Přejít k hlavnímu obsahu

5 typů žen, které mají problém najít si partnera: Může za to nastavení jejich mysli, které jim brání potkat toho pravého. Je to i váš případ?

Možná si říkáte, co děláte špatně, že jste stále nezadaná. Problém může spočívat ve vašem myšlení, kdy k sobě můžete přitahovat nesprávné partnery nebo také muže odpuzovat svým uvažováním a chováním. Těchto 5 typů žen má problém navázat vztah. Nejste mezi nimi i vy?

1. Fatalistka

Tento typ single ženy věří v osud, na čemž samozřejmě není nic špatného. Avšak zaryté fatalistky zcela odmítají jít příležitosti naproti a čekají, až si je ten pravý najde sám. Mnohdy jsou i zklamané láskou a věří, že jejich osudem je zůstat navždy sama. Zarytě odmítají nápadníky, které jim chce někdo další dohodit a hledání na seznamce odmítají už z principu. Prospělo by jim, kdyby si uvědomili, že když nejde hora k Mohamedovi, musí jít Mohamed k hoře. V momentě, kdy začnou více chodit do společnosti a dají šanci domluvenému rande, možná se na ně štěstí usměje.

Mohlo by se vám líbit

Síla myšlenky: Všímejte si, kam zaměřujete svoji pozornost, utváří to váš život. Video dokazuje, že to funguje!

Síla myšlenky je mocná. To, kam směřuje naše pozornost, utváří náš život. Nevěříte? Máme pro vás příklady dvou experimentů, které vás donutí přemýšlet nad tím, kam vaši pozornost zaměřujete vy. Víte, kam by měla směřovat, aby se vám v životě dařilo?
svetzeny.cz

2. Beznadějná romantička

Beznadějné romantičky mívají hodně naivní představy o tom, jak by měl jejich vztah vypadat. Vizualizují si prince z pohádky a lásku jako z románu, pak jsou z reality všedního vztahu zklamané. Určitě by se neměly vzdávat své šance na to potkat spřízněnou duši, ale také by si měly uvědomit, že nikdo není dokonalý. Pokud dají šanci někomu, kdo zrovna není největší romantik pod sluncem, může je ve výsledku takový partner příjemně překvapit, reální muži se zkrátka nechovají jako postavy z románů, to ale neznamená, že takový vztah nebude stát za to.

Info ikona
Romantička

3. Cynik

Cynik je osoba přesvědčená o tom, že lidé jsou motivováni výhradně sobeckými pohnutkami, nemající důvěru v lidské ctnosti. Cynické ženy se seznamování brání zuby nehty, často říkají věty typu: „Všichni muži jsou stejní. Radši se ušetřím dalšího zklamání.“ Nevěří na funkční vztahy a naděje na nalezení lásky už se vzdaly. Tyto ženy samy sobě nedovolí otevřít své srdce a bezhlavě se zamilovat. Většinou to pramení z jejich špatných zkušeností, které získaly během minulých vztahů. Na ostatní působí nezaujatě a chladně, jsou to takové „ledové královny“, o které se muži sice zpočátku snaží, ale po čase je jejich odmítavý přístup přestane bavit. Takto cynické ženy přicházejí o svou šanci na lásku. Tyto ženy by si měly uvědomit, že ten kdo nehraje, sice nemůže prohrát, ale ani vyhrát. Dejte mužům šanci přesvědčit vás, že za to stojí.

Info ikona
Cynik

4. Zoufalka

Zoufalky jsou charakteristické tím, že pokud se jim nějaký muž zalíbí, mají tendenci na něm „viset“ a pronásledovat ho. Bombardují ho zprávami, volají mu v pracovní době a chtějí s ním trávit každou volnou chvíli. Pro většinu mužů je toto chování maximálně odpudivé. Působí to zoufale a nejistě. Zoufalky by se měly naučit trávit čas se svými kamarádkami a mít i své zájmy a koníčky, pak budou hned působit atraktivněji. Také by si měly uvědomit, že s partnerem tvoří pár, nejsou to nerozdělitelná siamská dvojčata. Osobní prostor a volnost je důležitá součást vztahu.

Mohlo by se vám líbit

Energetičtí upíři: Vyzařují špatnou energii a vysávají z vás život. Mohou to být i vaši blízcí, víme, jak je rozpoznat a chránit se před nimi

Energetičtí upíři jsou lidé, kteří nás (ne)úmyslně okrádají o naši energii. Mohou to být i vaši blízcí, jsou všude kolem nás. Víte, jak je spolehlivě rozpoznat a bránit se jejich útokům? Máme pro vás návod, jak na to.
svetzeny.cz

5. Alfa

Alfa je typ ženy, u kterého si každý položí otázku, jak může být sama. Jsou to krásné, vzdělané, úspěšné a mnohdy i zajištěné ženy, kterým v životě nic neschází, tedy kromě lásky, po které některé z nich touží. Alfa je jediný typ, který nemá problematické myšlení, spíše k sobě přitahuje neustále ty stejné protějšky, které se zpočátku tváří, že vedle sebe „ustojí“ mít silnou a sebevědomou ženu, ale po čase je to začne štvát a nejsou to schopni skrývat. Pamatujte, že ten pravý bude respektovat to kým jste a jak důležitá je vaše kariéra a nezalekne se, že má po svém boku tak mimořádnou ženu, jako jste vy.

Mohlo by se vám líbit

Velká numerologická předpověď na srpen: Pro koho to bude měsíc hrůzy a kdo naopak bude mít štěstí v lásce, kariéře a financích?

Přinášíme vám velkou numerologickou předpověď na měsíc srpen. Stačí provést jednoduchý výpočet životního čísla a přečíst si, co vás v červenci čeká. Každé životní číslo čekají změny v jiné oblasti. Zjistěte, na co se musíte připravit vy.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Nejlepší knihy tohoto léta: Které z nich přečtete jedním dechem?

Čtete rádi? Pak pro vás máme tři zajímavé tipy na knihy, kterém přečtete jedním dechem a nebudete se moci dočkat, až zjistíte, jak příběh dopadne. Tyto tři tituly nás zaujaly svým originálním námětem a poutavým příběhem. Dáte přednost mysterióznímu thrilleru o podivné smlouvě, příběhu odehrávajícím se za 17. listopadu, nebo psychothrilleru, ze kterého mrazí?
svetzeny.cz