Přejít k hlavnímu obsahu

Znamení zvěrokruhu, která milují více lidí najednou. Váhy, Ryby a Blíženci nejsou ideální pro monogamní vztahy

Info ikona
Horoskop

Láska k životu je hezká, láska k nějaké osobě je ještě hezčí. U určitých znamení zvěrokruhu se láska nemusí vztahovat jen k jednomu člověku, ba naopak. Tato znamení zvěrokruhu často milují více než jednu osobu ve stejný čas. Patříte sem i vy?

Jeden člověk, ona životní láska, která stojí po vašem boku v dobrém i zlém. Která s vámi prožije celý život a zvládne všechny strasti i radosti. To je sen mnoha lidí. Existují však i lidé, pro které je těžké vybrat si jednu osobu. S následující znameními zvěrokruhu máte někdy pocit, že jste součástí show o výběr té pravé.

Ryby

Snové ryby se snadno zamilují do několika lidí současně. Jedním z důvodů je to, že jim vládne Neptun, planeta snů a fantazie. Každé setkání s atraktivním protějškem Ryby okamžitě zromantizuje a věří, že v něm našli spřízněnou duši. Jelikož jsou velmi emocionální, nemají problém se s někým rychle zaplést a jsou pak do něj / do ní dlouho zamilovaní.

Blíženci

Znamení vzduchu představují Blíženci - a tak není divu, že lidé tohoto znamení zvěrokruhu spojují alespoň minimálně dvě velmi rozdílné stránky své osobnosti. Považují za zajímavé milovat několik lidí současně, protože každý v nich spouští něco jiného. S jedním můžete ukázat svou oduševnělou a zranitelnou stránku, zatímco s druhým možná rozeznáte hlučnou, dobrodružnou povahu.

Váhy

Váhy jsou velmi smyslné, milující a mají rády v životě jemnější věci. Mají schopnost rychle okouzlit lidi a milují „být zamilovaní“. Když někdo, kdo je přitahován, jejich náklonnost opětuje, nemůže si sice pomoci, ale nepoddá se tomu naplno. A protože je pro Váhy rozhodování neuvěřitelně obtížné, často se stává, že mají vždy několik milenců současně.

Zdroj: kniha Horoskopů 2021