Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop na říjen: Každé znamení zvěrokruhu dostane zajímavou příležitost v lásce či kariéře. Jaká bude dle astrologů ta vaše?

Info ikona
Horoskop

Co nám astrologové předpovídají pro měsíc říjen? Bude to čas lásky a nových příležitostí, přičemž každé znamení zvěrokruhu dostane svou šanci v jiné podobě. Jaká bude ta vaše, čeká vás štěstí v lásce či kariérní úspěch?

Říjen bude časem lásky a nových příležitostí

Na začátku měsíce října nás dle astroložky jménem Alexandria Lettman čekají dvě významné astrologické události. Tou první bude novoluní ve Vahách a 6. října pak Pluto ukončí retrográdní proces v Kozorohu. Vznikne tak energie, která nám přinese nové příležitosti, zejména se to dotkne vztahů, konkrétně nových známostí. V říjnu tedy rozhodně nečekejte ve věži na svého prince a vyrazte se seznamovat. Příležitosti budou pro některá znamení samozřejmě i kariérního či finančního rázu, bližší informace o svém znamení naleznete níže. Kolem 17. října započne období, kdy se všichni budeme cítit inspirovaní a budeme jen hýřit dobrými nápady. Energie se pak změní až 23. října, kdy Slunce vstoupí do znamení Štíra, což bude souviset s ambicemi.

Největší bordeláři podle horoskopu: U vodnáře, býka nebo ryby doma pořádek nečekejte

svetzeny.cz

Astrologická předpověď na říjen pro každé znamení zvěrokruhu

Astrolog Vaeshnavy Sunil Joshi připravil astrologickou předpověď pro každé z 12 znamení zvěrokruhu pro měsíc říjen. Jak již bylo řečeno, každé znamení čeká určitá příležitost, zjistěte, jaká bude ta vaše.

Berani budou mít příležitost k duchovnímu a osobnímu růstu. Toto znamení se často příliš soustředí na kariéru, ale vlivem proudících energií se konečně zaměří samo na sebe. Dokonce si Beran možná uvědomí, že je před ním úkol, který sám nezvládne.

Býk má v říjnu šanci zazářit v práci, a vysloužit si tak uznání vedení. Rovněž bude velmi kreativní, i tím je schopen zapůsobit na druhé. Jen je třeba, aby se kladně stavěl k nově přicházejícím příležitostem a vystoupil ze své komfortní zóny, což pro něj bude těžké.

Blíženci se v říjnu budou cítit zahlceni. Za normálních okolností je baví „poletovat“ z místa na místo, ale tentokrát to bude příliš i na ně. Zejména budou vytíženi kariérně. Dostanou příležitost vycestovat, tuto šanci by neměli promeškat. Rovněž mají šanci se seznámit, jen k tomu musí přistupovat seriózně. Braní počátku vztahu na lehkou váhu by partnera, který jim vstoupí do života, mohlo odradit.

Raci budou v říjnu rozpolcení, co se týče jejich kariéry či podnikání. Jedna část jejich „já“ by ráda zůstala u oboru, který dělají, ale bude je lákat i příležitost v podobě změny kariéry či segmentu podnikání.

I Lvi budou usilovně přemýšlet nad změnou kariéry, případně přivýdělkem. Stejně jako Blíženci, i oni budou v jednom kole, ale vyplatí se to mají šanci získat vysněnou práci. Rozhodnout by se měli dle toho, co jim říká jejich srdce, budou chtít dělat to, co je baví.

Nejpopulárnější česká klučičí jména současnosti: Znáte jejich numerologický význam?

svetzeny.cz

Panny navážou nová obchodní partnerství nebo také získají nové klienty, jejich seznamování nebude mít romantický charakter, ale cenné kontakty, které v říjnu navážou, je mohou kariérně posunout.

Váhy se stejně jako Blíženci a Lvi budou cítit pod tlakem, vedení po nich bude chtít, aby se „otáčely“ a dělaly spoustu věcí najednou. Tento měsíc máte příležitost zvládnout náročné situace s grácií a ukázat, co ve vás je. Rovněž máte šanci seznámit se s osobou, se kterou budete ihned cítit silné propojení.

Štíři si udělají pořádek v osobním životě, je dost možné, že se s některými lidmi rozloučí, protože se jejich cesty za tu dobu, co se znají, rozdělily.

Střelce nečekaně v říjnu popadne nostalgická nálada, je dost možné, že si bude idealizovat svůj vztah s bývalým partnerem. Je dost možné, že se Střelec v říjnu vrátí je svému expartnerovi

Kozoroh v říjnu kariérně zazáří, když se mu podaří diplomaticky vyřešit určitou kariérní záležitost.

Pro Vodnáře bude říjen úžasným měsícem, kdy má šanci splnit si své sny, ať už se týkají čehokoliv.

Ryby se v říjnu budou cítit chycené do pasti. Je to však jen jejich pocit, ve skutečnosti mají stejné příležitosti jako jiná znamení zvěrokruhu! V říjnu nesmíte čekat na to, až vám někdo nabídne pomocnou ruku, je třeba spoléhat se sám na sebe.

Zdroje: Bustle, Her Zindagi

Jak temná je vaše duše? Vyzkoušejte si zábavný test osobnosti a zjistěte to

svetzeny.cz