Přejít k hlavnímu obsahu

I muži chtějí být milováni: Životně důležitá slova, která chce od partnerky slyšet každý muž. Řekněte mu "Obdivuji tě" a další

Muži obvykle nebývají žádní tajnůstkáři. Často říkají věci tak, jak je myslí, nenaznačují, nekrouží kolem nepříjemné konverzace, často řeknou věci tak, jak jsou. Muži mají tendenci ženy často podceňovat, ale platí to také obráceně?

Často ve vztahu zapomínáte, že i partner se potřebuje cítit milovaný a dát najevo nebo opětovat lásku je jednoduché, ale tolik potřebné. Nemusíte si neustále vyznávat lásku. Často to jsou drobná gesta nebo slova, která potěší a dají najevo, že vám na druhém záleží. A i muži se chtějí cítit milovaní. Jak dát partnerovi najevo, že je pro vás důležitý?

Pochvalte jeho vzhled

Je to přízemní? Možná. Ale snad každého potěší, když mu druhý řekne, že mu to sluší. Taková pochvala od milující partnerky umí polechtat ego a hlavně zvednout sebevědomí. Proč tedy partnera občas nepochválit? Dát mu najevo, že mu to sluší, je hezký nebo že jeho nový účes je fakt super.

Důvody, proč muži mají rádi ženy přes 40: Zjistěte, co je dělá tak atraktivními

Ženy starší 40 let jsou pro mnohé muže velmi přitažlivé. Není to jen kvůli jejich zralé kráse, ale také kvůli jejich osobnosti, zkušenostem a sebevědomí. Co je na nich tak fascinujícího? Podívejme se na 6 důvodů, které vám dokáží, že ženy nad 40 jsou extrémně atraktivní.
svetzeny.cz

Obdivuji tě

Určitě jsou věci, které na svém partnerovi obdivujete. Může to být jeho klidná povaha, snaha zabezpečit rodinu, tvrdá práce, kuchařské umění nebo mnoho dalšího. Nenechávejte si to pro sebe! Řekněte mu, že ho obdivujete a dejte najevo, co skutečně na něm obdivujete. Říct mu, že obdivujete, jak vždy umí jídlo skvěle ochutit nebo jak si zachovává chladnou hlavu není těžké a pro partnera prospěšné.

Cítím se s tebou v bezpečí

Ať už jdete s partnerem večerní ulicí, sedíte vedle něj v restauraci nebo si dopřáváte večer u televize. Pocit bezpečí je důležitý pro všechny a dát partnerovi najevo, že se s ním cítíte bezpečně ho nejen pochválíte, ale dáte mu najevo, že je pro vás důležitý, znamená pro vás hodně. Muži naproti tomu dosáhnou dobrého pocitu, že své ženě poskytují bezpečné útočiště.

Studie: Americký psycholog prozradil, proč mají ženy a muži nejšťastnější životní fázi od 55 let

Americký psycholog byl součástí života žen ve svém výzkumu více než 20 let a zpozoroval velice zajímavé výsledky. Hlavním faktorem v našich životech je samozřejmě stres. Co se s ním děje v průběhu let? Budete se divit, ale čím jsme starší, tím lépe se máme.
svetzeny.cz

Promiň nebo je mi to líto

Omluvit se může být pro spoustu lidí těžší, než si ve skutečnosti umí připustit. Od mužů ženy očekávají omluvu a to za každou maličkost. Ale omluvit se partnerovi? Říct obyčejné promiň, kdy pravda nebyla na vaší straně, je mi to líto, mrzí mě to, když na něco zapomenete nebo uděláte něco, co partnera mrzí mu dáváte najevo, že vám není jedno, jak se cítí, prokazujete určitou empatii.

Nic se neděje

Někdy se den prostě nevyvede, známe to všichni. Když partner nemá svůj den, není potřeba ho do něčeho nutit. Každý den není posvícení, jak říkávaly naše babičky a pokud se tedy partnerovi něco nepovede, má špatný den, v práci ho naštvali, říct mu, že se nic neděje znamená hodně. Podporu, vyjádření lásky, slova útěchy a empatie umí druhého povzbudit a dát mu najevo, že vám na něm záleží.

 

Zdroj článku