Přejít k hlavnímu obsahu

Tohle přijde mužům svůdné: Věci, které je přitahují jako magnet, když vás vidí poprvé. Jen prsa a rty to nejsou

I když v lásce jde o to, co je uvnitř a ne navenek, vzhled je to první, co vidíte. Neubráníte se tedy posuzování vzhledu a platí to i ve světě randění. To, co ženy přitahuje na mužích a muže naopak na ženách, je často první impuls k touze poznat toho druhého víc.

Zaměříme se nyní na muže a na to, co jim přijde na ženách sexy, co jejich pozornost přitahuje jako magnet. Po bližším kontaktu na ženách jistě muži ocení jejich smysl pro humor, upřímnost, starostlivost a podobně. Když jsou s nimi v kontaktu poprvé, budou se spíše pídit po těch vizuálních věcech. I když je každý muž jiný a přitahují ho na jiné věci, existuje několik společných rysů, které je shodně na ženách přitahují. Jaké rysy to jsou? 

 

Nejkrásnější ženy z řad celebrit nad 40 let: Sofia Vergara, Beyoncé či Simona Krainová

Často se říká, že věk je jen číslo. Je-li vám víc, než na kolik se cítíte, hoďte to za hlavu. U těchto krásek to platí dvojnásob. Vypadá to, že vůbec nestárnou, právě naopak! Popírají přírodní zákony a vypadají čím dál lépe! Přibývající léta se na nich nijak nepodepisují a ony samy se činí, aby jejich postava byla stále výstavní a pleť jako ze žurnálu. Mnohdy kvůli tomu dřou do úmoru a dodržují striktní pravidla, jiným byly do vínku dány dobré geny. Které krásky umí hrát o čas?
svetzeny.cz

Úsměv

Ženský úsměv přitahuje muže jako magnet, nemohou mu odolat. Speciálně tehdy, kdy je onen úsměv určený přímo jim. Úsměv není žádná věda, ale umí toho opravdu hodně. Vysílá k mužům signál, že si jich žena všimla. A ženský smích? Který muž by nebyl rád, když rozesměje ženu?

Prsa

Muže prsa fascinují už odnepaměti, ale to ještě neznamená, že musíte mít velká nebo dokonce obří ňadra jako v časopisech pro pány, aby jim pánové věnovali svou pozornost. Ve skutečnosti spousta mužů preferuje normální až menší velikost ňader. Na plná prsa se rádi kouknou, ale ta, která chtějí mít doma jsou právě ta vaše. Tak se přestaňte stydět a zahalovat před partnerem.

 

Chování, které vám vykrádá štěstí ze života. Vyvarujte se toxického chování

Štěstí se z pohledu psychologů dá definovat jako mentální stav, který obohacují pozitivní emoce. Zní to moc učeně? Možná. Každý své štěstí vidí v něčem jiném, někdo v novém autě, jiný v dětech, další v cestování.
svetzeny.cz

Vlasy

Jsou korunou krásy každé ženy a muži jsou z nich jako u vytržení. Někdo preferuje blondýnky, jiný zase podlehne brunetkám či černovláskám. Je také jedno, zda jsou vlasy dlouhé nebo kratší. Muže přitahuje také to, jak si ženy s vlasy pohrávají, dotýkají se jich, zakrývají a následně odkrývají šíji, což je další bod, který mužům přijde sexy.

Rty

Při pohledu na ženské rty muži automaticky myslí na to, jak by se asi líbaly a touží po tom to vyzkoušet. Nepřitahují je jen velké a smyslné rty. Stačí je zvýraznit rtěnkou, tužkou na rty nebo leskem, abyste upoutali pozornost a neodolá jim žádný muž.

Info ikona
rty

Karma je zdarma: Ublížil vám někdo? Věřte, že díky zákonům vesmíru se mu to vrátí

Pokud vám někdo hodně ublížil, určitě cítíte silný pocit bolesti a zrady. Máte starosti a divíte se, že mu tak ošklivý čin prošel. Ale nebojte se, rozhodně ne natrvalo. Spřádat plány pomsty je ale zbytečné, a navíc to může být nebezpečné, protože si zahráváte s ohněm. Karma je, jak se říká, totiž zdarma. A tohle pravidlo platí pro všechny stejně. Zjistěte, proč si se zákonem karmy raději nezahrávat a jak funguje zákon návratnosti vesmíru.
svetzeny.cz

Dlouhé nohy

Dlouhé nohy jsou pro muže magnetem a to nutně nemusí znamenat, že žena musí být vysoká. I ženy nižšího vzrůstu mohou muže oslnit, stačí jen mít dlouhé nohy v poměru k jejich výšce. Když si ještě ženy obují podpatky, mužské srdce jen plesá.

Oči

Jsou studnou do duše a možná byste se divili, kolik mužů se zaměřuje právě na oči dámy, která před nimi stojí. Všímají si nejen barvy, ale také pohledů a to zejména těch, které jsou vysílány jejich směrem. Oči toho umí prozradit mnoho - štěstí, radost, zmatení i nervozitu. Oční kontakt je také neméně důležitý.

 

Zdroj článku