Přejít k hlavnímu obsahu

Věty, za které vás bude muž nosit na rukou: Říkejte je pravidelně a jeho láska k vám stoupne

Info ikona
Zázračné věty pro lásku

Na začátku vztahu vám váš partner připadá dokonalý, krásný a společně se zasypáváte komplimenty a milými slovy. Postupem času se však vztah mění a začínáte na vztah koukat realističtěji, někdy proto zamilované věty ze vztahu postupně mizí. I láska se však musí udržovat a nejen ženy milují komplimenty, ale i muži chtějí čas od času slyšet sladká slůvka, která posílí jejich lásku k vám.

Šest zázračných vět, po kterých láska vašeho muže stoupne

Muži milují komplimenty a sladká slova nejen na začátku vztahu, ale i později, protože jim to přináší pocit uznání, lásky a vlastní důležitosti. Komplimenty a pozitivní slova mohou dodat energii vztahu i po několika letech společného života. Když žena nebo partnerka vyjadřuje své city a obdiv i dlouho po počáteční fázi vztahu, muži se cítí žádaní a utvrzení v tom, že jsou stále pro svou partnerku atraktivní a důležití. To samozřejmě posílí jejich lásku k vám. Komplimenty mohou také pomoci vyvážit stres a různé výzvy, které mohou ve vztahu vznikat. Když se muži dostávají do obtížných situací, podpora a sladká slova od jejich partnerky jim mohou dodat sebevědomí a odhodlání. Vztahy jsou vzájemnou záležitostí, a tak i pro muže platí, že když dostávají pozitivní zpětnou vazbu, jsou ochotni více investovat do toho, aby vztah fungoval.

První věta, kterou chtějí muži slyšet: Věřím ti

Důvěra je jedním ze základních pilířů vztahu. Muži chtějí vztah se ženou, které mohou důvěřovat a se kterou mohou sdílet bez obav všechny své starosti. Stejně tak vedle sebe potřebuje ženu, která bude vždy na prvním místě věřit jeho verzi událostí, nikoliv někomu jinému, kdo ji konfrontuje. Vztah bez důvěry je chaotický a většinou se v obou partnerech nakumulují problémy, které mohou vyústit až v rozchod.

Druhá věta, kterou chtějí muži slyšet: Zvládneš to

Muži se často snaží tvářit i ve vypjatých situacích tak, že je hravě zvládají. Jenže často jen skrývají svoji nervozitu či obavy, které se mohou snadno rozplynout díky této magické větě. Ta jim dodá sebevědomí a utvrdí je v tom, že v ně věříte.

Čerstvě zadaná Agáta Hanychová promluvila, jak to mají nyní se Soukupem. Začíná se mluvit o výši alimentů

svetzeny.cz

Třetí věta, kterou chtějí muži slyšet: Díky tobě jsem šťastná

Tato věta ukazuje, jaký pozitivní vliv má muž na život své partnerky a jak je pro ni důležitý. Když muži slyší, že přispívají ke štěstí své partnerky, cítí se uznáni a spokojeni. Tato slova také mohou posílit pouto mezi partnery, protože ukazují, že si vzájemně přináší radost a naplňují sebe sami ve vztahu.

Čtvrtá věta, kterou chtějí muži slyšet: Jsi nejlepší chlap na světě

Tato slova vyjadřují obdiv a uznání a mohou mužům dodat pocit výjimečnosti. Takový kompliment může posílit jejich sebevědomí a pocit důležitosti ve vztahu. Je to jednoduchý způsob, jak říct svému partnerovi, že je pro vás tím jediným správným a že si ho vážíte.

Pátá věta, kterou chtějí muži slyšet: Ať se stane cokoliv, vždycky budu stát při tobě

Tato věta vyjadřuje nejen podporu a oddanost, ale také sílu vztahu. Muži ocení, když vědí, že mají partnerku, která je s nimi i v těžkých časech, a že mohou na ni spolehnout. To jim dodává jistotu a pocit bezpečí ve vztahu.

Šestá věta, kterou chtějí muži slyšet: Sluší ti to

Říkáte si, že stačí říct muži jen jednou, že se vám líbí, a tím to hasne. Jenže s přibývajícími roky se lidé mění a s každou další vráskou může mužské sebevědomí klesat. Váš partner potřebuje vědět, že vás stále fyzicky přitahuje. Komplimenty navíc posilují pozitivní pocity, které k vám partner cítí.

Gaslighting: Jak poznat, že vás někdo manipuluje, aniž byste to věděla

svetzeny.cz

Zdroj článku