Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Pokud vás ovládá únava a špatná nálada, mohou za to hvězdy. Střelci i Váhy mají tento týden omluvenku

Potřebujete odpočinek a marně hledáme svoji energii? Pokud patříte mezi 3 znamení zvěrokruhu, máte omluvenku ze všech aktivit přímo od vesmíru. Ale nebojte se, tento týden přejde a vás už čeká jenom množství plně aktivních týdnů.

Jen unavení, demotivovaní a bez energie – pokud se v tom právě teď poznáváte, můžete být jedním ze znamení zvěrokruhu, která mají v lednu zvolnit. Nemáte moc na výběr, protože energie máte tak málo, že by se za nehet vešla...

Začít nový rok s velkým tempem – nevychází vám to letos v lednu tak dobře, jak jste si představovali? Nebojte se, není to trvalé: Třetí kalendářní týden, tedy 17. ledna. - 23.01. bude ještě trochu hrbolatý, pak bude vaše životní energie zase prudce stoupat. Hvězdy k vám budou opět laskavé. Koho se to týká?

1. Váhy

Jinak vyvážené misky vah jsou na začátku roku vyvedeny z míry: Nějak vlastně nic nefunguje. Takže ano, máte pravdu, že jste v tuto chvíli frustrovaní. Co by mohlo pomoci proti dočasnému poklesu? Jednoznačně obnovit obvyklou vnitřní rovnováhu: Zavést rutiny do každodenního života. Může to začít ranním cvičením nebo hodinou sama pro sebe večer. A svět bude brzy zase vypadat úplně jinak. 

2. Střelec

 

Skutečně optimistický Střelec si tento měsíc jde tak nějak svou vlastní cestou: je příliš zabraný do hloubání a myšlenkových her, které ho stahují dolů. Zkuste přesměrovat své negativní myšlenky a aktivně tuto schopnost využívejte k zamyšlení: Co ještě chci stihnout v lednu? Na čem chci letos zapracovat? Kterou vlastnost bych raději zavrhla?

To vše mohou být otázky, na které si můžete odpovědět sami. Jakmile ale najdete odpovědi, určitě zastavte své myšlenky a udělejte něco jiného, než jenom trývit hodiny a hodiny hloubáním. Máte pod kontrolou své myšlenky a musíte se je naučit ovládat. Vnímejte tedy leden jako fázi výuky, abyste mohli začít únor jako obvykle a plní života! 

3. Vodnář

Vodnář "dovesluje" na své řece energie také v polovině ledna: A to těsně před začátkem měsíce jeho narození. Momentálně je zaseknutý ve všech směrech a nic nejde jako obvykle. Velmi nepříjemná situace pro znamení zvěrokruhu, které přežije snad všechno, jenom ne stagnaci. Ale může to být pro Vodnáře dobrá lekce, protože jsou tu tací, kteří se potřebují naučit přijímat situace tak, jak přicházejí, a následně je co nejlépe využít. I když věci neplynou tak rychle, jak by si přál. V únoru by se mělo vše vrátit do normálu.