Přejít k hlavnímu obsahu

Karmický dluh v lásce: Váš minulý život může být důvodem, proč vám vztahy nevychází. Spočítejte si ho podle data narození

Stále dokola se zklamáváte v lásce a nemůžete najít toho pravého či pravou? Je možné, že se tak děje z důvodu, že máte karmický dluh v lásce, který pochází z vašeho minulého života. Ověřte si, zda tomu tak je, může to být důvod, proč vám vztahy nevychází.

Karmický dluh v lásce

Máte pocit, že pravá láska neexistuje, stále dokola se točíte v kruhu, kdy vám vztahy nevychází? Možná máte karmický dluh z minulého života, který ovlivňuje nejenom vás, ale i vaše partnerské vztahy. Rozklíčujte, v čem může být problém. Stačí si prvně ověřit, zda vaše datum narození obsahuje číslo karmického dluhu. Snadno to zjistíte na základě výpočtu níže. Pokud při sčítání narazíte na čísla 13, 14, 16 a 19, značí to, že máte karmický dluh z minulého života, který ovlivňuje i vaše stávající milostné vztahy. Pokud žádné z těchto čísel v datu narození nemáte, pak se vám láska vyhýbá z jiného důvodu.

Numerologie vztahů: Váš den narození prozradí, jaký jste partner. Budete se divit, jak to sedí!

Chtěli byste vědět, jaký typ partnera jste a jak se to projevuje ve vztahu? Prozradí to váš den narození. Každé číslo v numerologii má svůj význam, zjistěte, jak vnímáte vztahy, co preferujete a očekáváte. Budete se divit, jak to sedí!
svetzeny.cz

Příklad:

Dejme tomu, že jste narodili 9.5.2000 a chcete si ověřit, zda je ve vašem datu narození přítomno číslo karmického dluhu.

9 + 5 + 2 + 0 + 0 + 0 = 16 (v datu narození máte číslo karmického dluhu)

Váš minulý život může být důvodem, proč vám vztahy nevychází

Nyní si pojďme rozebrat jednotlivá čísla karmických dluhů a jejich souvislost s vaším milostným životem. Prvně se zaměříme na číslo 13, o kterém se ne nadarmo říká, že je smolné. Toto číslo se váže k lenosti. V jednom z vašich minulých životů jste byli velmi pasivní osobou, která kolem šířila jen samou negativní energii. Tento karmický dluh jste neodčinili, proto v tomto životě musíte na všem pracovat velmi usilovně. Nic nemáte zadarmo. Platí to i ve vztazích, pravděpodobně se vám rozpadají z důvodu, že nejste ochotni na nich pracovat. Raději hned utečete, než abyste o svou lásku bojovali. Dokud se nepřijmete, že šťastný vztah stojí hodně práce, nebude váš milostný život naplněný.

Pokud je ve vašem datu narození v součtu obsaženo číslo 14, pak to značí velmi problematický minulý život, který byl neskutečně divoký a nezřízený. Možná jste holdovali návykovým látkám nebo střídali partnery jako ponožky. V tomto životě vás karma testuje – schválně vám staví do cesty různá pokušení a čeká, zda podlehnete. Vztahy se vám mohou rozpadat kvůli tomu, že nedokážete být věrní, propadnete závislostem nebo zklamete partnerovu důvěru.

Numerologie: Datum vašeho seznámení prozradí, zda váš vztah vydrží, nebo se rozpadne

Vzpomenete si ještě vůbec, kdy jste se seznámili? Z hlediska numerologie je to důležité, protože toto datum určuje směřování vašeho vztahu. Zjistěte, jak vypočíst vaše osudové číslo seznámení, které určuje, zda vám vztah vydrží, nebo se rozpadne.
svetzeny.cz

Pakliže v součtu máte číslo 16, pak to znamená, že v minulém životě jste byli pěkný náfuka s obrovským egem. Nyní ale přichází ponaučení, karma vás vrátí zpátky na zem a naučí pokoře. To platí i pro vztahy, nemyslete si, že se jich to nedotkne. Pravou lásku pravděpodobně nemůžete najít z důvodu, že máte na svého partnera příliš vysoké nároky. Pokud z nich neslevíte, zůstanete sami.

Pakliže objevíte číslo 19, pak vězte, že jste měli skutečně nepěknou povahu v jednom z vašich minulých životů. Odmítali jste projevit druhým laskavost a v nouzi jste se k nim otočili zády. Svou vlastní medicínu můžete ochutnat v současnosti, kdy vás vaši partneři nechávají na holičkách. Mohou vás využívat a často také můžete fungovat jen jako „náplast“ a „převozník“.


 

Zdroj článku