Přejít k hlavnímu obsahu

Čeho si muži všímají doopravdy na ženách? Na prsa zapomeňte a zaměřte se na zuby nebo vlasy

Info ikona
Psychologie

Každému se líbí něco jiného, s něčím jiným je spokojený. Platí to obecně na prakticky cokoliv v životě, opačného pohlaví nevyjímaje. Některý muž se ohlédne za hezkou tváří, druhému imponuje úsměv a třetí si všimne toho, že je žena pěkně oblečená. Ruku na srdce dámy, i vy si nejdřív všímáte spíše vzhledových aspektů na mužích než to, že je věrný a má smysl pro humor. Přemýšlíte nad tím, čeho si muži všímají doopravdy na ženách? Co je to první, co je zaujme? Pokusíme se tomu přijít na kloub!

Ženy mají tendenci přehánět a často mají pocit, že muži chtějí perfektní a dokonalé modelky, které vidí kolem sebe v časopisech a na bilboardech. Proto tráví hodiny v koupelně, vyrábí dokonalý make-up, účes a dlouhé hodiny vybírají, co si na sebe obléknou. Samozřejmě, existují muži, kteří se za takovou ženou otočí a následně o ni usilují, není to však tak časté, jak by si ženy mohly myslet. Co tedy muže na ženách zaujme?

Úsměv

Bez úsměvu by byl život tak šedý a nudný! Myslí si to i muži, kteří si u žen všímají úsměvu. Podle mnoha z nich je to dokonce věc, která podstatně ovlivní přitažlivost. Úsměv vás nic nestojí, vykouzlí vám dobrou náladu a navíc díky němu budete přitažlivá. Když si navíc nalíčíte rty, ideálně jemnou růžovou rtěnkou, pak od vás muži neodtrhnou oči.

Zuby

S úsměvem se spojují také zuby, kterých si muži všímají. I zuby dělají hezký úsměv a je dobré, aby vaše zuby vypadaly dobře. Bílé zuby jsou často známkou péče o ně a ve spojitosti s úsměvem umíte okouzlit.

svetzeny.cz

Oči

Oči jsou oknem do duše, říká se. Často přitahují veškerou pozornost a dívat se tedy druhým do očí se vyplácí. Nejen, že to působí tak, že jste upřímní lidé, ale navážete oční kontakt a v případě mužů je to dokonce žádoucí. Muži si často všímají právě očí a především. Nezáleží ani tak na tvaru, velikosti nebo barvě, ale sexy pohled, který ženy umí, zamotají hlavu nejednomu muži.

Boky

Smyslnými boky se pyšní například Kim Kardashian. Ženy s tvary umí muže zaujmout a proč to jsou právě boky? Jde o biologickou podstatu - symbolizuje to ženu jako bohyni plodnosti, tedy může na svět přivést zdravé dítě.

Vlasy

Krásné vlasy jsou korunou krásy. I když muži mají radši blondýnky, jak se všeobecně říká, nemusíte si zoufat. Mužům se líbí různé ženy tedy i ty, které mají rovné vlasy, krátké, dlouhé, kudrnaté, zrzavé, hnědé nebo černé. Když ve správné chvíli použijete vlasy k flirtování, muži doslova šílí.

Vlasový trend: Téměř všechny ženy nad 40 dělají tuto chybu

svetzeny.cz

Zdravé sebevědomí

Možná to na první pohled nevypadá, ale sebevědomí je důležité. Nesmí být moc velké a ani moc malé. Sebevědomá žena, která dává jasně najevo svou cenu, stojí si za svými názory a vědí, že říct ne je naprosto bez problému, to muže upoutá. Na druhou stranu zapomeňte na aroganci, kterou často zaměníte za vyzývavé flirtování, to muži vůbec nemají rádi a spíše je to odradí.

Zdroj: Eu.southbendtribune.com