Přejít k hlavnímu obsahu

Důvody, proč muži mají rádi ženy přes 40: Zjistěte, co je dělá tak atraktivními

Ženy starší 40 let jsou pro mnohé muže velmi přitažlivé. Není to jen kvůli jejich zralé kráse, ale také kvůli jejich osobnosti, zkušenostem a sebevědomí. Co je na nich tak fascinujícího? Podívejme se na 6 důvodů, které vám dokáží, že ženy nad 40 jsou extrémně atraktivní.

1. Jsou nezávislé a sebevědomé

Ženy starší 40 let už vědí, kdo jsou a co chtějí. Nepotřebují se ujišťovat o svých kvalitách nebo hledat utvrzení od mužů. Jsou samy sebou a nepodléhají tlaku společnosti nebo módy. Mají svůj styl, názor a postoj. A právě to je pro muže velmi sexy a přitažlivé.

2. Jsou zkušené a moudré

Ženy starší 40 let už mají za sebou životní zkušenosti, které je mnohému naučily. Umějí druhým poradit, podpořit je nebo motivovat. Vědí, jak řešit problémy, jak komunikovat a jak být tolerantní. Mají širší rozhled a větší nadhled. Muži se od nich mohou učit a obdivovat je.

Studie: Americký psycholog prozradil, proč mají ženy a muži nejšťastnější životní fázi od 55 let

Americký psycholog byl součástí života žen ve svém výzkumu více než 20 let a zpozoroval velice zajímavé výsledky. Hlavním faktorem v našich životech je samozřejmě stres. Co se s ním děje v průběhu let? Budete se divit, ale čím jsme starší, tím lépe se máme.
svetzeny.cz

3. Jsou upřímné a přímé

Ženy nad 40 let nemají čas na hry a dramata. Říkají, co si myslí, a chtějí slyšet pravdu. Nejsou záludné ani manipulativní. Jsou čestné a loajální. Muži se vedle nich cítí mnohem klidněji.

4. Jsou pohodové a vtipné

Ženy starší 40 let si už umějí užít života a bavit se. Neberou se moc vážně a umějí se smát i samy sobě. Neřeší každou maličkost, nejsou hádavé nebo mrzuté. Naopak jsou často společenské a veselé, a tuto povahu na nich muži oceňují.

5. Jsou vášnivé i něžné

Ženy starší 40 let vědí, co chtějí i co chtějí muži. Nejsou stydlivé ani frigidní. Jsou otevřené novým zážitkům a experimentům. Umějí být něžné i divoké. Mají rády sex a umějí si ho užít. Tyto ženy muže velmi vzrušují.

6. Jsou krásné a atraktivní

Ženy starší 40 let jsou krásné i bez make-upu nebo plastických operací. Mají přirozený šarm a charisma. Umějí se oblékat vkusně a elegantně. Mají hezké tvary. Nejsou fixované na svůj vzhled ani na svou váhu. Pro muže jsou velmi okouzlující a přirozené.

Každý muž má své preference a každá žena je jedinečná. Důležité je, aby se ve vztahu oba cítili dobře a spokojeně. A to nezáleží na věku, ale na lásce, respektu a porozumění.

Zdroj článku