Přejít k hlavnímu obsahu

Kvíz: Zjistěte, jaké je vaše slabé místo v lásce. Jste příliš konfliktní nebo máte přehnaně vysoké nároky?

Info ikona
Vztah

Víte, jaké je vaše slabé místo v lásce, co vám brání být s partnerem skutečně šťastní či se seznámit? Zjistěte to, stačí se zadívat na optickou iluzi, která v sobě skrývá hned čtyři obrázky. Prozradí zda jste příliš konfliktní, máte přehnaně vysoké nároky či jinou slabinu.

Optická iluze napoví, jaké je vaše slabé místo v lásce

Pozorně se zadívejte na obrázek který spatříte níže. Jsou v něm ukryty hned čtyři předměty. Váš zrak však ulpí nejprve na jednu z nich. Která to je? Poté, co se podíváte na optickou iluzi, pokračujte na výklad níže, dozvíte se, jaké je vaše slabé místo v milostných vztazích.

Jste příliš konfliktní

Jestliže jste jako první spatřili svázaného muže mezi dvěma stromy, pak jste příliš konfliktní. Dá se o vás říct, že vyhledáváte spory a neustále do partnera „rýpete“. To samé platí i o lidech ve vašem okolí, nedokážete s nimi přestat „válčit“. Abyste našli svou pravou lásku, musíte nejdříve najít mír v sobě a také se začít mít rádi. Když nemilujete sami sebe, nemůžete chtít, aby někdo miloval vás. Bitva o vnitřní mír a sebepřijetí nebude jednoduchá. Nicméně je to nezbytné, s konfliktním a hádavým člověkem, který si ve skutečnosti sám nevěří, se silný láskyplný vztah buduje těžko.

Karma je zdarma: Ublížil vám někdo? Věřte, že díky zákonům vesmíru se mu to vrátí

svetzeny.cz

Nedokážete se druhému otevřít

Utkvěl vám na první pohled plot, který se line středem obrázku? Pak to značí, že se nedokážete druhým včetně vašeho partnera otevřít. Máte tendence uzavírat se před zbytkem světa. Je dost možné, že si v sobě nesete traumata a jizvy z předchozích nevydařených vztahů. Nejste už ochotní riskovat, že se spálíte znovu, a tak se mnohdy raději svých ctitelů straníte. Nechcete mít znovu zlomené srdce. Do vztahů vstupujete s opatrností, ale možná až přehnanou – váš protějšek nemá šanci poznat, kým skutečně jste. Bojíte se dávat najevo své city, je to vaše forma ochrany. Proto jste si vybrali plot, ten symbolizuje, že cesta k vašemu srdci je trnitá, a jen tak někdo jej nepřekoná.

Máte přehnaně vysoké nároky

Pokud jste jako první uzřeli loďku vezoucí hnízdo s vejci, která se nachází v horní části obrázku, pak to symbolizuje vaše přehnané nároky a očekávání. Všichni jsme někdy snili o princi na bílém koni, ale většina lidí je schopná si připustit, že nikdo není dokonalý. Vy s tím ale máte problém. Váš seznam požadavků na partnera je snad nekonečný. Kvůli tomu máte velmi zúžený výběr a ani nedáte šanci někomu, kdo sice nezapadá do vašich tabulek, ale mohl by vás skutečně velmi milovat. Měli byste se vrátit nohama zpátky na zem a přestat hledat perfektního partnera. Každý má chyby, čím dříve si to uvědomíte, tím lépe pro vás.

Psychologie barev: Využijte jich ve svůj prospěch. Červená poutá pozornost mužů, do posilovny volte oranžovou

svetzeny.cz

Nemůžete se zbavit obav a strachů

Ihned jste se zadívali na lebku? Pak to značí, že jste obecně úzkostný člověk, i ve vztahu se nemůžete zbavit obav a strachů. Miluje mě? Má to budoucnost? Co když mě nemá rád tak, jako já jeho? To jsou otázky, které vám snad denně vytanou na mysli. I když máte pocit, že jste našli svou spřízněnou duši, nedokážete se zbavit pocitu, že se něco pokazí. Kvůli těmto obavám můžete mít problémy i se seznamováním, snažíte se totiž mermomocí vyhnout tomu, že se zklamete v lásce. Měli byste se naučit otevřít se svému partnerovi a svěřit se mu se svými strachy.

Jak poznáte svého strážného anděla? Tato znamení prozradí, že je blízko!

svetzeny.cz

Zdroj: Your Tango