Přejít k hlavnímu obsahu

Indiánský horoskop čítá 12 znamení: Zjistěte, zda jste narozeni jako záhadný Havran či charismatický Jelen

Info ikona
Indiánský horoskop

Indiánský horoskop má stejně jako ten klasický dvanáct znamení zvěrokruhu. Ta se však dost liší od těch, která známe. Které z nich jste vy? Zjistěte to dle data narození. Bude to záhadný Havran, charismatický Jelen nebo jiné znamení?

Husa (22. prosince – 19.ledna)

Husy jsou velmi cílevědomé a připravené uspět a splnit si své sny. Vždy dostanou to, co si umanou. Překážky vnímají jako výzvy. Jsou soutěživé a netají se tím, že úspěch je pro ně vším. Dovedou se chovat až „posedle“, když se jim nedaří získat to, po čem prahnou.

Vydra (20. ledna – 18. února)

Vydry jsou velmi hrdé a rády si dělají věci po svém. Ani je nezkoušejte svazovat pravidly a omezovat v pohybu, se zlou se potážete. Rádi vybočují z davu. Jsou upřímní a bývají to skvělí přátelé. Mají tendenci rebelovat proti zavedenému systému.

Vlk (19. února – 20. března)

Ve vlkovi se to bije – na jednu stranu je velmi milující a citlivý, na druhou stranu miluje i chvilky o samotě. Rozhodně se o něm dá říct, že více dává, než bere. Ve vztazích bývá zmatený, touží po opravdové lásce, zároveň by si rád ale zachoval notnou dávku nezávislosti.

Podzimní rovnodennost: Navrací ztracenou rovnováhu. Nejvíc její vliv pocítí Berani, Raci a Lvi

svetzeny.cz

Sokol (21. března – 19. dubna)

Sokol se narodil jako vůdce. Je to iniciativní jedinec, který se do akce vrhá po hlavě. Mívá dobrý úsudek, díky tomu umí vybruslit z krizových situací. Někdy mohou působit arogantně, ale musí se jim nechat, že ve většině případů jim člověk musí dát zapravdu.

Bobr (20. dubna – 20. května)

Bobr je velmi bystré znamení. Jsou to intelektuálové, kterým to skutečně pálí. Dovedou se dobře přizpůsobit každé situaci. Bývají velmi věrní a oddaní svému protějšku. Hodí se k temperamentnějším osobnostem, jelikož je dovedou mírnit.

Jelen (21. května – 20. června)

Jelen je živel, který srší energií. Ve společnosti jej rozhodně nepřehlédnete, je to velmi komunikativní a zábavná osobnost. Má charisma a zároveň oplývá inteligencí. Lidé oceňují jeho smysl pro humor. Bojí se konfliktů a stresujících situací.

Datel (21.června – 21. července)

Datel se na první pohled jeví jako opravdový poklad – dovede být neuvěřitelně ochotný, hodný a empatický. Ovšem pokud se cítí ohrožen, umí se chovat žárlivě a majetnicky. Je to skvělý pečovatel a hodí se pro práci ve službách a zdravotnictví.

Losos (22. července – 21. srpna)

Losos je energická osobnost. Vždy jde proti proudu a je extrémně ambiciózní. Má své sny a tvrdě na nich každý den pracuje. Jsou to spolehliví lidé, kteří v sobě mají zápal a vášeň. Ostatní je vnímají jako velmi přitažlivé osobnosti.

Medvěd (22.srpna – 21. září)

Medvěd je velmi pracovitý, štědrý a hodný. Dovede velmi dobře rozpoznat, když mu lžete. Oklamat ho opravdu není snadné. Medvědi jsou klidné osobnosti. Umí vyjednávat a hodí se pro kariéru v diplomacii. Někdy působí velmi plaše.

Věštba lásky podle run: Vytáhněte si jednu ze tří run a odhalte, zda vám runa pomůže s toxickými vztahy nebo třeba sebeláskou

svetzeny.cz

Havran (22. září – 22. října)

Havran bývá velmi okouzlující, charismatický a zároveň záhadný. Je to idealista, který nechce slevit ze svých nároků. Hodí se pro kariéru politika. Je přátelský a snadno navazuje kontakty. Duší je to romantik, který vás zahrne láskou.

Had (23.října – 22.listopadu)

O Hadech se říká, že mají nadpřirozené schopností. Jsou to spirituálně založení lidé, kteří jsou pro ostatní tak trochu záhada. Mají svá tajemství, která neodhalí ani těm nejbližším. Jsou citliví a o druhé rádi pečují.

Sova (23.listopadu – 21.prosince)

Sova chce vědět, co se kde „šustne“, je to velmi zvědavá osobnost. Lidé narození v tomto znamení mají rádi spontánnost. Jejich vize a sny se mění tak často jako počasí. Jsou nestálí, milují dobrodružství a cestování. Snadno se seznamují a s každým chtějí dobře vycházet.

Zdroj článku