Přejít k hlavnímu obsahu

4 nejvášnivější znamení zvěrokruhu : Máte v sobě spalující oheň i vy?

Vášeň. Už samotné slovo v nás vyvolává určité emoce, které máme spojené s velkou energií, ohněm, jiskřením a láskou. Nejen mileneckou, ale prakticky pro cokoli, co nás magicky přitahuje a pohlcuje. Bez vášně by byl náš život trochu jednotvárný a nudný. Když vás například při práci, zábavě nebo milování pohání vášeň, pak to stojí za to!

Vášeň pro život potřebujeme. Je to náš hnací motor, který nás žene vpřed a umožňuje nám prožívat vše, co máme rádi na maximum. Ať už je to cokoliv, co zažene ve vašem srdci vášeň, je to ta nejlepší motivace. Asi vás nepřekvapí, že i to, kolik vášně v sobě máte, ovlivňují do určité míry planety, respektive znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodili. Jak jste na tom s vášní vy? Podívejte se, zda právě vaše znamení patří k těm, která jí mají na rozdávání. 

Štír (23. října – 21. listopadu)

Štíři jsou bezpochyby nejvášnivějším znamením zvěrokruhu. Mají spalující vášeň a intenzitu, které se většina ostatních znamení nemůže rovnat. Lidé narození ve znamení Štíra jsou tak trochu záhadní pro všechny okolo sebe. Jejich tajemná povaha je činí zvláštními a spoustu lidí to přitahuje. Uvnitř jsou však velmi dynamičtí jedinci, kteří umí žít. Nejsou z těch, kteří věří každému, ale jakmile dostanete právo důvěry, zjistíte, jak vášnivé lidi máte před sebou. Když se Štír někomu otevře, můžete si být jisti, že jde o skutečné a hluboké spojení. Vášeň pro ně má své vrcholy i pády a oni vše umí zvládnout s jinou grácií a odhodláním, kterém jim může kdekdo závidět. Svůj život prožijí na tisíc procent. Štíři vždy dají vše, co mají, svým nejbližším, ať už jde o romantickou lásku, nebo intenzivní přátelství. 

Beran (21. března – 19. dubna)

Lidé narození ve znamení ohnivého Berana jsou velmi odvážní a jen tak něčeho se nezaleknou. Pokud jde o vášeň, jsou v těsném závěsu za Štírem. Jsou známí svým nadšením a energií, která má často právě podobu vášně. Berani jsou přirozenými vůdci, mají autoritu možná i proto, jak jsou své práci oddáni. Berani nikdy nedělají nic napůl. Když milujjí, pak z celého srdce. Když nenávidí, je to ze všech sil. Do všeho, čemu věří, investují svůj čas a energii a čekají, že se jim také vrátí. Do nových a vzrušujících věcí se pouštějí tak moc, že to někdy může být až zdrcující, ale jejich vášeň je opravdu něco, na co se dá dívat. Jejich vášeň může mířit nejen do milostného vztahu, ale také do sportu nebo pracovního nasazení. Chtějí za každou cenu vyhrát a když si něco usmyslí, jdou do toho po hlavě. V osobních vztazích jsou věrní a oddaní tomu, koho skutečně milují. 

Numerologie prozradí, jací jste v posteli a po čem toužíte v milostném životě

Zjistěte své numerologické číslo pomocí písmen ve vašem jméně a můžete se dozvědět více o svém milostném životě. Vaše číslo poskytuje informace o vaší milostné kompatibilitě, chemii s ostatními lidmi a také o vašich preferencích a touhách ve společném loži. Analyzováním vašeho jména dokonce můžete určit i vaše preference a záliby v intimních situacích.
svetzeny.cz

Lev (23. července – 22. srpna)

Třetím nejvášnivějším znamením zvěrokruhu je Lev. Lvi jsou známí svou velkorysostí, nebojácností a zuřivou loajalitou, což jsou vlastnosti, které z nich dělají neuvěřitelně vášnivé jedince. Milují pozornost druhých a jsou tak trochu sebestřední. Lvi to mohou se svými projevy vášně trochu přehánět, ale většinou to myslí dobře. Rádi dělají show a nadchnou lidi a neváhají udělat cokoli, aby je zaujali. Lvi nikdy nic nedělají napůl, a když se věnují něčemu, co mají rádi, vloží do toho srdce i duši. Jako lev chránící svou smečku budou Lvi bránit a bojovat za lidi, které milují, s nesrovnatelnou vášní. Celkově vzato jsou Lvi vášnivé bytosti, které skutečně vědí, jak dát najevo své city. Umí se ale také velmi vášnivě pohádat, což jim ve výsledku dodává energii. V takových situacích někdy říkají věci, kterých pak mnohdy litují. Lvi jsou také velmi pracovití a tvrdě bojují za to, aby se s nimi zacházelo tak, jak chtějí a jak si zaslouží.

Rak (21. června - 22. července)

Čtvrtým nejvášnivějším znamením zvěrokruhu je Rak. Vášeň neznamená jen tu v intimní oblasti. Může mít mnoho podob. Raci jdou velmi emotivní a city jsou jim vlastní víc než jakémukoliv jinému znamení. Když cítí, že je něco správně a chtějí to, pak jim nic nezabrání v tom, aby to dostali. Jsou ochotni si spoustu věcí odepřít a tvrdě pracovat na tom, aby se jim jejich sen splnil. Veškerý čas a energii tak věnují rodině, práci, koupi chalupy nebo životu v cizině, záleží, co si usmysleli. Jejich největší síla je v tom, že vášeň jen tak nepolevujeJako nejvěrnější znamení zvěrokruhu zuřivě chrání každého, kdo je jim blízký, a pro své milované se vydají na dlouhou cestu. Přestože Raci mohou navenek působit poněkud rezervovaně, jejich vášeň je nepopiratelná. Jsou to vášnivé duše, které hluboce cítí a intenzivně milují.

Která jsou nejatraktivnější znamení zvěrokruhu? Zjistěte podle žebříčku astrologů, na kterém místě se umístilo to vaše

Znamení zvěrokruhu o nás umí prozradit mnoho věcí. Věděli jste například, že má do jisté míry vliv i na náš fyzický vzhled? Astrologové dokonce sestavili žebříček nejatraktivnějších znamení zvěrokruhu, protože každý člověk je svým způsobem jedinečný a přitažlivý. Na jakém místě tohoto žebříčku se umístilo vaše znamení? To zjistíte v našem článku.
svetzeny.cz
Zdroj článku