Přejít k hlavnímu obsahu

Zářijový horoskop pro každé znamení zvěrokruhu: Blíženci potkají dávnou lásku, Štíři budou žárlit, co čeká vás?

Info ikona
Horoskop

Jaká budoucnost vás čeká v září? Máme předpověď budoucnosti pro každé znamení zvěrokruhu, bude se vám dařit ve financích, kariéře či v lásce? Zjistěte, zda vás v září čeká štěstí, nebo se vám bude smůla lepit na paty.

Beran

Pokud jste zadaní, partner vás v září překvapí nečekaným návrhem. Budete se ovšem sami sebe ptát, zda je to dobrý nápad, protože to bude v rozporu s vašimi kariérními plány. V září totiž máte šanci najít si novou práci či získat finanční bonusy, proto budete partnerovu nabídku zvažovat o to více. Co se týče financí, září je skvělým časem pro zvážení do čeho investovat. Po zdravotní stránce se budete cítit fit, ale můžete se potýkat s lehkou únavou.

Býk

Na počátku září se budete muset vypořádat s tím, že vás zradí nebo zklame někdo z vašich přátel. Může se také stát, že přerušíte kontakt s celou skupinou osob, budete k tomu mít pádný důvod. V práci se vám bude dařit skvěle. Ve vztahu s partnerem vám to bude klapat, někteří Býci započnou s partnerem rozhovor o založení rodiny. Nezadaní Býci budou mít v září náladu randit, svou novou lásku ale budou z nějakého důvodu tajit ze strachu z odsouzení. Práce bude v září psychicky vysilující, starejte se o to více o své duševní zdraví.

Blíženci

Tři první dny v září pro vás budou nejnáročnější, protože budete řešit určité starosti týkající se bydlení. Jinak pro vás bude září poklidným měsícem. Na jeho počátku budete diskutovat s partnerem o dětech, pokud děti už máte, příjemně vás něčím překvapí. Zadaní Blíženci posunou vztah na další úroveň, může jít o společné bydlení i o plánování rodiny. Nezadaní Blíženci budou mít spoustu příležitostí se seznámit. Ke konci měsíce Blížence může kontaktovat jejich dávná láska. Pokud se s něčím léčíte, v září uděláte významný pokrok na cestě k uzdravení. V práci vás čeká menší zklamání, ale nebudete si z toho dělat těžkou hlavu. Závěrem měsíce se situace obrátí a v práci se dočkáte uznání.

Prokletí očí: Člověka s rysem sanpaku prý potká tragický osud. Měla je princezna Diana i John F. Kennedy, co je pro ně typické?

svetzeny.cz

Rak

První tři dny v září budete řešit neshody, buď s někým z rodiny nebo z práce. S partnerem budete řešit podobu vašeho bydlení do budoucna a také se nevyhnete důležitému rozhovoru o financích. Peněz budete mít dostatek, ale budete se muset shodnout na tom, kam je investovat. S partnerem vám to bude klapat, dokonce si možná v září naplánujete společnou dovolenou, která by mohla být splněním vašeho snu. Může se také ovšem stát, že Raky okouzlí zároveň někdo z okolí přátel jejich partnera. V zaměstnání se tento měsíc pro vás nic nezmění.

Lev

Září pro vás bude naprosto úžasným měsícem, co se týče financí a nových kontaktů, které vám v budoucnu pomohou stoupat v kariérním žebříčku. Budete řešit, jak najít rovnováhu mezi rodinným či partnerským životem a kariérou. Vycítíte totiž velkou příležitost, kterou v září máte a které se nebudete chtít vzdát. Navíc v práci nastanou situace, které budou potřebovat váš okamžitý zásah. Na konci měsíce se bude dařit zejména Lvům, kteří pracují v odvětví obchodu.

Panna

Září bude pro Panny skvělým měsícem, budou spokojeni ve vztahu i se stavem svých financí. Dobré zprávy ohledně peněz byste měli obdržet už na počátku měsíce. V práci zazáříte, spolupráce s ostatními bude skvěle fungovat a dočkáte se i nějakého ocenění. V září také budete hodně pracovat na svém seberozvoji, budete rozvíjet svůj talent nebo se rozhodnete doplnit si vzdělání. Nezadané Panny mají v září šanci potkat svou spřízněnou duši, ihned pocítí sílu přitažlivosti této osoby. Zadané Panny začnou v době úplňku partnerovi více důvěřovat, protože si s ním některé věci vyjasní.

Váhy

V září si konečně odpočinete, bude to čas, kdy budete hodně přemýšlet o svém životě a budoucích plánech. Pokud jste v poslední době trpěli duševními problémy, váš zdravotní stav se v září velmi zlepší. Budete se cítit plni energie a práce vám půjde od ruky. V září budete mít skvělou příležitost vydělat si peníze navíc. Také v září nastolíte rovnováhu mezi pracovním a rodinným životem. Na konci září budou mít radost nezadané Váhy, protože se jim podaří získat přízeň osoby, o kterou dlouho usilovaly.

Znamení zvěrokruhu pomůže rozlušit váš minulý život: Berani byli vůdci, Střelci zase cestovatelé

svetzeny.cz

Štír

V září vás čeká hodně zábavy a setkání s přáteli. Dávejte si však pozor na to, ať to nepřeženete s alkoholem, ať později nelitujete. Bude to také měsíc, kdy se vám ohromně bude dařit v partnerském životě, přiblížíte se ke splnění společných snů. Na konci měsíce vás partner něčím velmi překvapí. Také se může stát, že v září na partnera budete žárlit více než obvykle, snažte se do držet na uzdě, ať si nepokazíte hezké společné chvíle. Co se týče zdraví, může vás potrápit nespavost. Ta bude pramenit z náročnosti vaší práce a psychického vypětí.

Střelec

Září pro vás bude poněkud rozpačitý měsíc. Na jednu stranu se vám bude ohromně kariérně dařit, zazáříte více než obvykle. Na stranu druhou vás mohou některé události znepokojit, a to se vám opravdu nestává často, aby vás něco vyvedlo z míry. Budete bojovat s nastavením rovnováhy mezi pracovním a osobním životem. Také budete mít pocit, že se vám snaží určitá vlivná osoba uškodit, už na začátku měsíce se však tato situace vyjasní.

Kozoroh

Na začátku měsíce vás čeká frustrace z toho, že dojde k určitému zpoždění, může to souviset s cestováním čí vzděláváním. V pracovním životě se vám bude dařit mimořádně dobře, je zde šance, že obdržíte prémie. Jste znamením, pro které je kariérní úspěch velmi podstatný, proto se na září těšte, bude to úspěšný měsíc. Stejně tak tomu bude v případě, že studujete nebo dokončujete kurz. Buďte otevření možnostem, i když vás třeba daná příležitost na první pohled nezaujme.

Vodnář

Na začátku měsíce vás čekají nenadálé výdaje. V dalších dnech vás ve financích čeká štěstí a spousta zajímavých příležitostí. V září se na scéně může objevit nový obchodní partner, je to také dobrá doba pro získání hypotéky, pokud to zvažujete. V práci vám může být nabídnuta možnost jet na služební cestu. Září bude také měsícem, kdy si uspořádáte vaše životní priority. Možná budete muset zvolnit pracovní tempo či odložit své cestovatelské plány z důvodu, že vás bude potřebovat váš partner či dítě.

Ryby

Ryby čeká velmi vážný a podstatný rozhovor s partnerem, sblíží vás to. Co se týče financí, Ryby budou v září uvažovat o dlouhodobých investicích a spoření. Září bude z hlediska financí pro Ryby velmi dobrým obdobím, mohou se těšit na zvýšení příjmů. Nezadané Ryby budou mít štěstí v milostném životě, nový partner je na obzoru. Objeví se naprosto nečekaně, pravděpodobně to bude někdo z přátel vašich kolegů či spolužáků.