Přejít k hlavnímu obsahu

Minulé životy dle numerologie: Odvíjí se od životního čísla. Byli jste vůdci, čarodějové, otroci či šamani?

Info ikona
minulé životy, numerologie

Zajímalo by vás, kým jste byli v minulém životě? Odpovědět vám může numerologie. Ta věří, že se váš minulý život odvíjí od životního čísla. Vypočtěte si jej, zabere to jenom chvilku. Poté budete moci zjistit, kým jste v minulém životě byli.

Nejprve si vypočítejte své životní číslo

Numerologická předpověď se většinou odvíjí od tzv. životního čísla. Vypočítat ho je jednoduché, stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9.

Příklad: Narodili jste se 16.11.2001

Součet bude vypadat následovně: 1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 12

1 + 2 = 3 (vaše životní číslo)

Horoskop: Pokud vás ovládá únava a špatná nálada, mohou za to hvězdy. Střelci i Váhy mají tento týden omluvenku

Potřebujete odpočinek a marně hledáme svoji energii? Pokud patříte mezi 3 znamení zvěrokruhu, máte omluvenku ze všech aktivit přímo od vesmíru. Ale nebojte se, tento týden přejde a vás už čeká jenom množství plně aktivních týdnů.
svetzeny.cz

Lidé s životním číslem 1 byli vůdci

Životní číslo 1 je vždy obdařeno schopnostmi vést lidi. V minulosti jste mohli být zkušeným politikem, mocným králem, obávaným mafiánem, prezidentem země i ředitelem. Je také možné, že jste veleli v armádě. Byli jste respektovaní druhými a často se lidé s vámi chodili radit.

Životní číslo 2 se nešťastně zamilovalo

Minulý život životního čísla 2 se točil jen kolem nešťastné lásky. Váš milostný život byl dosti problematický. V tomto životě můžete cítit slinou potřebu lásky, protože vám stále chybí vaše spřízněná duše z minulého života. Je možné, že jste se v minulosti ocitli v milostném trojúhelníku a v současném životě budete řešit podobný problém.

Čarodějům dnes patří životní číslo 3

Máte životní číslo 3? Pak jste se v minulém životě věnovali něčemu kreativnímu. Dost možná jste byli umělcem – hercem, tanečníkem, hudebníkem či malířem. Avšak kreativních oborů je mnohem víc. Je také možné, že jste byli vyhlášeným šéfkuchařem, známým spisovatelem či zahradníkem. Nelze ani vyloučit, že jste pracovali s bylinami, možná jste byli čarodějem či druidem.

Otroci a vězni s životním číslem 4

Lidé s životním číslem 4 si prošli nesnadným minulým životem. Je možné, že vám v minulosti byla uzmuta svoboda. Mohli jste být otrokem či vězněm. Rovněž je ale možné, že někteří lidé s životním číslem 4 pracovali jako dozorci. Možná jste žili v extrémní chudobě. Někteří lidé s tímto životním číslem sloužili v námořnictvu či byli součástí armády.

Životní číslo 5 zažilo válku

Životní číslo 5 v některém ze svých minulých životů zažilo válku. Není jasné, kým konkrétně jste za jejího trvání byli. Mohl to být statečný válečník i civilista. Také jste se mohli tehdejší vládě postavit na odpor, a stát se tak rebelem. Někteří lidé s tímto životním číslem byli stavitelé a inženýři.

Životní číslo 6 bylo duchovním

Životní číslo 6 souvisí s rodinou a duchovnem. V minulém životě jste mohli být představitelem církve i důležitým člověkem v rámci uzavřené komunity. Náboženství hrálo ve vašem životě podstatnou roli. Druhou možností je, že jste se naplno věnovali rodině. Je také pravděpdobné, že jste mohli být bavičem či hercem.

Tarotová předpověď pro 17. až 19. ledna: Kartářka předpovídá, kdy dojde k odhalení pravdy a jak nás ovlivní Vlčí úplněk

Kartářka Alice Cross, která si také říká Alchymistka, pro vás připravila tarotovou předpověď na období od 17. do 19. ledna. Dozvíte se v ní, kdy dojde k odhalení pravdy, jaký vliv bude mít na nás Vlčí úplněk a který den je ideální pro studium tajných nauk.
svetzeny.cz

Šamani s životním číslem 7

Číslo sedm úzce souvisí s duchovnem. Pokud máte toto číslo, je dost možné, že jste v minulém životě byli šamanem, stařešinou, učitelem či právníkem. Byli jste velmi inteligentní, svou chytrostí jste výrazně převyšovali druhé. Dostalo se vám lepšího vzdělání než lidem ve vašem okolí.

Životní číslo 8 patřilo mezi boháče

Číslo 8 vždy souvisí s penězi a hojností. Ať jste se v minulosti věnovali čemukoliv, rozhodně jste nouzí netrpěli. Ba právě naopak, patřili jste mezi boháče, peníze ve vašem životě hráli důležitou roli. Možná jste byli obchodníkem, továrníkem, vlastníkem půdy, léčitelem či lékařem.

Cestovatelům a jasnovidcům dnes patří životní číslo 9

Máte životní číslo 9? Pak je možné, že jste v minulosti byli cestovatelé, jasnovidci, novináři či humanitární pracovníci. Je možné, že vás postihlo nějaké postižení – nejčastěji hluchota či němota. Někteří lidé s číslem 9 také mohli pracovat v hospicu.

Zdroj: Spiritual Divinity

Horoskop: Známe nejlepší destinace pro rok 2022 podle vašeho znamení zvěrokruhu: Střelec zatouží po dálkách, Býk po Islandu

Ať už jde o zajímavý výlet do města, relaxační dovolenou na pláži v ráji nebo dobrodružnou dovolenou uprostřed jedinečné přírody: Podle horoskopu víme, kam byste měli cestovat v roce 2022!
svetzeny.cz