Přejít k hlavnímu obsahu

Nevěrníci podle horoskopu: Parohy vám nasadí záletní Blíženci, Váhy, ale i další

Když se zamilujete, pak je to napořád? Šťastný a spokojený život, kdy vedle sebe budete mít partnera a to až navěky věků. Láska je láska, zpívá se v české písničce. A lásku si projevují lidé už od nepaměti. Jenže ne všichni to tak vidí. Jsou někteří jedinci, kteří lásku vnímají široce a svou náklonnost dělí hned mezi několik lidí najednou. Jak takové lidi poznat?

Někdo během života vystřídá několik vztahů, druhý má štěstí a najde svou spřízněnou duši hned napoprvé. Znamení zvěrokruhu umí poodhalit spoustu věcí, například také to, která znamení mají sklony k polyamorii, tedy k lásce k více lidem najednou. Jaká to jsou?

Záletní nevěrní playboyové zvěrokruhu

Blíženci

Jde o svobodomyslné znamení, které má rádo vlastní prostor k manévrování. Rozmanitost je pro něj stejně důležitá jako sůl. Velmi rádi mají ve svém merku dva i více souběžných vztahů. Mají totiž v sobě dva protipóly, dvě povahy, které se potřebují dostat na povrch. Je pro ně tedy velice snadné zamilovat se hned do několika lidí najednou. Potřebují v životě rozmanitost, zpestření a na tom jim jeden partner nestačí. Když mají tendenci nudit se, pak budou hledat své štěstí jinde.

Váhy

Jsou v řadě playboyů na pomyslném druhém místě. Jsou to lidé nerozhodní, potřebují být všude a když jim něco nevychází tak, jak potřebují, je to pro ně těžké. Mnohdy nemají v úmyslu druhé ranit, ale jejich nerozhodnost je často vplete do spirály, kdy mají i dva paralelní vztahy. Milují lásku a pocit zamilovanosti jim dává křídla, která potřebují. Jsou nejvíc spokojeni, když o jejich náklonnost bojuje víc než jeden člověk. Dostanou-li spoustu pozornosti od jedné osoby, pak se mohou časem stát vernými jedinci. Když postrádají chválu nebo zájem, obratem hledají v jiných vodách.

 

Info ikona
pár

Karmický dluh v lásce: Váš minulý život může být důvodem, proč vám vztahy nevychází. Spočítejte si ho podle data narození

Stále dokola se zklamáváte v lásce a nemůžete najít toho pravého či pravou? Je možné, že se tak děje z důvodu, že máte karmický dluh v lásce, který pochází z vašeho minulého života. Ověřte si, zda tomu tak je, může to být důvod, proč vám vztahy nevychází.
svetzeny.cz

Smyslní nevěrníci podle horoskopu

Kozoroh

Jde o znamení, které je pracovité a dodržuje všechna pravidla. Jsou však velmi vášniví a smyslnost je pro ně na prvním místě. Pro jejich apetit jim často nestačí jen jeden partner, proto hledají a zkoumají stránky své sexuality s různými lidmi. Jsou vhodní pro polyamorii a to především díky jejich energii a nezávislosti, která jim koluje v žilách. Je velmi těžké s nimi držet krok a chcete-li se vyrovnat jejich temperamentu a stačit jim, ne vždy se to setkává s úspěchem. Kozorozi zkrátka potřebují více partnerů.

Býk

Extrémní smyslnost a náklonnost k vícero lidem, tak by se dali popsat lidé narození ve znamení Býka. Jsou z těch, kteří mají rádi absolutní volnost ve vztahu a vyhovuje jim, když si mohou vybírat. Jejich znamení je předurčeno pro polyamorii a rádi si ji užívají plnými doušky. Býci jsou však také dost žárliví, což může být pro polyamorii nevhodné. Jsou vášniví, temperamentní a chtějí mít neustále okolo sebe lidi, kteří jim pomáhají dopřávat si plnými doušky všeho, co chtějí.

 

Zdroj článku