Přejít k hlavnímu obsahu

Číslo pět ovládá tento rok. Září bude plné milostné stability, ale i problémů. Pozor na finance

Info ikona
Horoskop

Numerologie je stále oblíbenější a oblíbenější. Rok 2021 s sebou nese číslo pět jako hlavní a udávající směr našich životů. Můžete tak snadno odhalit, jakou energii nám přinesou určité měsíce. Zjistěte, co vás po zbytek roku čeká a na co můžete těšit!

Součet číslic 2021 je pět, a právě proto je pětka číslem letošního roku. Rok pětky nám přináší úlevu od napětí a jasnější vidění světa. Letos už jsme zřejmě pochopili, že musíme ve všech směrech našeho života hledat novou cestu. Takovou, která je schůdná pro naše vnitřní já a takovou, která nám přináší radost a nadšení. Větší hodnotu získává v roce 2021 lidský přístup, rodina a přátelství.

Noví partneři na obzoru

Protože jsme lační po společenských akcích, mnozí z nás si najdou nové partnery. Následující měsíce budou plodné ve všech směrech, rovněž nás ale čeká neukotvený řád. Připravte se na pořádnou jízdu.

Září

Září nám nepřinese žádnou únavu, ani špatnou náladu. S blížícím se podzimem pocítíme nový příval energie a odhodlání. Právě v tomto měsíci se odhodláte k odvážným krokům. Ukončíte to tam, kde vás to štve, nebaví a vysává to z vás energii. Určíte si, co přesně chcete a za čím si půjdete. Čekají vám i příjemné životní milníky – zasnoubení, svatba nebo děti. V září se i ti největší „slimáci“ konečně vyjádří a projeví svoje city.

Pozor na finance

Co se peněz týče, tady to žádná sláva nebude. Naopak. Měli byste si dávat velký pozor. Impulzivnost a roztěkanost vás může přivést do maléru. Buďte v září střídmí a věnujte se rodině, kamarádům a vynechejte velké investice nebo důležité obchody. Vše má svůj čas a tento měsíc k tomu rozhodně není určený.

Láska bude v rovnováze

Co se lásky týče, srpen je určený jako zlomový měsíc. Září už bude klidné a říjen naopak velmi intenzivní. Buďte proto připraveni a nelitujte svých rozhodnutí ze srpna. Sice jste prožili neshody plynoucí z rozličných cílů, září vše ale vyčistí a v říjnu se můžete těšit na romantické večeře a motýlky v břiše.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.