Přejít k hlavnímu obsahu

Čeho si muži všímají doopravdy na ženách? Na prsa zapomeňte a zaměřte se na zuby nebo vlasy

Každému se líbí něco jiného, s něčím jiným je spokojený. Platí to obecně na prakticky cokoliv v životě, opačného pohlaví nevyjímaje. Některý muž se ohlédne za hezkou tváří, druhému imponuje úsměv a třetí si všimne toho, že je žena pěkně oblečená. Ruku na srdce dámy, i vy si nejdřív všímáte spíše vzhledových aspektů na mužích než to, že je věrný a má smysl pro humor. Přemýšlíte nad tím, čeho si muži všímají doopravdy na ženách? Co je to první, co je zaujme? Pokusíme se tomu přijít na kloub!

Ženy mají tendenci přehánět a často mají pocit, že muži chtějí perfektní a dokonalé modelky, které vidí kolem sebe v časopisech a na bilboardech. Proto tráví hodiny v koupelně, vyrábí dokonalý make-up, účes a dlouhé hodiny vybírají, co si na sebe obléknou. Samozřejmě, existují muži, kteří se za takovou ženou otočí a následně o ni usilují, není to však tak časté, jak by si ženy mohly myslet. Co tedy muže na ženách zaujme?

Úsměv

Bez úsměvu by byl život tak šedý a nudný! Myslí si to i muži, kteří si u žen všímají úsměvu. Podle mnoha z nich je to dokonce věc, která podstatně ovlivní přitažlivost. Úsměv vás nic nestojí, vykouzlí vám dobrou náladu a navíc díky němu budete přitažlivá. Když si navíc nalíčíte rty, ideálně jemnou růžovou rtěnkou, pak od vás muži neodtrhnou oči.

Zuby

S úsměvem se spojují také zuby, kterých si muži všímají. I zuby dělají hezký úsměv a je dobré, aby vaše zuby vypadaly dobře. Bílé zuby jsou často známkou péče o ně a ve spojitosti s úsměvem umíte okouzlit.

Mohlo by se vám líbit

svetzeny.cz

Oči

Oči jsou oknem do duše, říká se. Často přitahují veškerou pozornost a dívat se tedy druhým do očí se vyplácí. Nejen, že to působí tak, že jste upřímní lidé, ale navážete oční kontakt a v případě mužů je to dokonce žádoucí. Muži si často všímají právě očí a především. Nezáleží ani tak na tvaru, velikosti nebo barvě, ale sexy pohled, který ženy umí, zamotají hlavu nejednomu muži.

Boky

Smyslnými boky se pyšní například Kim Kardashian. Ženy s tvary umí muže zaujmout a proč to jsou právě boky? Jde o biologickou podstatu - symbolizuje to ženu jako bohyni plodnosti, tedy může na svět přivést zdravé dítě.

Vlasy

Krásné vlasy jsou korunou krásy. I když muži mají radši blondýnky, jak se všeobecně říká, nemusíte si zoufat. Mužům se líbí různé ženy tedy i ty, které mají rovné vlasy, krátké, dlouhé, kudrnaté, zrzavé, hnědé nebo černé. Když ve správné chvíli použijete vlasy k flirtování, muži doslova šílí.

Mohlo by se vám líbit

Vlasový trend: Téměř všechny ženy nad 40 dělají tuto chybu

Správný účes nás může udělat o deset let mladší. Existuje však hrubá "účesová" chyba, která dělá pravý opak, říká vlasová expertka!
svetzeny.cz

Zdravé sebevědomí

Možná to na první pohled nevypadá, ale sebevědomí je důležité. Nesmí být moc velké a ani moc malé. Sebevědomá žena, která dává jasně najevo svou cenu, stojí si za svými názory a vědí, že říct ne je naprosto bez problému, to muže upoutá. Na druhou stranu zapomeňte na aroganci, kterou často zaměníte za vyzývavé flirtování, to muži vůbec nemají rádi a spíše je to odradí.

Zdroj: Eu.southbendtribune.com