Přejít k hlavnímu obsahu

Máte až moc ďolíčků na stehnech a zadečku? Zkuste tyto 3 procedury!

zadecek

Že je celulitida normální, má jí skoro každá žena a muži jí moc neřeší, možná všechny víme. Ale to pořád nezměnilo náš názor na to, že jí na těle nechceme. A jestli už jste vyřadila sůl, omezila alkohol, dbáte na pitný režim a pořád se nic moc neděje, pomozte si speciálními ošetřeními.

Tato máme vyzkoušená a můžeme potvrdit, že zlepšení stavu pokožky výrazně napomáhají. Do jakého salonu na procedury vyrazíte, je víceméně jedno. Stojí všude téměř stejně. Důležité je zaměřit se ale na pravidelnost a dát jim alespoň tři pokusy, aby ukázaly, co umí.

1. Rázová vlna

Technologie kombinuje extrémně účinné akustické rázové pulsy s pulsy elektrickými. To zajistí redukci objemu a zpevnění pojivové tkáně. Díky tomu ďolíčky ubývají a pokožka se vyhlazuje. Jedno ošetření stojí okolo 1800 korun. 2. Lymfatická masáž

Masáž slouží k rozproudění lymfatického oběhu. Lymfatická tekutina se při ní posouvá k lymfatickým uzlinám a tím se podpoří látková výměna. V problémových partiích se tak zbavíte toxinů a v tkáni vám nebude mít co vytvářet nevzhledné shluky. 

Můžete se rozhodnout, jestli je vám příjemnější masáž manuální nebo přístrojová. Nám přijdou kompresní kalhoty, které se v pravidelným intervalech nafukují a tím masírují celou oblast nohou až po pás, pohodlnější a rychlejší. Jedno ošetření stojí 250 korun.

3. Mezoterapie

Mezoterapie je technika zavádění revitalizačních látek přímo do kůže. V boji s celulitidou jde o mimořádně účinnou metodu, díky které se rozbíjí struktura ďolíčku. Pokožka se zároveň vypíná, vyhlazuje a zpevňuje. Za ošetření jedné partie pak zaplatíte asi 1300 korun.