Přejít k hlavnímu obsahu

5 typů žen, které vám zničí život: Máte takovou ve svém životě, nebo jste to vy?

Začátky vztahu bývají plné očekávání a romantické zamilovanosti, kdy velkoryse přehlížíte partnerovy případné chyby. Nevadí vám, že na vás možný trochu víc žárlí, že sleduje, kam jdete nebo se snaží vám vsugerovat, že vaše kamarádka pro vás není ta pravá. Ženy to mohou mít podobně. Znáte typy žen, které vám mohou zničit život. Na tyto si dejte dobrý pozor!

Typy žen, které mohou zničit váš život

Máte okolo sebe někoho, kdo vám pije krev nebo se snažíte mu ze všech sil vyhnout? má komplikovanou osobnost? “Mají neustálý vzorec myšlení všechno nebo nic, nezvládnuté emoce, extrémní chování nebo hrozny a zabývají se obviňováním druhých” píše ve svém článku pro Psychologytoday.com Bill Eddy, LCSW, JD, právník, terapeut a mediátor. Jak se takovým ženám vyhnout? Jak poznáte typy žen, které mohou zničit život?

1. Zničí vám život ty, které nemají pevné hranice

Hranice jsou pro život důležité a nastavujete je snad v každém vztahu - přátelském, rodinném, pracovním i tom partnerském. Dávají pocit kontroly nad tím, co se děje. Člověk by si tak měl nastavit i své vlastní hranice. Když je ženy nemají mohou druhého zruinovat. Nelze jim až tak moc věřit, protože mohou v blízkosti jiných mužů odhodit své zábrany a bez mrknutí oka si vztah s vámi rozmyslet. V hlavě se jim odehrává tisíce scénářů a z jejich partnerů se pak stávají žárlivci, kteří budou mít problém s důvěrou.

2. Ženy, které si vás neváží

Respekt je důležitý v každém vztahu. Úcta k vám, vašim názorům, přesvědčení a pocitům je potřeba. Ženy, které si druhých neváží, nehledí na to, co cítíte, čemu věříte, za co bojujete a co v životě chcete. V podstatě budou bagatelizovat všechno, co se jim nelíbí, mnohdy neposlouchají a vyjdete z toho jako ti, kteří mají problém a jsou “divní”. Nerespektuje-li vás druhý člověk, pak pryč od něj.

6 znamení, která ukazují, že máte vedle sebe manipulátora

Ocitnout se v síti manipulátora je velmi jednoduché. Ti nejlepší z nich mají své techniky vypilované k dokonalosti a lidé tak často ani sami nevědí, že do jejich pasti padají. A pak už může být poměrně těžké se ze všeho vymotat. Ať už jde o vztah, rodinné vazby nebo přátelství, manipulátory potkáte všude.
svetzeny.cz

3. Ženy, které nadměrně utrácejí

Kdo rád neutrácí, tu a tam si koupit něco pro radost nebo něco, po čem už dlouho pokukujete, ale stále na to nebyl prostor. Když však ženy až příliš utrácí, může to být nepříjemné pro obě strany. Nakonec vás to totiž může dost zruinovat. V případě, že budujete dlouhodobější vztah, je důležité umět šetřit a minimalizovat své výdaje tak, aby bylo na svatbu, příchod dětí, dům, vybavení v něm a podobně.

4. Ty, které neustále lžou

Milosrdná lež se dá ještě překousnout, ale lhaní ve vztahu není v žádném případě správné. Vztah postavený na lžích nebude mít pevné základy a pravda dříve či později vyjde najevo. Jakmile se na lži přijde, nabourává se tak celá důvěra. Stačí se pak jen trochu zpozdit a už přemýšlíte, jestli je to pravda. 

5. Ničí život i ty, kterým jde jen o sebe

Každý člověk je tak trochu sobec, ale žena dává sebe na první místo a ostatní ji nezajímají, je někde problém. Taková žena nemá dostatek empatie k citům druhého člověka, není z těch, kteří by se postarali o druhého, když je to potřeba, neumí obětovat něco pro druhé. Myslí jen a pouze na sebe a na svůj prospěch. Nezajímá ji nic dalšího. Umí obětovat opravdu všechno.

Zdroj článku