Přejít k hlavnímu obsahu

Leden dle numerologie: Životní číslo 5 potká osudovou lásku, životní číslo 8 čeká divoký začátek vztahu

Info ikona
Numerologie1

Co vás čeká a nemine v prvním měsíci roku 2022? To se dozvíte v numerologické předpovědi pro měsíc leden, kterou sestavil odborník na tento obor Hans Decoz. Životní číslo 5 potká osudovou lásku a životní číslo 8 čeká divoký začátek vztahu. Co čísla předpovídají vám?

Životní číslo 1

V měsíci lednu budete odměněni za úsilí, které jste vyvinuli v roce 2021. Co se týče kariéry, můžete v tomto měsíci zažít vzlety i pády. Naopak vaše finanční situace bude v lednu stabilní. V současné době je před vámi úkol – stanovit si cíle a naplánovat si tento rok. Jen hýříte dobrými nápady, tak se do toho pusťte, v budoucnu vám to může přinést více peněz.

Životní číslo 2

Do nového roku vstupujete s tím, že přesně víte, co chcete. Leden pro vás bude měsícem, který zasvětíte kariéře. V roce 2022 máte šanci zbohatnout, ale zadarmo to nebude. Ukažte, co ve vás je. V zaměstnání buďte průbojní a nezalekněte se výzev. Bude to lehce stresující období, ale úspěch je na dosah. Váš partner se může tento měsíc cítit opuštěný, snažte se mu věnovat pozornost.

Životní číslo 3

Na počátku roku budete trochu zmateni. Objeví se nová příležitost v rámci vašeho zaměstnání či podnikání, ale vy si nejste docela jistí, jestli zde chcete setrvat. Tento měsíc važte slova, hrozí konfrontace s přáteli. Je možné, že vás čekají emocionální vzestupy a pády. Tento měsíc jste totiž přehnaně kritičtí vůči všem, včetně svého partnera. Zklidněte své emoce a agresivitu.

Tato data si zapište do diáře: 9. ledna, 18. února, 3. března a další dny, které vám dle astroložky změní život

svetzeny.cz

Životní číslo 4

Ať už se v lednu chystáte udělat cokoliv, důkladně si to dopředu promyslete, vyplatí se vám to. V lednu projdete určitou proměnou, po které budete mít více energie. Také začnete myslet pozitivněji. Tento měsíc máte šanci potkat někoho, kdo vám velmi rychle přiroste k srdci, možná je dokonce na obzoru životní láska.

Životní číslo 5

V prvním měsíci roku budete nabití energií a optimismem. Čeká vás skvělý start, budete se cítit uvolněn a v práci utužíte vztahy s kolegy. Nebojte se být kreativní, vaše nápady získají skvělé ohlasy. Romantika tento měsíc hraje prim. Zadaní prožijí harmonický leden, nezadaní mají velkou šanci potkat osudovou lásku.

Životní číslo 6

Leden vám nabídne celou řadu kariérních příležitostí. Budete nadmíru kreativní a v práci zazáříte. Jste schopni přijít s originálními nápady. Jen pozor na impulzivitu, važte svá slova. Šanci na kariérní postup vám může zhatit prokrastinace, proto si práci pečlivě rozvrhněte a buďte důslední. Je to vhodný čas na zahájení rekonstrukce či stavby.

Životní číslo 7

Na začátku roku se objeví pochybnosti o tom, zda kráčíte tím správným kariérním směrem. Rozhodnete se však prozatím zůstat a vytrvat. Příští měsíc na vás čeká velká kariérní příležitost, tak si na ni počkejte. V lednu si dávejte pozor na peníze. Mohou se objevit menší trable ve vztazích, které však překonáte.

Životní číslo 8

Pokud máte pošramocené vztahy s rodinou nebo jste se nedávno s někým pohádali, v lednu máte šanci vše napravit, a vzájemný vztah tak zlepšit. Leden může do vašeho života přinést nový turbulentní divoký vztah. Pokud budete chtít, aby pokračoval, bude to zpočátku vyžadovat hodně tolerance a pochopení. Na obzoru jsou i další změny – na pracovišti, bydlišti či v denní rutině.

Životní číslo 9

Leden pro vás bude klidným a stabilním měsícem. Tento měsíc nastala vhodná doba, abyste vyřešili veškeré právní záležitosti. Po loňském hektickém roce si potřebujete odpočinout a znovu nabrat energii. Budete mít dostatek času na koníčky i studium. Vaše kariéra vypadá slibně, ale povýšení ani přidání peněz se v nejbližší době zřejmě nedočkáte.

Zdroj: World of Numerology

Vize známého britského věštce pro rok 2022: Prý se k nám blíží vesmírná hrozba a čeká nás i jeruzalémský zázrak

svetzeny.cz