Přejít k hlavnímu obsahu

Co o vás vypovídá barva oblečení, kterou nosíte nejraději: Černou nosí lidé, kteří se více stresují, červenou ti, co touží po pozornosti

Každý z nás má svou nejoblíbenější barvu oblečení, kterou nosí úplně nejraději. V oblečení, které má náš oblíbený odstín, se můžeme cítit sebevědomější, spokojenější, a i se více usmíváme na lidi kolem sebe. Zjistěte, co o vás vypovídá barva oblečení, kterou preferujete.

Černá

Černá je barvou, která je klasická a elegantní. Nikdy nevyjde z módy. Nositelé černé prý bývají silné osobnosti a zároveň také tajnůstkáři. Ze studie, která se 2000 Britů dotazovala na jejich oblíbenou barvu oblečení, vyplynulo, že černou preferují jedinci, kteří jsou více ve stresu a podráždění. Na rande ale tato barva působí sofistikovaně. Zároveň si ji lidé spojují s konzervatismem.

Mohlo by se vám líbit

Plavky, které vás zachrání: Důraz dejte na dekolt a bříško chytře schovejte

Plavková sezóna je nenávratně tady a pro mnohé ženy to přináší spíše negativní pocity než potěšení z toho se předvádět v plavkách. Tomu je ale konec! Poradíme vám, jaké správné plavky zvolit na vaši postavu.
svetzeny.cz

Bílá

Preferujete bílou? Pak jste čistá duše, jemná, elegantní a něžná bytost. Máte dobré srdce. Držíte se tradičních hodnot a osvědčených věcí, nejste příliš pro inovace. Nechybí vám sebevědomí. Máte rádi ve věcech pořádek, vše si umíte zorganizovat.

Modrá

Modrou volí nejčastěji upřímní lidé, „co na srdci, to na jazyku“. Jste pohodáři, které jen tak něco nerozhází. Ostatní vědí, že vám mohou důvěřovat, jste zodpovědný člověk. Z ničeho si neděláte těžko hlavu a umíte „vypnout“ a uvolnit se.

Zelená

Přirozenost, to je to, s čím souzníte. Milovníci zelené jsou velmi příjemní a milí lidé, se kterými je radost dát se do řeči. Zelená se také pojí s penězi a vyrovnaností. Její nositelé jsou chytří a sebevědomí. Působíte jemně a elegantně.

Info ikona
zelená

Hnědá

Hnědou preferují extroverti, kteří nemají problém pokecat úplně s každým. Rádi poznávají nové lidi a navazují kontakty. Nedělá jim problém začít se bavit s úplně cizími lidmi. Stojíte nohama pevně na zemi, jste velmi racionální člověk.

Šedá

Šedou si vybírají konzervativní lidé, na které je spolehnutí. Velmi dobře zvládají organizovat svůj soukromý i pracovní život. Často však působí znuděně či unaveně, ale to je jen zdání, ve skutečnosti jste velmi schopný a odolný člověk.

Červená

Červená je barvou akce, vášně a moci. Tuto barvu oblečení si vybírají lidé, kteří chtějí být středem pozornosti. Rozhodně se snaží být nepřehlédnutelní a nezapomenutelní. Nechtějí splývat s davem. Bývají hluční a někdy působí bláznivým dojmem. Sebevědomí jim nechybí.

Info ikona
červená

Růžová

Růžová je dívčí barva. Pokud nejraději nosíte jeden z jejích odstínů, vyzařuje z vás něžná dívčí energie. Jste křehká bytost, jejíž city jsou snadno zranitelné. Někdy se chováte dosti dětinsky a nevyspěle.

Mohlo by se vám líbit

Nejnovější trendy v obočí: V kurzu je styl ala Cara Delevigne, frčí (ne)upravenost a úzké linky jsou passé

Stejně jako módní, tak i kosmetické trendy se v průběhu času proměňují. Co se nosilo dříve, si dnes mnohdy už nedovedeme představit, naopak v dřívějších dobách by možná neuspěla většina dnešních kosmetických novinek. A jinak tomu není ani v případě obočí, které během od dob minulého století prošlo skutečně výraznou evolucí. Proč už nefrčí úzké nepřirozené linky a jaký styl obočí je aktuálně v kurzu?
svetzeny.cz

Fialová

Fialovou lidé buď milují, nebo nesnášejí. Pokud je to vaše nejoblíbenější barva oblečení, pak to značí, že vám záleží na tom, jaký dojem děláte na druhé. Chcete vyniknout a zazářit. Máte kreativního ducha.

Žlutá

Žlutá barva symbolizuje slunce. Jste velmi pozitivní člověk. Vyzařuje z vás spokojenost a radost. Váš smích nelze přeslechnout, býváte někdy až příliš hluční. Jste vřelý člověk, máte rádi společnost. Samota není nic pro vás.

Oranžová

Jste hravá a kreativní osobnost. Snadno se učíte nové věci. Máte v sobě skrytou vášeň i radost a pozitivní přístup k životu. Oranžová značí nadšení, rádi zkoušíte nové věci a do všeho se vrháte po hlavě. Jste živel, který rozproudí každou party. Jste velmi energická osobnost, se kterou je vždy zábava.

Zdroje: Your Tango, Sock Soho, Express.co.uk, Thekewlshop