Přejít k hlavnímu obsahu

Každé znamení zvěrokruhu má své tajemství: Co o vás prozradí to vaše?

Znamení zvěrokruhu o vás vypoví mnoho. A možná i věci, které sami o sobě nevíte, nebo si je nechcete přiznat. Každý člověk v hloubi duše něco skrývá. Zjistěte, jaká vaše nejhlubší tajemství o vás prozradí vaše znamení. A nejen o vás, ale i o vašem partnerovi, blízkých nebo dětech.

Většině z nás záleží na tom, jak působíme na ostatní a co si o nás myslí. Právě proto se v drtivé většině situací snažíme ukazovat naše nejlepší stránky, vlastnosti a charakteristiky. Ty vlastnosti, na které nejsme nejpyšnější, se většinou snažíme skrývat, nebo je nedávat tak moc najevo. Někde v hloubi nás ale stejně jsou, ať chceme nebo ne. Pro každé znamení zvěrokruhu jsou typické určité vlastnosti či charakteristiky, které si raději “tutláme” pro sebe. Jaká tajemství v sobě ukrývá každé znamení zvěrokruhu?

4 nejvášnivější znamení zvěrokruhu : Máte v sobě spalující oheň i vy?

Vášeň. Už samotné slovo v nás vyvolává určité emoce, které máme spojené s velkou energií, ohněm, jiskřením a láskou. Nejen mileneckou, ale prakticky pro cokoli, co nás magicky přitahuje a pohlcuje. Bez vášně by byl náš život trochu jednotvárný a nudný. Když vás například při práci, zábavě nebo milování pohání vášeň, pak to stojí za to!
svetzeny.cz

Beran (21.3. - 20.4.)

Na ostatní působíte sebejistě a zdá se, že máte jasno v tom, co chcete. Neptáte se ostatních na jejich názory, ale ve skutečnosti toužíte po ujištění a potvrzení o tom, že se rozhodujete správně. Toužíte po pochvale a ujištění. Pokud se jich nedočkáte, můžete se cítit smutně nebo dokonce podrážděně vůči ostatním. Skličuje vás touha po pochvale od vašeho okolí.

Býk (21.4. - 21.5.)

K tomu, abyste byli naprosto spokojení, potřebujete pocit jistoty. Vaše prioritou je nejprve zajistit své vlastní potřeby a až poté se zamyslet nad potřebami ostatních. Nicméně to neznamená, že jste sobečtí. Ve skutečnosti máte hlubokou nejistotu v tom, že se o vás nikdo nikdy nepostará. Tajíte v sobě to, že máte tendenci nejdřív zajistit sebe a až pak ostatní.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Máte přirozeně rádi společnost. Přítomnost lidí vám dodává pozitivní myšlenky a radost. Ale i přesto, že trávíte mnoho času ve společnosti přátel, se občas cítíte osaměle. Skrytě toužíte po silnějším emočním propojení s ostatními, ale současně se bojíte vyjádřit svou potřebu a lásku k nim. To je vaše tajemství.

Rak (22.6. - 22.7.)

Raci jsou jedni z nejcitlivějších a nejvíce emocionálních znamení zvěrokruhu. Rádi se starají o druhé a pečují o ně s láskou. Nicméně, pokud něco nevyjde podle jejich představ, mají často tendenci hledat vinu u ostatních. Často obviňují ty, kteří jim připadají jako snadný terč. Tajemství tohoto znamení je, že neumí přiznat svou vlastní chybu.

Co o vás prozradí starověký japonský horoskop? Zjistěte, jaké je vaše znamení zenových mistrů

Východní astrologie patří k těm nejpropracovanějším a nejpřesnějším. Chcete-li zjistit více o své osobnosti a třeba i o tom, jak si vybrat životního partnera, zkuste se řídit japonským horoskopem zenových mistrů. Ten vychází z data vašeho narození, podobně jako ten evropský. Vystihuje nejen vaše povahové rysy, ale najdete v něm i vše, co se týká i vašich vztahů s ostatními lidmi.
svetzeny.cz

Lev (23.7. - 22.8.)

Toužíte být ve středu pozornosti a cítit se jako ten, kdo září a inspiruje ostatní. Není vám příjemné, když se někdo jiný snaží převzít vaši výjimečnou roli nebo se jí snaží konkurovat. Možná si tak kompenzujete nedostatek sebevědomí. Když se středem pozornosti stane někdo jiný, máte potřebu jej trumfnout. V tom tkví vaše tajemství.

Panna (23.8. - 22.9.)

Všichni okolo vás vás vnímají jako racionální a praktické jedince, kteří dokáží vše dokonale zvládat a mít při tom dostatek energie pro ostatní. Nicméně pravda je taková, že jste velmi nároční na sami na sebe, možná více než na kohokoliv jiného. Vaše tajemství je, že se až příliš bojíte neúspěchu a toho, že zklamete ostatní i sebe.

Váhy (23.9. - 22.10.)

Přirozeně patříte k nejpřátelštějším znamením zvěrokruhu. Rádi se obklopujete lidmi. Ovšem přesně si pamatujete, co kdy a jak řekl - ať už v dobrém, nebo špatném. Tato vlastnost vám může přinášet problémy, protože dokážete připomenout lidem jejich minulá selhání, což jim může mnohdy i ublížit.

Štír (23.10. - 22.11.)

Pro Štíry jsou tajemství naprosto přirozená a zásadní. Vy sami jich v sobě ukrýváte mnoho - ať už svá, nebo cizí. Často působíte jako nezávislí, silní a samostatní jedinci, ale pod tímto zdánlivě tvrdým povrchem skrýváte nedůvěru. Můžete mít pocit, že není nikdo, komu byste se mohli svěřit. Skličuje vás velká nedůvěra v ostatní.

Rok 2024 je rokem karmické odplaty: Hříchy však můžete napravit

Co zaseješ, to sklidíš. I tak by se dal zjednodušeně řečeno vysvětlit princip karmy, s nímž pracují hlavně východní filozofické směry. Tedy to, co uděláte, se vám vrátí, jen v jiné formě. Způsobíte-li dobrou věc, pak se vám vrátí dobro, pokud špatnou věc, vrátí se vám to špatné. Letošní rok je rokem karmické odplaty. Připravte se na to, že přichází čas rekapitulace vašich činů.
svetzeny.cz

Střelec (23.11. - 22.12.)

Jste jedinci, kteří mají v životě spoustu radosti, ale současně se potýkáte se svými vnitřními démony. Vaše citlivost může být důvodem vaší občasné ironie a sarkasmu, které používáte jako obranu. Existuje však ještě jedno tajemství, které ukrýváte: Máte rádi cestování, avšak skutečným důvodem vašich cest může být touha po úniku. Možná unikáte před svým životem nebo dokonce před sami sebou.

Kozoroh (23.12. - 22.1.)

Jste extrémně zodpovědní a silně usilujete o bezpečí vaší rodiny a blízkých. Tato starost o ostatní vás však často nutí potlačovat své vnitřní emoce. Ve skutečnosti toužíte po vřelém objetí a opravdové lásce. Často ale na úkor druhých své emoce potlačujete, což je vaše tajemství.

Vodnář (23.1. - 22.2.)

Snažíte se za každou cenu projevovat nezávislost a originalitu. Někdy se dokonce zdá, že vám na názorech a postojích ostatních nezáleží. Avšak, ve skutečnosti jste na ostatních závislí více, než byste byli ochotní přiznat. To je vaše tajemství, které vám dělá problém si přiznat.

Ryby (23.2. - 22.3.)

Ostatní z vás mají často pocit, že jste flexibilní a obětaví, a proto se domnívají, že s vámi mohou manipulovat. Nicméně to není pravda. Dokážete rozpoznat, kdo to s vámi myslí opravdu dobře a kdo se vás snaží jen využít. Vaše tajemství je, že rozhodně nejste tak slabé povahy, jak si ostatní možná myslí.

Zdroj článku