Přejít k hlavnímu obsahu

Tohle ženám nikdy neříkejte: Věty, které ubližují, i v nás vyvolávají pocit méněcennosti

Říká se, že důvěra a upřímnost jsou základními stavebními kameny všech vztahů. To však neplatí vždy a za všech okolností. Například existují určité věty, které mnohé ženy od svého protějšku nechtějí slyšet, i když jsou sebeupřímnější. Podívejte se spolu s námi na co si dát pozor, abyste svou drahou polovičku nenaštvali.

Miluji tě. Jsi krásná. Jednou si tě chci vzít. Tato slova si přeje slyšet každá z nás a taková slova by se mohla poslouchat několikrát denně a pokaždé by zahřála u srdce. Potěší nejen naše srdce, ale také naše sebevědomí. Pravdou však je, že věty, po kterých toužíme, obvykle od našeho partnera nevycházejí. Jednoduše proto, že muži se někdy stydí svou lásku partnerce vyjádřit.

Mohlo by se vám líbit

Tohle přijde mužům svůdné: Věci, které je přitahují jako magnet, když vás vidí poprvé. Jen prsa a rty to nejsou

I když v lásce jde o to, co je uvnitř a ne navenek, vzhled je to první, co vidíte. Neubráníte se tedy posuzování vzhledu a platí to i ve světě randění. To, co ženy přitahuje na mužích a muže naopak na ženách, je často první impuls k touze poznat toho druhého víc.
svetzeny.cz

Co se ale muži nestydí říkat, jsou věty, které jim špatné nepřijdou, ale nás ženy mohou hodně zaboletJak byste reagovali, kdybyste od svého partnera slyšeli jednu z následujících vět? Protože tyhle rozhodně slyšet nechcete!

Pánové, dejte tedy pozor, abyste svou drahou polovičku, byť neúmyslně neurazili. Nejen, že by jí to hodně bolelo a od vás obzvláště mrzelo, ale mohli byste si také nastavit tichou domácnost na velmi dlouhou dobu.

Mohlo by se vám líbit

Mateřství jim zničí sny a vezme svobodu. Co když žena nechce děti? Česká studie odkryla důvody, proč se tak dnešní ženy rozhodují

Mít či nemít děti? Pro někoho jasná věc, pro jiného intenzivní dilema. Nemít děti je stigma. Ženy v dnešní době čím dál víc diskutují o tom, zdali mít či nemít děti. Z jakého důvodu si ženy mateřství rozmýšlí? Na to nám odpoví absolventka Univerzity Karlovy Šárka Stříbrská v rámci své diplomové práce.
svetzeny.cz

Co tedy ženám nikdy, ale opravdu nikdy neříkat?

V těch kalhotách máš větší zadek

Tato věta by ztišila spoustu domácností. Nikdo z nás si nepřeje slyšet, že přibral anebo vypadá nevkusně. Ať již doma máte pánové o něco silnější polovičku, vždy si jí važte a berte jí takovou, jaká je. Protože i ona sama zrovna může řešit tento nepříjemný problém a pokud to uslyší ještě od vás, může upadnout do deprese a začít držet drastické, a především nezdravé diety. Proto svou partnerku vždy chvalte a dávejte jí najevo, že se vám líbí taková, jaká je.

Moje bývalá vařila lépe

Tuhle frázi nikdy nepoužívejte. Je to to nejhorší, co byste své partnerce mohli říct a za tuto větu by spousta žen okamžitě přestala vařit. Pravidlo dobré vztahu je jednoduché. Nikdy nesrovnávejte, i když zrovna máte pravdu. Od své polovičky byste si totiž mohli vysloužit nejednu facku. Vytáhnout jméno své bývalé partnerky, a ještě k tomu urážet její kuchyni? Mohlo by se vám stát, že byste dlouhou dobu byli hladoví anebo rovnou rozvedení. Ani vám by se nelíbilo, kdyby vaše partnerka srovnávala váš sexuální výkon se svým bývalým partnerem.

Mohlo by se vám líbit

Mají to krásné ženy v životě těžší? Půvabnou modelku kamarádka vyškrtla ze svatby, protože jí to jako družičce až příliš slušelo

Mají to krásné ženy v životě těžší? Příběh atraktivní německé modelky Aleny Yildiz vás přesvědčí o tom, že v některých ohledech zcela určitě ano. Kvůli svému půvabu byla vyškrtnuta ze seznamu svatebních hostů a ještě přišla o kamarádku.
svetzeny.cz

Měli bychom poslechnout mámu

Která žena by ovšem netoužila po chlapovi, který každou maličkost konzultuje se maminkou, jako malý chlapeček. Žádná žena si nepřeje mít denně na talíři svou tchyni, která vše ví a zná nejlépe ze všech. Tuto větu rozhodně své partnerce neříkejte, ani kdyby to měl být pouze vtip. Každá žena je svá, ale žádná nechce být srovnávána s tchýni. To opravdu v rodině neudělá dobré vztahy, ba naopak můžete zapříčinit nevraživost mezi vaší láskou a maminkou.

Přines mi pivo, fotbal začíná

Tato věta je pro ženu velmi ponižující. Svou partnerku si rozhodně nesmíte plést se servírkou v hospodě, která vás poslechne na slovo. Naopak, pokud chcete strávit příjemný večer, otevřete láhev vína a nabídněte vaší partnerce společnost u fotbalového zápasu. Spojíte tím tak příjemné z užitečným a večer se může proměnit v pěknou fotbalovou romantiku! 

Zapomněl jsem, o čem jsi mluvila

Když už chcete předstírat, že svou ženu vnímáte, tak nedejte najevo, že jste úplně mimo. Věta, kterou ženy nesnáší a která je uráží vychází z úst mnoha mužů. Ženě nikdy neříkejte, že jste jí neposlouchali anebo, že nevíte, o čem mluvila. Žena se pak cítí smutná, méněcenná a nevnímaná. Vždy buďte tolerantní, své partnerce naslouchejte a nebojte se o ni projevit zájem a lichotit jí. To je to, co každou ženu potěší a za co si vás bude mnohem více vážit.

Zdroj článku