Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení neustále mění názory. Patříte sem i vy?

Takhle dnes, onak zítra. V některých lidech aby se čert vyznal. Některá znamení zvěrokruhu neustále mění svůj názor

Postavit se za názor vyžaduje sebevědomí a přesvědčení. Ale ne všichni lidé se dokážou držet svého názoru. Některé lze snadno ovlivnit, další jsou tvrdohlaví, zatímco jiní mají potíže s rozhodováním, a proto se chovají jako vlajka ve větru. Následující znamení zvěrokruhu jsou známá zejména tím, že často mění názor:

Blíženci

Blíženci jsou otevřeni novým věcem a milují rozmanitost - ale oddanost ve skutečnosti není jejich silná stránka. Často dlouhou dobu vědí, pak nevědí. Rozmýšlejí, zda důvěřovat své hlavě nebo srdci. Proto se často stává, že na poslední chvíli změní názor a překvapiví tím své okolí.

Ryby

Váhavost Ryb může za to, že často promarní své geniální nápady. Ryby jsou sice nejmírumilovnější znamení, občas se nám ale můžou zdát jako "puťky". Jejich váhavost, neschopnost udělat nějaké rozhodnutí a bázlivost jim bere spoustu energie. Výhodou je, že Ryby mají silný vnitřní hlas, který už jim nejednou pomohl.

Váhy

Už ve svém názvu mají Váhy váhavost a tady to sedí na 100%! Trpí přímo neschopností se rozhodnou pro jedno stanovisko. Neustále dávají plusy a minusy na misky vah a rozmýšlejí. Pokud chcete pomoci vyřešit nějaký problém, na Váhy se neobracejte. Jejich rozhodování bývá velmi pomalé, váhavé a výsledná stanoviska se často mění. 

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček
Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Největší puntičkáři podle znamení zvěrokruhu

S těmito třemi znameními zvěrokruhu zřídka propukne chaos a nepořádek. Jsou organizované, strukturované a milují úklid. Jedná se o nejklidnější znamení zvěrokruhu. Patříte sem i vy?
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

svetzeny.cz