Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie prozradí, jací jste v posteli a po čem toužíte v milostném životě

Zjistěte své numerologické číslo pomocí písmen ve vašem jméně a můžete se dozvědět více o svém milostném životě. Vaše číslo poskytuje informace o vaší milostné kompatibilitě, chemii s ostatními lidmi a také o vašich preferencích a touhách ve společném loži. Analyzováním vašeho jména dokonce můžete určit i vaše preference a záliby v intimních situacích.

7 typů mužů, kteří vás dostanou na úplné dno

Ve fázi největší zamilovanosti se zmítáme na obláčku lásky a jemné náznaky nevhodného chování u partnera přehlížíme. Po sundání ‚‚růžových brýlí” se nestačíme divit. Jak moc s vámi zamává chronický záletník, egoista nebo miláček všech? Podívejte se níže a zkuste se takovým typům mužů vyhnout obloukem.
svetzeny.cz

Každý má svoje vlastní preference v posteli i svůj temperament

Každý má svůj vlastní sexuální temperament, který je ovlivněn jeho konkrétními touhami a fantaziemi. Díky numerologii můžete odhalit vaše nejhlubší touhy a také určit, jaký typ partnera je pro vás nejvhodnější. Tím můžete přijít i na nové nezbedné nápady, které mohou okořenit váš sexuální život. Numerologie dokáže analyzovat vaše chování v posteli na základě vašeho jména a umožní vám lépe poznat i sexualitu vašeho partnera. Pro posouzení chemie mezi partnery na základě jejich osudových čísel je samozřejmě nutné definovat vlastnosti a tendence obou stran.

Jak vypočítat své číslo pomocí svého křestního jména

Je to velmi jednoduché: Každé písmeno vašeho křestního jména odpovídá nějakému číslu. Vše, co musíte udělat, je sečíst je dohromady, dokud se nedostanete na jednociferné číslo, abyste získali své numerologické číslo, které pak použijete v dalších tabulkách níže.

1 – A, J, S

2 – B, K, T

3 – C, L, U

4 – D, M, V

5 – E, N, W

6 – F, O, X

7 – G, P, Y

8 – H, Q, Z

9 – I, R

Příklad: Jmenujete se Jana. Pak tedy budete počítat: J=1, A=1, N=5, A=1. 1+1+5+1=8. Vaše numerologické číslo je tedy 8.

Nevěrníci podle horoskopu: Která znamení mají sklony k polyamorii

Když se zamilujete, pak je to napořád? Šťastný a spokojený život, kdy vedle sebe budete mít partnera a to až navěky věků. Láska je láska, zpívá se v české písničce. A lásku si projevují lidé už od nepaměti. Jenže ne všichni to tak vidí. Jsou někteří jedinci, kteří lásku vnímají široce a svou náklonnost dělí hned mezi několik lidí najednou. Jak takové lidi poznat?
svetzeny.cz

S kým jste podle numerologie kompatibilní v ložnici a jaké jsou vaše skryté touhy?

Pokud jste číslo 1, jste kompatibilní s čísly 3 a 5, protože potřebujete vášnivý sexuální život. Pro vás je sex skutečnou vášní a rádi se cítíte sexy a smyslně. Nicméně může se stát, že vaše nadšení občas v ložnici převažuje. Měli byste si uvědomit, že sex by měl být příjemný pro oba partnery a někdy je zapotřebí trochu ubrat. Čísla 3 a 5 dobře rozumí vašim potřebám a touhám v ložnici a jsou ochotna vám vyjít vstříc. S touto dvojicí bude ve hře hraní rolí a i některé výstřední hry.

Pokud jste číslo 2, jste kompatibilní s čísly 6 a 9, protože sníte o emocionálně nabitém sexuálním životě. Jste romantičtí a plní lásky, kdy tyto vlastnosti mají sladký dopad na váš sexuální život. Pro vás je sex prostředkem k vyjádření lásky, kterou cítíte ke svému partnerovi, a také k posílení vaší blízkosti. Vaše smyslnost je tak silná, že rádi trávíte čas tím, že potěšíte svého partnera a rozmazlujete ho něžnými laskáním či masážemi. Číslo 6 má schopnost porozumět vašim sexuálním potřebám a číslo 9 vždy naslouchá vašim touhám a je ochotno je spolu s vámi uskutečnit.

Pokud jste číslo 3, jste kompatibilní s čísly 5 a 1, protože toužíte po vzrušení v ložnici. Pro vás není nic horšího, než upadnout do nudné sexuální rutiny. Potřebujete spontánnost, milujete zkoušení nových věcí a objevování toho, co vám přináší radost a co vám naopak nevyhovuje. Experimentování je pro vás zábava! Vaše touha po nových zážitcích vás může dostat až na hranice nebezpečí. Jste velmi sebevědomí ve své sexualitě. Číslo 5 je v ložnici stejně zábavné jako číslo 3, což znamená, že spolu tvoříte dokonalý pár. Číslo 1 se také hodí k vašemu temperamentu a miluje okořenění sexuálního života.

Pokud jste číslo 4, jste kompatibilní s čísly 3 a 5, což vám pomáhá být uvolnění v ložnici. Patříte mezi ty, kteří mohou být trochu stydliví. Dbáte na tradiční hodnoty, a než se zapojíte do sexuálního vztahu, musíte se cítit naprosto v pohodě. Jakmile se však cítíte sebevědomě ve vztahu, trochu se otevřete a začnete být sexuálně dobrodružnější. Číslo 3 vám umožní sdílet některé magické zážitky v ložnici i mimo ni. Číslo 5 je vášnivé a odvážné a probudí vaši smyslnost.

Tarotová předpověď od kartářky na červenec a srpen: V červenci vás bude pokoušet váš vnitřní ďábel

Léto už otevřelo dveře a nyní jsme obklopeni nestalým počasím a lákavými nabídkami cest za dobrodružstvím. Je fascinující nechat se pohltit přírodou, která s vámi komunikuje a pomáhá při rozhodování, nebo dokonce mění směr vašich záměrů. Přečtěte si, co vás podle kartářky v těchto letních měsících čeká.
svetzeny.cz

Pokud jste číslo 5, jste kompatibilní s číslem 3, protože jste hravě smyslní. Pro vás je sex zdrojem zábavy, která vám pomáhá uvolnit se a zapomenout na každodenní starosti. Prožívání sexu musí být pro vás hravé a plné života. Milujete zkoušení nových věcí a experimentování s různými pozicemi a rolemi, abyste oživili vaši sexualitu. S číslem 3 se nikdy nebudete nudit, protože je ochotné zkoušet nové a extrémní věci. Společně si můžete užívat nekončící dobrodružství ve světě sexu.

Pokud jste číslo 6, jste kompatibilní s číslem 2, se kterým vytváříte ohnivý a nepředvídatelný vztah. Abyste probudili svou sexuální vášeň, naslouchejte svému srdci a zjistěte, po čem skutečně toužíte. Obvykle potřebujete čas a náklonnost, než se odvážíte následovat své nejhlubší sexuální touhy ve vztahu. Vnímáte sex jako něco, co si musíte ve vztahu zasloužit, ale jakmile roztajete, nic vás nemůže zastavit. Číslo 2 vám přináší vřelost a náklonnost, kterou potřebujete k tomu, abyste se otevřeli a cítili se pohodlně ve své sexuální intimitě.

Pokud jste číslo 7, jste kompatibilní s čísly 3 a 6, kdy společně vytváříte styl intelektuálního sexu. Pro číslo 7 je sex intelektuální záležitostí, kdy jeho emoce mají skutečný vliv na to, kdo je sexuálně přitahuje a jak se cítí ve své sexualitě. Je třeba se s vámi spojit na intelektuální úrovni a podnítit vaši představivost. Vaše analytické schopnosti vám umožňují porozumět a skutečně vnímat sexuální potřeby a touhy vašeho partnera. Vaše inteligence je klíčová k tomu, abyste uměli uspokojit svého partnera. S čísly 3 a 6 si určitě budete rozumět. Číslo 6 vás svádí svým sladkým a romantickým projevem a číslo 3 vás získá svou něžností a péčí.

Pokud jste číslo 8, jste kompatibilní s číslem 1, společně vytváříte vášnivý sexuální život. Potřebujete, aby váš sexuální život byl plný vášně a vzrušení, které vám umožní vytvořit hluboké spojení s partnerem. Ačkoli se občas můžete cítit ztracení v rychlém tempu událostí a ztrácet kontrolu nad emocemi, váš celkový sexuální styl je sladký a něžný. Společně s číslem 1 budete tvořit dokonalý harmonický pár a vaše vášeň nebude mít hranic. Budete spolu sdílet silné spojení a vášnivé prožitky.

Pokud jste číslo 9, jste kompatibilní s číslem 7, se kterým tvoříte silnou kombinaci. Jste nadšený milenec a vaše sexualita je plná intenzity. Váš sexuální život je pro vás důležitým projevem pevného spojení a lásky k vašemu partnerovi. Skvěle rozumíte tělu a umíte objevovat erotogenní zóny, což přináší velké potěšení vašemu partnerovi. Pro vás je sex jako umění a často se snažíte dosáhnout dokonalosti. Společně s číslem 7, které je trpělivé a otevřené v oblasti lásky a sexu, máte partnera, který vždy naslouchá vašim nejhlubším sexuálním fantaziím. Vaše vzájemná kompatibilita a porozumění přinášejí vzrušení a potěšení do vašeho sexuálního života.

Zdroj článku