Přejít k hlavnímu obsahu

Jak poznáte svého strážného anděla? Tato znamení prozradí, že je blízko!

Info ikona
Seberozvoj

Většina lidí věří ve vyšší moc. Někteří ji nazývají Bohem, jiní energií nebo božským vědomím. Máte svého strážného anděla? A jak to můžete poznat?

Věříte na duchy, anděly a jiná vyšší stvoření? Ať už ji pojmenujete jakkoliv, pokud věříte v něco většího, mocnějšího a smysluplnějšího, než je pouhé fyzično, pravděpodobně k tomu máte důvod. Možná jste zažili esoterické zážitky, které nedokážete vysvětlit. Možná jste viděli anděla nebo bytost, o které jste věděli, že je z jiného světa. Jak ale poznáte, zda máte strážného anděla?

Cítíte nevysvětlitelnou přítomnost

Jedním z prvních příznaků strážného anděla, který můžete zažít, je pocit, že nikdy nejste sami. Ačkoli to může znít trochu znepokojivě, pokud vás však navštěvuje strážný anděl, přítomnost, kterou cítíte, bude uklidňující a příjemná. Můžete mít pocit, že na vás někdo dohlíží nebo jako by v místnosti byla přátelská osoba. Pokud vám to připadá povědomé, oslovte tuto osobu a pokuste se s ní navázat komunikaci.

Věci, které nedokážete vysvětlit

V některých případech se může strážný anděl projevovat spíše fyzickou nebo podstatnou přítomností. Záleží na tom, jak jste otevření přijímat tato poselství a co vám chce anděl strážný sdělit nebo ukázat. Může to mít podobu tlumených hlasů, záblesků světla, vznášejících se barevných a světelných koulí či dalších projevů. Nebojte se a neuzavírejte se před touto energií. Je to pravděpodobně jejich způsob, jak upoutat vaši pozornost.

Změna teploty

Můžete také pocítit náhlou změnu teploty v obou směrech. Možná pocítíte, že se místnost ochladila, protože entity z jiného světa často absorbují energii, v tomto případě teplo, aby si upevnily svou fyzickou přítomnost. V některých případech však může přítomnost anděla strážného způsobit, že se budete cítit tepleji, a to jak uvnitř, tak i navenek.

Fyzický pocit doteku

Nakonec můžete pociťovat mravenčení nebo tlak na kůži. To může být velmi pravděpodobně váš strážný anděl, který se vás fyzicky dotýká. Mravenčení je však často pociťováno na temeni hlavy. Pokud se přikláníte k představě čaker, jednalo by se o tzv. korunní čakru. Korunní čakra přímo souvisí s vaším spojením s božstvím.

Stále stejný sen

Jedním z nejvýraznějších znamení strážného anděla je, že vás ve snech pravidelně navštěvuje stejná entita. Tyto sny se mohou drasticky lišit od pouhých záblesků vašeho průvodce až po hluboké rozhovory, varování nebo vize minulosti či budoucnosti. Až se vám příště bude zdát o vašem andělu strážném, pokuste se ovládnout své jednání. Ptejte se a otevřete se tomu, proč vás navštívil. 

Dejte na svou intuici

Dalším tipem, jak poznat, že máte strážného anděla, je věnovat pozornost svým vlastním myšlenkám. Všichni máme intuici, někdo ji má silnější. Někteří lidé jí říkají vnitřní pocit. Je to to, co nám zvedá chloupky na zátylku, když cítíme potíže. Je to ten hlas vzadu v hlavě, který říká: „Tohle není dobrý nápad“ nebo „Rozhodně bys měl skočit po této příležitosti".

Požádejte anděla o pomoc

Jsou lidi, kteří dokáží se svým andělem komunikovat. Andělé vám rádi posílají znamení, která mohou zlepšit váš život. Můžete je požádat, aby vám poslali znamení, a to buď tak, že si určitou prosbu zapíšete do deníku nebo prostřednictvím formálnější modlitby či krátké meditace zaměřená na konkrétní myšlenku. Pak už jen vyčkávejte na signál, pocit nebo sen, kde dostanete svou odpověď.

 

Zdroj: mysticwordl, astrology, timeofindia