohlédněte všech 6 klíčů na obrázku. Vyberte si ten klíč, který se vám líbí nejvíce. Na rozmyšlení si dejte dostatek času. Pamatujte, že si můžete vybrat opravdu jen jeden z šesti klíčů. Každý klíč má pod sebou číslo v kroužku. Až budete mít vybraný klíč, pokračujte na číslovaný výklad, který prozradí zajímavé věci o vaší osobnosti.

Info ikona
Klíče

Deprese je vážné duševní onemocnění. Otestujte se, zda se vás netýká!

svetzeny.cz

Klíč číslo 1

Vybrali jste si jednoduše vypadající klíč, který i tak plní svůj účel. Jste člověk, který se vždy rozhoduje rozumem. Logické a analytické myšlení vám nedělá problém, jste schopni vidět věci z různých úhlů. Jste velmi šikovný člověk, který si snadno poradí s každou životní situací. Při výběru věcí dbáte na jejich užitečnost, nikoliv vzhled a drahou značku. Jste velmi odhodlaný a vytrvalý člověk, který je zvyklý na to, že nic nedostane zadarmo. Někdy na ostatní můžete působit jako člověk, který si z ničeho nedělá těžkou hlavu, ale ve vašem podvědomí se ukrývá vaše křehká a zranitelná stránka. To, že tolik neprojevujete city neznamená, že vás ostatní nedokážou ranit.

Klíč číslo 2

Tento klíč si vybrali silné osobnosti, které oplývají značným charisma. Jste velmi vynalézavý člověk, ke kterému ostatní vzhlíží a obdivují jeho kreativitu. Pro ostatní býváte často zdrojem inspirace. S lidmi jednáte upřímně a na rovinu. Jste zvyklí dostat to, po čem toužíte. Nejvíce ze všeho si vážíte své svobody a nezávislosti. Nemáte rádi závazky, a to platí i pro vztahy. Jste velmi aktivní a energický člověk.

Klíč číslo 3

Jste velmi rozhodný člověk, který mívá spoustu dobrých nápadů a poradí si v životě s každou situací, která ho potká. Jste výjimečná osobnost, která vždy vynikne v davu. Jste také velmi statečný člověk, který se nebojí hlásat své názory a postavit se za ně. Jste rozený lídr, který umí vést lidi. Nevadí vám životní změny, vnímáte je jako výzvu. Avšak také chcete mít nad svým životem kontrolu, nesnášíte chaos. Často se do věcí vrháte po hlavě a bez přemýšlení. Máte dobrodružnou povahu a milujete cestování.

Léčbu hudbou znali už staří Řekové: Víte, která frekvence tiší bolest a jaká vás zbaví pocitu viny a strachu?

svetzeny.cz

Klíč číslo 4

Vy jste úplné sluníčko! Jste velmi optimistický, přátelský, veselý a příjemný člověk, kterého má každý rád. Vaší velkou výhodou je, že se na každé situaci, která ve vašem životě nastane, snažíte najít nějaká pozitiva. Jen si musíte dávat pozor na to, aby lidé vaší dobroty a ochoty nezneužívali. Také byste měli být opatrní s vaším laxním přístupem k věcem, to by se vám mohlo vymstít. Máte tendenci se zasnít a nevěnovat pozornost důležitým věcem.

Klíč číslo 5

Jste velmi kreativní člověk, který oplývá velkou fantazií. Z tohoto důvodu se mimořádně hodíte pro kariéru spisovatele, malíře a umělce. Milujete pohádky a fantasy literaturu, často se vznášíte na obláčku a snažíte se utéct od reality všedních dní. Jste velmi výrazná osobnost, která na lidi dělá dobrý dojem. Často o sobě slýcháte, že jste výjimeční. Vaší stinnou stránkou je urážlivost, jste přecitlivělý člověk, který si vše bere moc k srdci. Měli byste se naučit udělat si ze sebe srandu. Někdy se můžete cítit smutní a nepochopení okolím.

Klíč číslo 6

Jste velmi racionální člověk s dobrým úsudkem a smyslem pro morálku a spravedlnost. Umíte se mimořádně dobře soustředit a máte analytické myšlení. Skvěle byste se hodili pro kariéru právníka či soudce. Nemáte rádi změny a neradi vystupujete ze své komfortní zóny. Preferujete klidný život a máte rádi svou zaběhlou rutinu. Jste velmi věrný člověk, který těžce nese zradu druhých. Očekáváte totiž, že lidé se k vám budou chovat stejně hezky jako vy k nim, což se ne vždy stává.

Jaký bude váš srpen? Vytáhněte si jednu ze 6 run a zjistěte, zda vás čeká štěstí a láska

svetzeny.cz

Zrcadla jako vstupní portály do vašeho domova: Víte, jak je správně v domě umístit dle feng-šuej, aby k vám nemohla proudit špatná energie?

svetzeny.cz