Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato 3 znamení jsou chorobně žárlivá ve vztahu. Máte někoho takového vedle sebe?

Info ikona
Horoskop

Potřebují hodně pozornosti, lásky a rádi by trávili každou vteřinu se svým partnerem. Tato znamení zvěrokruhu jsou podle horoskopu nejvíce přilnavá ve vztahu.

Pokud se podíváme, co našemu znamení předpovídají hvězdy, každé má nějaké určité preference. Někteří by chtěli trávit co nejvíce času se svým partnerem, jiní potřebují svůj prostor a čas pro sebe a pak jsou znamení, která jsou téměř chorobně závislá na své drahé polovičce. Patříte mezi tato znamení nebo jste výjimka, která potvrzuje pravidlo?

Býk

Lidé narození v Býku jsou loajální, spolehliví a jsou považováni za skutečné rodinné osobnosti. Jelikož vždy touží po bezpečí a pozornosti, mají bohužel také tendenci občas partnera omezovat, kontrolovat a žárlit. Jakmile si všimnou, že nedostávají na oplátku lásku, kterou chtějí a potřebují, nastane oheň na střeše. Ještě horší varianta je, pokud jejich miláček věnuje pozornost někomu jinému. Jejich milovaní budou žárlivě sledováni, osočováni a Býk, který nebude vědět, jak ze žárlivé pasti ven, bude kopat kolem sebe, jak jen dokáže. Býk vyžaduje 100% oddanost ve vztahu – dobré je, že stejných 100% nabízí i vám.

Štír

Štír často vypadá tajemně a uzavřeně před okolním světem. Pokud se však zamiluje, dává svému partnerovi nejen své srdce, ale také jeho plnou důvěru a chce s milovanou osobou trávit každou sekundu svého života. Znamení zvěrokruhu má vše pod kontrolou, aby se vyhnul zbytečným žárlivým scénám. Pokud si však Štír uvědomí, že někdo věnuje příliš mnoho pozornosti jeho partnerovi, vášnivý vodoznak se rychle stane majetnickým a začne extrémně žárlit.

Blíženci

U Blíženců je ve vztahu nejdůležitější důvěra a oddanost. Pokud partner poruší jednu ze dvou charakteristik, může to narušit psychickou pohodu tohoto znamení. Žárliví a majetničtí Blíženci se pak drží svých partnerů stůj co stůj a ovládají je na každém kroku. Pouze po „obnovení“ důvěry se může znamení zvěrokruhu trochu uvolnit a dát vám zpátky vaši svobodu. Pokud ale budou trpět nedůvěrou, nedokáží svoje obavy potlačit.

Sedm věcí, které říkají manipulátoři, abyste se cítili špatně

svetzeny.cz

Módní trend: Ukážeme vám nejkrásnější kalhoty tohoto léta

svetzeny.cz