Přejít k hlavnímu obsahu

Podzimní rovnodennost: Navrací ztracenou rovnováhu. Nejvíc její vliv pocítí Berani, Raci a Lvi

Podzimní rovnodennost nastane 23. září. Tento den není výjimečný jen z hlediska astronomie, ale také je velmi důležitý z pohledu astrologie a numerologie. Co přesně se v tento den dle hvězd a čísel odehraje? Dojde k navrácení ztracené rovnováhy. Nejvíc vliv podzimní rovnodennosti pocítí Berani, Raci a Lvi.

Podzimní rovnodennost navrací ztracenou rovnováhu

V pátek 23. září nastane podzimní rovnodennost, kterou si spojujeme se začátkem podzimu. Den a noc jsou na všech místech na Zemi v tento den dlouhé stejně. Významná událost je to nejen z hlediska astronomie, ale také z pohledu astrologie. Dle ní by totiž měla do našich životů navrátit ztracenou rovnováhu a harmonii. Konečně bychom měli pocítit jisté uvolnění. Vše se odehraje pod taktovkou znamení Vah, ty jsou známy tím, že vyvažují energie a nastolují řád. Jsou věčným hvězdným hledačem spravedlnosti a rovnováhy. Astrologové doporučují, abyste se v tomto čase zaměřili na oblasti vašeho života, ve kterých panuje neklid a nevyváženost. Měl by to být pro vás skvělý odrazový můstek, abyste na těchto věcech začali pracovat.

Mohlo by se vám líbit

Věštba lásky podle run: Vytáhněte si jednu ze tří run a odhalte, zda vám runa pomůže s toxickými vztahy nebo třeba sebeláskou

Láska je slovo, které znáte v mnoha podobách. Runy v sobě ukrývají pradávná mystéria a láska je spojena s Velkou matkou a přírodou. Prozkoumejte lásku podle run díky kartářce a alchymistce Alici Cross, která vám přináší jejich věštbu.
svetzeny.cz

Nejvíc její vliv pocítí Berani, Raci a Lvi

Znamením, které podzimní rovnodennosti kraluje, jsou Váhy. Ty se ocitnou v centru pozornosti. Dle astrologie bude aktivován jejich první dům, který vypovídá o jejich osobnosti a identitě. Váhy budou v tuto dobu hodně řešit své hodnoty a priority. Podzimní rovnodennost jim může dodat odvahu, aby začali žít podle svého a následovali své sny, ne představy druhých.

Info ikona
listy.jpg

Dalším znamením, které skutečně pocítí vliv podzimní rovnodennosti, je Beran. V jeho případě se v tomto čase aktivuje sedmý dům, který zodpovídá za partnerství – zatímco Váhy budou řešit samy sebe, Berani se budou „vrtat“ v mezilidských vztazích, což vůbec obvykle nemají v povaze. Dle astroložky Coriny Crysler to může být doba, kdy zatouží být opět nezávislí. Některým Beranům se zase zapálí lýtka, a budou si chtít užívat.

Mohlo by se vám líbit

Stárnutí podle horoskopu: Váhy stárnou s elegancí, pro Blížence je věk jenom číslo. Jak je na tom právě vaše znamení?

Stárnutí je jev, který dříve či později dostihne snad každého z nás. Někdo umí stárnout s elegancí, jiný se zase urputně snaží zmírnit procesy a známky stárnutí. Víte, že stárnout se dá i podle vašeho znamení horoskopu?
svetzeny.cz

Dalším kardinálním znamením zvěrokruhu, které také pocítí vliv podzimní rovnodennosti, je Rak. Jelikož je ovládán emocemi, hluboce tuto astrologickou událost prožije. Bude řešit hlavně zátěž, kterou nese na svých bedrech. Raci se ponoří do své mysli a budou provádět sebeanalýzu. Měli by najít kořeny toho, co jim brání žít naplno. Znamení, které podzimní rovnodennost zrovna nevítá, je Lev. S energií Vah si totiž zrovna nerozumí. V této době si může přijít upozaděn či ignorován, a to je pocit, který Lvovi nedá spát. Jak s tím naložit? Astrologové radí, abyste se o to více soustředili na své cíle a ne na to, jak vás vnímá okolí.

Dvojka přináší mír i odpuštění

Je také zajímavé podívat se na letošní podzimní rovnodennost z hlediska numerologie. Mírumilovnou energii ještě podtrhuje skutečnost, že součet data vychází na číslo 2. Ta v numerologii symbolizuje hned několik věcí – diplomacii, dialog, odpuštění, mír. Perfektně ladí k energii Vah, které je také neútočná, jemná, se snahou o urovnání konfliktů. V tomto čase by bylo vhodné dle numerologie dělat aktivity, které zahrnují dialog – vyjednávání, usmíření, realizace obchodních schůzek. Také je dvojka vhodná pro navazování partnerství a přátelství.

Zdroj článku